Cz En

081618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Mrázková

Pes

  1. Belmondo Yaless Blue, Kolie dlouhosrstá

Výsledky

  1. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  2. II. Zkouška LA1: 3/7, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  3. I. Zkouška LA1: 2/7, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  4. Žabčice - 3 x jumping, 03. 10. 2021

  5. Jumping 1 - L: 8/18, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  6. Jumping 2 - L: 7/18, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  7. Jumping 3 - L: 3/18, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  8. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  9. Agility L: Diskvalifikován

  10. Jumping L: 6/40, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  11. Zkouška LA1: 3/16, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  12. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  13. Zk. 1: Diskvalifikován

  14. Zk. 2: Diskvalifikován

  15. Zk. 3: 1/3, 43.24 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  16. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  17. Trial I.: Diskvalifikován

  18. TRIAL II.: Diskvalifikován

  19. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  20. Agility L: 5/33, 58.01 s, 2.01 tr. b., 3.79 m/s

  21. Jumping L: Diskvalifikován

  22. Zkouška LA1: 4/16, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  23. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  24. Canviťácký Jumping L: 6/21, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  25. Husse Jumping L: 8/20, 48.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  26. Stávečkovo jumping L: 11/21, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  27. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  28. 1. Jumping L: 13/29, 29.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  29. 2. Jumping L: 11/29, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  30. 3. Jumping L: 7/27, 42.96 s, 5.96 tr. b., 3.91 m/s

  31. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  32. Zkouška I.: Diskvalifikován

  33. Zkouška II.: Diskvalifikován

  34. Zkouška III.: Diskvalifikován

  35. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  36. ZkA I: Diskvalifikován

  37. ZkA II: Diskvalifikován

  38. ZkA III: 3/16, 43.26 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  39. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  40. Agility I: 8/12, 55.6 s, 13.6 tr. b., 3.63 m/s

  41. Jumping I: Diskvalifikován

  42. Jumping II: 6/12, 40.64 s, 14.64 tr. b., 4.08 m/s

  43. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  44. Jumping Open: Diskvalifikován

  45. ZkA I: 6/8, 61.29 s, 18.29 tr. b., 2.5 m/s

  46. ZkA II: 3/8, 50.06 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  47. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  48. AgilityL: 9/34, 51.94 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  49. JumpingL: 10/35, 49.72 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  50. ZkouškaLA1: 3/6, 46.88 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  51. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  52. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  53. 2. Jumping L: 8/20, 44.68 s, 16.68 tr. b., 3.87 m/s

  54. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  55. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  56. 1. Jumping LJ1: Diskvalifikován

  57. 2. Jumping LJ1: Diskvalifikován

  58. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  59. Jumping LA1 - I: Diskvalifikován

  60. Jumping LA1 - II: 8/17, 47.3 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  61. Jumping speciál LA1: Diskvalifikován

  62. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  63. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  64. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  65. 3. Jumping L: Diskvalifikován