Cz En

089512

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Mikušová

    Člen KA

Pes

  1. Dark Diamond Svěží vítr, Australský ovčák

Výsledky

  1. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  2. Agility I: 25/75, 52.08 s, 32.08 tr. b., 3.65 m/s

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 25/76, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  5. Jumping II: 34/73, 31.62 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  6. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  7. I Agility Trial: Diskvalifikován

  8. II Agility Trial: Diskvalifikován

  9. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  10. Agility L Ne: 42/98, 32.62 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  11. Agility L So: Diskvalifikován

  12. Jumping L Ne: 36/96, 32.87 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  13. Jumping L So: 7/100, 30.46 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  14. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  15. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  16. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  17. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  18. zkouška 1 LA2: 5/17, 41.61 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  19. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  20. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  21. Agility Trial I: 1/25, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  22. Agility Trial II: 9/24, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  23. Jumping 2+3: 12/36, 31.89 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  24. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  25. 1. Zk LA2: 4/9, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  26. 2. Zk LA2: 1/9, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  27. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  28. 1. Zk LA2: 6/17, 36.74 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  29. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  30. 3. Zk LA2: 3/16, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  31. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  32. Agility družstev: 61/88, 46.41 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  33. Agility jednotlivců: 39/87, 37.5 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  34. Jumping družstev: Diskvalifikován

  35. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  36. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  37. Jumping 1 L: 12/36, 31.49 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  38. Jumping 2 L: 8/35, 28.14 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  39. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  40. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  41. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  43. 1. LA2: Diskvalifikován

  44. 2. LA2: Diskvalifikován

  45. 3. LA2: Diskvalifikován

  46. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  47. 1. zkouška LA2: 7/17, 41.03 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  48. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. 3. zkouška LA2: 6/17, 38.83 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  50. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  51. Agility Lar Ne: 15/85, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  52. Agility Lar So: 25/87, 38.57 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  53. Jumping Lar Ne: 46/85, 28.36 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  54. Jumping Lar So: 6/87, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  55. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  56. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška LA2: 3/16, 33.12 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  58. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  59. 1.běh LA2: 11/24, 38.82 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  60. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  61. 3.běh LA2: Diskvalifikován

  62. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  63. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška LA2: 3/14, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  65. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  66. 1. Zkouška LA2: 6/21, 39.29 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  67. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  69. Jumping I: Diskvalifikován

  70. Jumping II: 9/26, 37.19 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  71. Jumping III: 14/26, 31.07 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  72. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  73. Jumping 1 L: 12/28, 39.63 s, 30.0 tr. b., 4.16 m/s

  74. Jumping 2 L: 2/28, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  75. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  76. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  77. Jumping II L: 21/42, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  78. Jumping I. L: 20/40, 27.41 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  79. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  81. Agility: 6/16, 32.08 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  82. Agility Open: Diskvalifikován

  83. Jumping Open: Diskvalifikován

  84. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  85. QA1 Agility: Diskvalifikován

  86. QA2 Agility: 92/204, 47.63 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  87. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  88. QJ2 Jumping: 93/197, 40.47 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  89. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  90. Agility I: Diskvalifikován

  91. Agility II: 8/41, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  92. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  93. Druhá LA2: 3/15, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  94. První LA2: Diskvalifikován

  95. Třetí LA2: Diskvalifikován

  96. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  97. LA2-1: Diskvalifikován

  98. LA2-2: Diskvalifikován

  99. LA2-3: Diskvalifikován

  100. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  101. I. zkouška LA2: 5/16, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  102. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  103. LA2-1: Diskvalifikován

  104. LA2-2: Diskvalifikován

  105. LA2-3: Diskvalifikován

  106. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  107. Agility I: 6/28, 38.23 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  108. Agility III: Diskvalifikován

  109. Aglility II: Diskvalifikován

  110. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  111. Agility AO: Diskvalifikován

  112. Agility - družstva AO: 8/47, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  113. Jumping AO: Diskvalifikován

  114. Jumping - družstva AO: 24/48, 36.79 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  115. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  116. Agility L: Diskvalifikován

  117. Jumping L: 3/34, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  118. Zkouška LA2: 4/14, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  119. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  120. Agility I: 5/18, 39.84 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  121. Agility II: Diskvalifikován

  122. Jumping Open: 4/40, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  123. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  124. Zkouška 1 LA2: 5/10, 34.13 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  125. Zkouška 2 LA2: 4/10, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  126. Zkouška 3 LA2: 4/10, 37.77 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  127. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  128. 1.zkouška LA2: 1/22, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  129. 2.zkouška LA2: 4/22, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  130. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  131. Agility I: Diskvalifikován

  132. Agility II: 1/35, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  133. Agility III: 3/34, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  134. Agility IV: 7/34, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  135. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  136. Agility I: 12/26, 37.45 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  137. Agility II: Diskvalifikován

  138. Agility III: Diskvalifikován

  139. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  140. Agility I: Diskvalifikován

  141. Agility II: Diskvalifikován

  142. Jumping 2+3: 9/35, 31.22 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  143. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  144. A1 zkouska 1: Diskvalifikován

  145. A1 zkouska 2: Diskvalifikován

  146. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  147. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  148. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  149. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  150. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  151. Agility Trial Parkur A: Diskvalifikován

  152. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  153. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  154. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  155. 1. zkouška LA1: 3/21, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  156. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  158. Agility Open I.: Diskvalifikován

  159. Agility Open II.: Diskvalifikován

  160. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  161. Jumping Open II.: Diskvalifikován

  162. Jumping Open III: Diskvalifikován

  163. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2014, 18. 05. 2014

  164. Agility AUO L: 3/31, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  165. Jumping AUO L: 1/31, 26.75 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  166. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  167. Agility L: Diskvalifikován

  168. Zkouška LA1: 4/14, 29.5 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  169. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  170. Agility Open: Diskvalifikován

  171. Agility "Zkoušky": 7/21, 33.82 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  172. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  173. Jumping Open: Diskvalifikován

  174. Jumping Open II: 24/69, 29.61 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  175. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  176. Agility Open: Diskvalifikován

  177. Agility "zkoušky": Diskvalifikován

  178. Agility - "Zkoušky": Diskvalifikován

  179. Jumping Open: Diskvalifikován

  180. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  181. 1. Agility: Diskvalifikován

  182. 2. Agility: 4/14, 32.85 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  183. 3. Agility: Diskvalifikován

  184. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  185. 1. zkouška: 3/15, 27.83 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  186. 2. zkouška: 2/15, 23.01 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  187. Olomouc - Agility 1 aneb se začátečníky to myslíme vážně, 31. 08. 2013

  188. 1. agility 1: Diskvalifikován

  189. 2. agility 1: Diskvalifikován

  190. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  191. 1. agility: 5/26, 45.0 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  192. 2. agility: 5/26, 32.0 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  193. 3. agility: Diskvalifikován

  194. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  195. Ne - Jumping L: Diskvalifikován

  196. So - Agility L: Diskvalifikován

  197. So - Jumping L: Diskvalifikován

  198. So - Zkouška LA1: Diskvalifikován

  199. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  200. So - Agility L: Diskvalifikován

  201. So - Jumping L: Diskvalifikován

  202. So - Zkouška LA1: Diskvalifikován