Cz En

Jumping 2+3

  1. Datum: 22. 10. 2017
  2. Závod: Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 32.07 4.93 V V
2 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 33.59 4.7 V V
3 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 0 0.0 0.0 34.44 4.59 V V
4 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent 0 0 0.0 0.0 35.17 4.49 V V
5 Monika Marciniak Hajdi 0 0 0.57 0.57 38.57 4.1 V V
6 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 0 0 1.86 1.86 39.86 3.96 V V
7 009813 Hana Kališová Boby Biaggi Javanna 0 0 3.89 3.89 41.89 3.77 V V
8 062212 Lenka Kabátová Anny 0 0 4.17 4.17 42.17 3.75 V V
9 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 33.97 4.65 V V
10 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 0 1 0.0 5.0 35.39 4.46 V V
11 043317 Bára Poskerová A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 1 1.62 6.62 39.62 3.99 VD VD
12 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 2 0 0.0 10.0 31.89 4.95 VD VD
13 Monika Marciniak Awesome Wild One Mystique Regni 1 1 0.0 10.0 37.76 4.18 VD VD
14 021616 Lucie Talašová Bellatrix 1 1 1.4 11.4 39.4 4.01 VD VD
15 000415 Pavlína Hrabalová Elza 1 1 1.42 11.42 39.42 4.01 VD VD
16 062715 Eva Pilařová Vanilla Rose Fitmin 0 2 6.0 16.0 44.0 3.59 D D
17 Bozena Ludwig Banshee Love Te Salutant - "Banszik" 3 0 1.41 16.41 39.41 4.01 D D
18 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
DIS Paulina Duda Free NNL E'Anka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000515 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054914 Monika Koutná Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083315 Barbora Mikušová Commander river Černý kondor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021816 Pavel Zapletal Arwen Pack of white paw DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042015 Darina Rýznarová Lexa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010011 Kristýna Schreierová Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Marciniak Actively Fly Of Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO