Cz En

043516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Šulíková, AGILITY KOIRA

    Člen KA

Pes

  1. Zulu Velox Crur, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  2. JUMPING ORIGINAL II L: 6/30, 32.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  3. JUMPING ORIGINAL I L: Diskvalifikován

  4. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  5. Jumping Open I: Diskvalifikován

  6. Jumping Open II: Diskvalifikován

  7. Jumping Open III: Diskvalifikován

  8. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  9. Agility I: Diskvalifikován

  10. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  11. Agility L: 6/20, 55.79 s, 15.79 tr. b., 3.44 m/s

  12. Jumping L: Diskvalifikován

  13. ZkouškaLA2: Diskvalifikován

  14. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  15. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  17. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  18. Zkouška I.: Diskvalifikován

  19. Zkouška II.: 4/13, 55.97 s, 13.97 tr. b., 2.97 m/s

  20. Zkouška III.: 5/13, 62.89 s, 17.89 tr. b., 3.05 m/s

  21. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  22. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  25. Agility open L: 8/19, 46.2 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  26. Jumping open L: 4/20, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  27. Tuneliáda L: 1/17, 20.06 s, 0.0 tr. b., 7.08 m/s

  28. Zkouška LA2: 5/7, 42.61 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  29. Zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  30. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  31. Jumping 1: 4/38, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  32. Jumping 2: Diskvalifikován

  33. Zkoušky: 6/12, 51.11 s, 21.11 tr. b., 3.89 m/s

  34. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  35. Agility I: Diskvalifikován

  36. Agility II: 54/85, 59.71 s, 25.71 tr. b., 3.63 m/s

  37. Jumping I: Diskvalifikován

  38. Jumping II: 52/84, 44.65 s, 15.65 tr. b., 4.26 m/s

  39. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  40. Agility LA: 10/33, 48.75 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  41. Jumping L: Diskvalifikován

  42. LA 2: 1/9, 52.46 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  43. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  44. Agility L: Diskvalifikován

  45. Jumping L: 21/36, 37.53 s, 30.0 tr. b., 4.16 m/s

  46. Zkouška LA2: 4/14, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  47. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  48. Agility 1 L: Diskvalifikován

  49. Agility 2 L: 8/37, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  50. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  52. Agility L L: Diskvalifikován

  53. Jumping L L: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  55. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  56. 1.zkouška LA2: 11/23, 46.11 s, 15.11 tr. b., 3.73 m/s

  57. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  59. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  60. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  61. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  62. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. 2.zkouška LA2: 8/20, 45.41 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  64. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  65. Jumping II L: 8/30, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  66. Jumping I. L: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  69. agility LA: Diskvalifikován

  70. jumping LA: 9/16, 33.96 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  71. zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  73. Agility Trial: Diskvalifikován

  74. Jumping Open: Diskvalifikován

  75. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  76. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA2: 4/12, 51.56 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  78. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  80. Agility I: 10/18, 46.45 s, 12.45 tr. b., 3.62 m/s

  81. Agility II: Diskvalifikován

  82. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  83. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  84. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  85. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  86. Agility Trial I: Diskvalifikován

  87. Agility Trial II: Diskvalifikován

  88. Jumping 2+3: 18/36, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  89. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  90. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  91. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  92. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  93. Jumping L: 12/24, 31.98 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  94. Speciál Jumping L: 17/24, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  95. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  96. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  97. Jumping L: 10/32, 39.51 s, 7.51 tr. b., 3.82 m/s

  98. zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  99. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  100. Agility Open L: Diskvalifikován

  101. Jump Open L: Diskvalifikován

  102. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  104. Jumping 1 L: 17/36, 42.46 s, 30.46 tr. b., 4.0 m/s

  105. Jumping 2 L: 19/35, 35.85 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  106. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  107. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  108. 1. LA2: Diskvalifikován

  109. 2. LA2: Diskvalifikován

  110. 3. LA2: Diskvalifikován

  111. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  112. Agiity : 6/15, 46.7 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  113. Jumping: 9/15, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  114. Zlouška A2: 1/4, 38.7 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  115. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  116. Agility Ne L L: Diskvalifikován

  117. Agility So L L: Diskvalifikován

  118. Jumping Ne L L: Diskvalifikován

  119. Jumping So L L: Diskvalifikován

  120. Zkouška Ne LA2 LA2: Diskvalifikován

  121. Zkouška So LA2 LA2: Diskvalifikován

  122. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  123. 1. zkouška LA1: 8/12, 36.04 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  124. 2. zkouška LA1: 3/12, 48.18 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  125. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  126. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  127. 1.běh LA1: 10/13, 43.41 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  128. 2.běh LA1: 4/13, 42.92 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  129. 3.běh LA1: Diskvalifikován

  130. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  131. 1. zkouška LA1: 12/18, 36.95 s, 15.0 tr. b., 3.36 m/s

  132. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  134. I Agility: 2/12, 35.91 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  135. II Agility: 6/12, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  136. III Agility: Diskvalifikován

  137. IV Agility: Diskvalifikován