Cz En

083315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Mikušová

    Člen KA

Pes

  1. Commander river Černý kondor, Australský ovčák

Výsledky

  1. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: 5/18, 45.12 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  4. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  5. Trial I: 6/15, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  6. Trial II: 6/15, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  7. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  8. Agility Trial I: 2/14, 44.61 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  9. Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  11. Agility Trial: 8/15, 56.79 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  12. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: Diskvalifikován

  13. Žabákova cesta - Jumping Open: 10/34, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  14. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  15. Agility Open: 7/37, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  16. Agility Trial: 2/11, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  17. Jumping Open: Diskvalifikován

  18. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  19. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  20. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  21. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  22. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  23. zkouška 2 LA2: 5/17, 52.65 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  24. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  25. Agility Trial I: 2/25, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  26. Agility Trial II: Diskvalifikován

  27. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  28. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  29. 1. Zk LA2: 1/9, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  30. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  31. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  32. 1. Zk LA2: 4/17, 46.79 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  33. 2. Zk LA2: 2/16, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  34. 3. Zk LA2: Diskvalifikován

  35. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  36. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  37. 2. běh LA2: 8/15, 41.83 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  38. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  39. Jumping 1 L: 7/36, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  40. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  41. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  42. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  43. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  45. 1. LA2: Diskvalifikován

  46. 2. LA2: Diskvalifikován

  47. 3. LA2: Diskvalifikován

  48. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  49. Agility Lar Ne: 22/85, 47.26 s, 8.26 tr. b., 4.02 m/s

  50. Agility Lar So: 46/87, 44.79 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  51. Jumping Lar Ne: 57/85, 38.13 s, 11.13 tr. b., 4.2 m/s

  52. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  53. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  54. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  57. 1.běh LA2: 9/24, 51.49 s, 5.49 tr. b., 3.53 m/s

  58. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  59. 3.běh LA2: 3/24, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  60. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  61. 1. zkouška LA1: 7/23, 29.22 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  62. 2. zkouška LA1: 13/23, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  63. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  64. 1. Zkouška LA1: 2/25, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  65. 2. Zkouška LA1: 3/26, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  66. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  67. Jumping I: Diskvalifikován

  68. Jumping II: 7/26, 39.07 s, 0.07 tr. b., 3.69 m/s

  69. Jumping III: 16/26, 36.56 s, 5.56 tr. b., 3.88 m/s

  70. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  71. Jump 1 L: 6/19, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  72. Jump 2 L: 9/21, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  73. Jump 3 L: Diskvalifikován

  74. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  75. Jumping 1 L: 4/28, 41.19 s, 5.19 tr. b., 4.01 m/s

  76. Jumping 2 L: 9/28, 43.44 s, 7.44 tr. b., 3.73 m/s

  77. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  78. Brno - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2016, 12. 06. 2016

  79. Agility AUO: Diskvalifikován

  80. Jumping AUO: Diskvalifikován

  81. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  82. Druhá LA1: Diskvalifikován

  83. První LA1: Diskvalifikován

  84. Třetí LA1: Diskvalifikován

  85. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  86. LA1-1: 2/22, 32.78 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  87. LA1-2: Diskvalifikován

  88. LA1-3: 6/22, 41.78 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  89. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  90. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  91. I. zkouška LA1: 6/24, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  92. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  93. LA1-1: 2/27, 24.14 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  94. LA1-2: 7/27, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  95. LA1-3: 8/27, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s