Cz En

Jumping Lar Ne

  1. Datum: 16. 04. 2017
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.32 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 26.8 5.97
2 Rylska Monika Chica Shakti Se FreeX Chiquita Banana 0 0 0.0 0.0 27.05 5.91
3 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 27.12 5.9
4 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 27.68 5.78
5 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn 0 0 0.0 0.0 27.76 5.76
6 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 27.94 5.73
7 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja 0 0 0.0 0.0 28.25 5.66
8 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 28.33 5.65
9 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 28.56 5.6
10 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 28.67 5.58
11 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 0 0 0.0 0.0 28.89 5.54
12 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 29.09 5.5
13 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 29.23 5.47
14 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s 0 0 0.0 0.0 29.37 5.45
15 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 0 0 0.0 0.0 29.53 5.42
16 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 29.55 5.41
17 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 29.59 5.41
18 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 0 0 0.0 0.0 30.46 5.25
19 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 30.84 5.19
20 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 30.89 5.18
21 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 0 0 0.0 0.0 31.15 5.14
22 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 0 0.0 0.0 31.28 5.12
23 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 0 0 0.0 0.0 33.15 4.83
24 Labieniec Magdalena Issi Why Not Issi My Queen 1 0 0.0 5.0 27.66 5.78
25 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun 1 0 0.0 5.0 27.79 5.76
26 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 27.8 5.76
27 007113 Ludmila Kovářová Max 1 0 0.0 5.0 27.81 5.75
28 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 27.91 5.73
29 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 28.4 5.63
30 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 28.79 5.56
31 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 29.81 5.37
32 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 1 0 0.0 5.0 29.81 5.37
33 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 0 1 0.0 5.0 30.11 5.31
34 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 1 0 0.0 5.0 30.18 5.3
35 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar 1 0 0.0 5.0 30.35 5.27
36 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 0 0.0 5.0 30.45 5.25
37 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 1 0 0.0 5.0 30.63 5.22
38 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 1 0 0.0 5.0 31.15 5.14
39 056112 Marcela Bařáková Tony 0 1 0.0 5.0 34.11 4.69
40 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 34.42 4.65
41 Kalisz Leszek Mala Mali / GOYA Alchera 0 1 0.42 5.42 37.42 4.28
42 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia 2 0 0.0 10.0 26.46 6.05
43 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 0 0.0 10.0 27.54 5.81
44 089014 Lucie Argalášová Budweiser Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 27.63 5.79
45 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 2 0 0.0 10.0 28.05 5.7
46 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 2 0 0.0 10.0 28.36 5.64
47 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 2 0 0.0 10.0 29.57 5.41
48 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka 2 0 0.0 10.0 30.31 5.28
49 040715 Tomáš Vydra Nexee´s Chinchero Black Chevers 0 2 0.0 10.0 31.4 5.1
50 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 1 0.0 10.0 32.8 4.88
51 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock 0 2 0.0 10.0 33.16 4.83
52 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun 1 1 0.0 10.0 33.54 4.77
53 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 0 2 0.0 10.0 36.08 4.43
54 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 1 1 0.0 10.0 36.57 4.38
55 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 36.64 4.37
56 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 1 1 0.66 10.66 37.66 4.25
57 083315 Barbora Mikušová Commander river Černý kondor 1 1 1.13 11.13 38.13 4.2
58 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 3 0 0.0 15.0 25.84 6.19
59 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 3 0 0.0 15.0 28.0 5.71
60 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 2 1 0.0 15.0 30.62 5.23
61 049016 Eva Maděrová All Inclusive Neverending Force 2 1 0.0 15.0 31.52 5.08
DIS 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054115 Renata Pluskalová A3Ch Y'Diana Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Leszek Aniolek / CHERRY Killing Machine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kasprzyk Magdalena Master Jah Jah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bawer Beata Ebony Nose Baila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS