Cz En

Jumping 2 L

  1. Datum: 28. 05. 2017
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - Jumping speciál
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 0 0 0.0 0.0 27.14 5.53
2 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 27.54 5.45
3 031012 Eva Andělová Engie 0 0 0.0 0.0 28.46 5.27
4 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 29.49 5.09
5 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 29.63 5.06
6 028014 Pavel Novák Odyssea Krásná louka 0 0 0.99 0.99 37.99 3.95
7 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 1 0 0.0 5.0 27.83 5.39
8 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 1 0 0.0 5.0 28.14 5.33
9 010011 Kristýna Schreierová Paige Blue Fatranský sen 1 0 0.0 5.0 29.69 5.05
10 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 1 0.0 5.0 33.76 4.44
11 058416 Jana Tománková Amazing Grace Border Song 0 1 0.0 5.0 34.04 4.41
12 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 1 0 0.0 5.0 34.12 4.4
13 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 1 0 0.0 5.0 34.42 4.36
14 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 1 0.0 5.0 36.51 4.11
15 002616 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox 2 0 0.0 10.0 29.55 5.08
16 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli 1 0 5.03 10.03 42.03 3.57
17 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 1 1 0.73 10.73 37.73 3.98
18 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen 0 2 4.17 14.17 41.17 3.64
19 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur 1 2 0.0 15.0 35.85 4.18
20 Jana Dozsová Saša 0 1 13.42 18.42 50.42 2.98
DIS 083315 Barbora Mikušová Commander river Černý kondor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017517 Iva Dulavová Brave Baya Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003017 Denisa Olšáková Beyoncé Berbulu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027717 Tereza Poledníková Sally DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008816 Tereza Bláhová Niké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006714 Eva Debnárová Aiden z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021617 Tereza Škrobánková Destiny Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093016 Nikola Tkadlečková Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020317 Nela Čmielová Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS