Cz En

083816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Navrátilová, Agility DDM Hranice

    Člen KA

Pes

  1. Douville Tora Mei, Border kolie

Výsledky

  1. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  2. Agility Open: Diskvalifikován

  3. Agility Trial: Diskvalifikován

  4. Jumping Open: Diskvalifikován

  5. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  6. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  9. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA2: 4/19, 37.24 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  11. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  13. TRIAL I.: Diskvalifikován

  14. TRIAL II. : 2/8, 49.6 s, 6.6 tr. b., 3.53 m/s

  15. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  16. Jumping I. A2 + A3: Diskvalifikován

  17. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  18. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  19. Zkouška I: Diskvalifikován

  20. Zkouška II: 1/6, 41.26 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  21. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  22. Jumping Final: 4/12, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  23. Jumping Open I: 4/29, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  24. Jumping Open II: 11/29, 37.48 s, 8.48 tr. b., 3.9 m/s

  25. Jumping Open III: Diskvalifikován

  26. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  27. zkouška LA2 1: 2/5, 37.39 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  28. zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  29. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  30. 1. zkouška: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška: Diskvalifikován

  32. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  33. 1. Zkouška LA2: 1/24, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  34. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. 3. Zkouška LA2: 9/16, 34.96 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  36. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  37. Agility L: Diskvalifikován

  38. Jumping L: 2/20, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  39. ZkouškaLA2: Diskvalifikován

  40. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  41. Agility Trial I: Diskvalifikován

  42. Agility Trial II: Diskvalifikován

  43. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  44. TRIAL I.: Diskvalifikován

  45. TRIAL II.: Diskvalifikován

  46. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  47. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  48. I zkouška A2 L: 3/12, 38.16 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  49. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  50. Jumping LA: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  53. Zkouška I.: 2/12, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  54. Zkouška II: Diskvalifikován

  55. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  56. Zk agility I: Diskvalifikován

  57. Zk agility II: Diskvalifikován

  58. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  59. Agility Open: Diskvalifikován

  60. Agility Zk: 2/11, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  61. Jumping Open: Diskvalifikován

  62. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  63. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  64. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  65. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  66. Jumping open LA: Diskvalifikován

  67. Jumping tunel LA: 6/16, 26.04 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  68. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  70. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  73. 1. zkouška: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška: 6/19, 31.91 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  75. 3. zkouška: Diskvalifikován

  76. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  77. Agility Trial: Diskvalifikován

  78. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  79. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 10/29, 36.04 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  80. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  81. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  84. Agility Trial II: Diskvalifikován

  85. Agility Trial III: Diskvalifikován

  86. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  87. Jumping I: Diskvalifikován

  88. Jumping II: Diskvalifikován

  89. Jumping III: Diskvalifikován

  90. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  91. Agility Open: Diskvalifikován

  92. Agility Trial: Diskvalifikován

  93. Jumping Open: Diskvalifikován

  94. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  95. Agility 1 L: Diskvalifikován

  96. Agility 2 L: Diskvalifikován

  97. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  99. Agility L L: Diskvalifikován

  100. Jumping L L: Diskvalifikován

  101. Zkouška LA2 LA2: 3/16, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  102. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  103. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  106. Agility Trial I: Diskvalifikován

  107. Agility Trial II: Diskvalifikován

  108. Agility Trial III: 10/19, 41.54 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  109. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  110. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  111. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  112. TRIAL I. LA2: 4/19, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  113. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  114. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  118. CURRICULUM L: Diskvalifikován

  119. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  120. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  121. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  122. Agility Trial: 7/15, 49.6 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  123. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: Diskvalifikován

  124. Žabákova cesta - Jumping Open: 15/34, 43.13 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  125. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  126. Agility A1: Diskvalifikován

  127. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  128. Jumping A1: Diskvalifikován

  129. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  130. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  131. Special Agility: Diskvalifikován

  132. Special Jumping: Diskvalifikován

  133. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  134. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  135. druhá zkouška LA1: 1/6, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  136. první zkouška LA1: 3/6, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  137. třetí zkouška LA1: 1/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  138. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  139. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  140. první zkouška LA1: 2/8, 43.19 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  141. třetí zkouška LA1: 4/8, 65.32 s, 24.32 tr. b., 2.77 m/s

  142. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  143. TRIAL II. LA1: 1/13, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  144. TRIAL I. LA1: 3/13, 34.36 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  145. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  146. 1. zkouška LA1: 5/18, 48.72 s, 7.72 tr. b., 2.83 m/s

  147. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován