Cz En

079917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Vranová, Argus Zlín

Pes

  1. Babetka Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  2. zkouška LA2 1: 3/10, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  3. zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  4. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  5. Agility I: Diskvalifikován

  6. Agility II: Diskvalifikován

  7. Jumping I: Diskvalifikován

  8. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  9. Vitar Agility Trial I: 3/12, 43.07 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  10. Vitar Agility Trial II: 2/12, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  11. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  12. 1. Zkouška LA2: 3/5, 43.15 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  13. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  15. Agility L: Diskvalifikován

  16. Jumping L: 7/20, 42.62 s, 10.62 tr. b., 3.94 m/s

  17. ZkouškaLA2: 5/8, 36.38 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  19. Agility 1: Diskvalifikován

  20. Agility 2: 49/217, 49.17 s, 11.17 tr. b., 3.82 m/s

  21. Agility 3: Diskvalifikován

  22. Agility 4: 41/191, 38.91 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  23. Agility Trial: 11/50, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  24. Grand Final: Diskvalifikován

  25. Jumping 1: 12/214, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  26. Jumping 2: Diskvalifikován

  27. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  28. Agility L: 13/37, 33.61 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  29. Jump L: 15/36, 28.0 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  31. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  32. Agility A1: Diskvalifikován

  33. Agility Squads as individual: 47/157, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  34. Jumping A1: 8/48, 22.33 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  35. Jumping Squads as Individual: 61/162, 29.64 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  36. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  37. Special Agility: Diskvalifikován

  38. Special Jumping: Diskvalifikován

  39. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  40. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  41. Agility L Ne: 44/98, 34.26 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  42. Agility L So: Diskvalifikován

  43. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  44. Jumping L So: Diskvalifikován

  45. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  46. Agility Open: 9/20, 40.44 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  47. Agility Trial: 2/8, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  48. Jumping Open: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  50. ZkA. II. LA1: 1/25, 26.88 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  51. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  52. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  53. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  57. 1 LA1: 5/16, 28.84 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  58. 2 LA1: Diskvalifikován

  59. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  60. 1. Jumping L: 3/40, 22.65 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  61. 2. Jumping L: 18/40, 27.01 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  62. 3. Jumping L: Diskvalifikován