Cz En

033418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Karasová, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. Applause infinities Lovelenia, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Agility 2: Diskvalifikován

  4. Agility Trial: Diskvalifikován

  5. Jumping 1: Diskvalifikován

  6. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  7. Agility I: 13/85, 48.57 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  8. Agility II: 41/85, 46.17 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  9. Jumping I: Diskvalifikován

  10. Jumping II: Diskvalifikován

  11. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  12. Agility LA: 12/33, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  13. Jumping L: Diskvalifikován

  14. LA 1: 3/14, 31.14 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  15. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  16. Agility Trial: Diskvalifikován

  17. Open Jumping - Zabakova cesta: 8/29, 29.47 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  18. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 3/29, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  19. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  20. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 17/51, 46.34 s, 25.0 tr. b., 4.21 m/s

  21. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  22. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  23. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 22/61, 33.43 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 4/62, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  25. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 38/175, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  26. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  27. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  28. Agility Open: Diskvalifikován

  29. Agility Trial: Diskvalifikován

  30. Jumping Open: 16/33, 44.34 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  31. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  32. Agility LA: Diskvalifikován

  33. Jumping LA: Diskvalifikován

  34. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  35. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  36. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  37. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  38. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  39. Agility LA: Diskvalifikován

  40. Agility LA: Diskvalifikován

  41. Jumping LA: Diskvalifikován

  42. Jumping LA: Diskvalifikován

  43. Zkouška LA1: 4/10, 37.02 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  44. Zkouška LA1: 4/10, 37.02 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  45. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  46. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  47. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  48. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  49. Agility L L: 19/43, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  50. Jumping L L: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  52. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  53. Agility Open: 18/32, 38.06 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  54. Agility Trial: Diskvalifikován

  55. Jumping Open: 10/35, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  56. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  57. 1. Zkouška LA1: 4/12, 28.16 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  58. 2. Zkouška LA1: 2/12, 29.12 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  59. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  61. Agility 1: Diskvalifikován

  62. Agility 2: Diskvalifikován

  63. Agility 3: Diskvalifikován

  64. Agility Trial: Diskvalifikován

  65. Jumping 1: Diskvalifikován

  66. Jumping 2: Diskvalifikován

  67. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  68. Jumping II L: 15/30, 41.87 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  69. Jumping I. L: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA1: Diskvalifikován