Cz En

ZkA II

  1. Datum: 29. 02. 2020
  2. Závod: Čeladná - Animalia cup
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Sára Gerátová Cora 1 0 0.0 5.0 41.79 3.97 V V
2 090118 Vít Chovanec Bety 2 0 0.0 10.0 39.33 4.22 VD VD
3 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete 2 0 0.0 10.0 49.68 3.34 VD VD
4 063217 Petr Šulák Black Velvet Espirito de Aqua 3 0 0.0 15.0 31.88 5.21 VD VD
5 012520 Peter Paško Asperugo Vento in Anima 3 0 0.0 15.0 35.85 4.63 VD VD
6 058517 Martina Cabáková Brown Surprise Green May-T 3 0 0.0 15.0 37.55 4.42 VD VD
7 033418 Lenka Karasová Applause infinities Lovelenia 2 1 0.0 15.0 44.39 3.74 VD VD
8 020817 Dominika Volfová Anty z Jedelských doleček 3 1 7.46 27.46 62.46 2.66 BO BO
9 064819 Jana Matalová Flora 0 1 23.32 28.32 78.32 2.12 BO BO
DIS 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052119 Michaela Šubrtová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091819 Barbora Pyšková Bomani Kirk Dark Side Legion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050919 Andrea Kuchařová Sherly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038918 Barbora Hoňková Beauty Elegant rascal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Alicja Man Blue Baloo Green May-T - "Baloo" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034718 Jana Pergerová Kiwi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094919 Markéta Štěpáníková Edgar Ewe Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Alicja Man Best Brandy Lucky Aussies - "Rosomak" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO