Cz En

019019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ondřej Kukla, USK Dog Academy

    Člen KA

Pes

  1. Free Mind Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  2. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  5. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA2: 9/17, 42.17 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  7. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  9. Agility Brut L: 12/29, 42.11 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  10. Demi Z LA1: 1/11, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  11. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  12. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  13. Agility 1 L: 21/119, 39.32 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  14. Agility 2 L: 12/115, 43.28 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  15. Agility 3 L: Diskvalifikován

  16. Agility 4 L: 56/108, 39.59 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  17. FARMINA Grand finale L: 20/35, 42.29 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  18. Jumping 2 L: 24/84, 40.2 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  19. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  20. Agility I: 53/103, 49.0 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  21. Agility II: 7/99, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  22. Jumping I: Diskvalifikován

  23. Jumping II: Diskvalifikován

  24. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  25. Agility Trial I: Diskvalifikován

  26. Agility Trial II: 1/9, 27.88 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  27. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  28. Agility Trial I: Diskvalifikován

  29. Agility Trial II: 1/8, 28.46 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  30. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  31. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  33. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  34. Jumping I: Diskvalifikován

  35. Jumping II: 2/18, 33.68 s, 5.0 tr. b., 6.35 m/s

  36. Jumping III: 1/17, 36.37 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  37. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  38. 1. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška L A1: 3/13, 31.68 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  40. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  41. Agility Zk I: Diskvalifikován

  42. Agility Zk II: Diskvalifikován

  43. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  44. Agility Open: 13/31, 42.7 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  45. Agility Zk: Diskvalifikován

  46. Jumping Open: Diskvalifikován

  47. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  48. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  50. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  51. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška LA1: 1/14, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  53. Jumping Large: 7/16, 35.93 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  54. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  55. 1. Zkouška LA1: 2/12, 22.8 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  56. 2. Zkouška LA1: 2/12, 26.53 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  57. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  58. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  61. Agility 1: Diskvalifikován

  62. Agility 2: Diskvalifikován

  63. Agility 3: Diskvalifikován

  64. Agility 4: Diskvalifikován

  65. Agility Trial: Diskvalifikován

  66. Jumping 1: Diskvalifikován

  67. Jumping 2: Diskvalifikován

  68. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  69. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  71. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  72. Agility I: Diskvalifikován

  73. Agility II: 55/85, 44.87 s, 30.0 tr. b., 4.84 m/s

  74. Jumping I: Diskvalifikován

  75. Jumping II: Diskvalifikován

  76. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  77. QA4 Agility: Diskvalifikován

  78. QA5 Agility: Diskvalifikován

  79. QA6 Agility: Diskvalifikován

  80. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  81. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  82. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  83. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  84. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  85. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  86. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  87. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 30/61, 33.93 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  88. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  89. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  90. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  91. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  92. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován