Cz En

019019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ondřej Kukla, USK Dog Academy

    Člen KA

Pes

  1. Free Mind Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  2. 1. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška L A1: 3/13, 31.68 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  4. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  5. Agility Zk I: Diskvalifikován

  6. Agility Zk II: Diskvalifikován

  7. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  8. Agility Open: 13/31, 42.7 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  9. Agility Zk: Diskvalifikován

  10. Jumping Open: Diskvalifikován

  11. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  12. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  14. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  15. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA1: 1/14, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  17. Jumping Large: 7/16, 35.93 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  18. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  19. 1. Zkouška LA1: 2/12, 22.8 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  20. 2. Zkouška LA1: 2/12, 26.53 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  21. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  22. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  24. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  25. Agility 1: Diskvalifikován

  26. Agility 2: Diskvalifikován

  27. Agility 3: Diskvalifikován

  28. Agility 4: Diskvalifikován

  29. Agility Trial: Diskvalifikován

  30. Jumping 1: Diskvalifikován

  31. Jumping 2: Diskvalifikován

  32. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  33. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  34. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  35. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  36. Agility I: Diskvalifikován

  37. Agility II: 55/85, 44.87 s, 30.0 tr. b., 4.84 m/s

  38. Jumping I: Diskvalifikován

  39. Jumping II: Diskvalifikován

  40. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  41. QA4 Agility: Diskvalifikován

  42. QA5 Agility: Diskvalifikován

  43. QA6 Agility: Diskvalifikován

  44. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  45. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  46. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  47. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  48. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  49. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  50. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  51. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 30/61, 33.93 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  52. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  53. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  54. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  55. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  56. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  57. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován