Cz En

Agility Open Large

  1. Datum: 07. 09. 2019
  2. Závod: Domanín - Domanínská raketa 2019
  3. Rozhodčí: Papavero, Vittorio (IT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 59.0 s
  6. Maximální čas: 103.0 s
  7. Délka: 206.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 41.89 4.92 V V
2 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump 1 0 0.0 5.0 38.27 5.38 V V
3 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 38.65 5.33 V V
4 Reisser Antje Zoey 1 0 0.0 5.0 39.86 5.17 V V
5 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 1 0 0.0 5.0 41.22 5.0 V V
6 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 45.89 4.49 VD VD
7 028518 Monika Koutná Next Speed Angel Darley Arabian 2 1 0.0 15.0 43.14 4.78 VD VD
8 Mueller Kerstin Aika 2 1 0.0 15.0 46.84 4.4 VD VD
9 063812 Ivana Vošahlíková Angie 3 0 0.0 15.0 49.16 4.19 VD VD
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073616 Markéta Sedláčková All In Abey Firework Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083217 Veronika Palová Ruby Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015718 Aneta Jiráčková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052710 Dušan Buček Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043917 Nikola Kajpušová Ywy Anubis the Second DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086018 Daniela Janků Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015219 Zuzana Jelínková Indiánek Divoký sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079614 Lenka Chmelíková Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033119 Dušan Buček Sid DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083216 Kristýna Mildorfová Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051217 Martina Konečná Austin Lenax-BO DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS