015219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Jelínková, Agility klub Zlechov

    Arrow_down

Pes

  1. Indiánek Divoký sen, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  2. Agility III 500: Diskvalifikován

  3. Agility II 500: Diskvalifikován

  4. Agility I 500: 21/46, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  5. Jumping III 500: Diskvalifikován

  6. Jumping II 500: Diskvalifikován

  7. Jumping I 500: 28/47, 52.24 s, 16.24 tr. b., 4.02 m/s

  8. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  9. Agility ML: 5/14, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  10. Jumping ML: 2/15, 37.51 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  11. ZkouškaMLA3: Diskvalifikován

  12. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín I., 11. 11. 2023

  13. 1. Zkouška MLA3: 1/3, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  14. 2. Zkouška MLA3: 2/3, 54.29 s, 5.29 tr. b., 3.81 m/s

  15. Horka nad Moravou - Havliczech 69 - odpolední 2 x A3, 04. 11. 2023

  16. Zkouška I.: Diskvalifikován

  17. Zkouška II.: Diskvalifikován

  18. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  19. Zkouška I.: 1/5, 46.39 s, 2.39 tr. b., 3.79 m/s

  20. Zkouška II.: Diskvalifikován

  21. Šumperk - Havliczech 59 - 4 x A3 s Calibrou, 28. 09. 2023

  22. Zkouška I.: Diskvalifikován

  23. Zkouška II: Diskvalifikován

  24. Zkouška III.: 4/7, 55.18 s, 8.18 tr. b., 3.73 m/s

  25. Zkouška IV.: 6/8, 53.82 s, 11.32 tr. b., 3.53 m/s

  26. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  27. Agility ML: Diskvalifikován

  28. Jumping ML: Diskvalifikován

  29. Zkouška A3 ML: 2/5, 49.18 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  30. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 16. 09. 2023

  31. 1. zkouška: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška: Diskvalifikován

  33. 3. zkouška: Diskvalifikován

  34. Šumperk - Havliczech 58 s Calibrou 3 x A1 a 3 x A3, 18. 08. 2023

  35. Zkouška I.: 3/4, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  36. Zkouška II.: Diskvalifikován

  37. Zkouška III.: 3/5, 43.58 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  38. Lednice - Nejdek - Nejdecký Trojskok II. s JK Animals, 12. 08. 2023

  39. Zkouška I. A3 ML: Diskvalifikován

  40. Zkouška II. A3 ML: 3/5, 60.63 s, 19.63 tr. b., 3.46 m/s

  41. Zkouška III. A3 ML: Diskvalifikován

  42. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  43. Agility II. M/L: 2/8, 46.55 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  44. Agility I. M/L: 2/8, 51.21 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  45. Jumpingy M/L: Diskvalifikován

  46. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  47. Agility II ML: 8/33, 44.88 s, 1.88 tr. b., 4.06 m/s

  48. Agility I ML: Diskvalifikován

  49. Jumping II ML: 15/34, 51.57 s, 15.57 tr. b., 3.98 m/s

  50. Jumping I ML: 7/34, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  51. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  52. Agility 1: Diskvalifikován

  53. Agility 2: Diskvalifikován

  54. Jumping 1: 21/49, 45.45 s, 8.45 tr. b., 4.07 m/s

  55. Jumping 2: Diskvalifikován

  56. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  57. Druhý jumping ML: Diskvalifikován

  58. MLA3: 2/3, 54.31 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  59. První jumping ML: Diskvalifikován

  60. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 16. 04. 2023

  61. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  62. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  63. 3rd Agility Trial: Diskvalifikován

  64. Brno - Dvojzkoušky s MushGO, 26. 03. 2023

  65. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška A3 ML: 1/4, 48.11 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  67. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 25. 03. 2023

  68. 1. Zkouška A3 ML: 3/4, 50.14 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  69. 2. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  70. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  71. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  73. Brno - Zimní Brno 2, 11. 02. 2023

  74. Agility MLA: Diskvalifikován

  75. Jumping MLA: Diskvalifikován

  76. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  77. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  78. Zkouška II. MLA3: Diskvalifikován

  79. Zkouška I. MLA3: Diskvalifikován

  80. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  81. Zkouška II. MLA2: 1/4, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  82. Zkouška I. MLA2: 1/4, 42.35 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  83. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  84. Agility III 500: Diskvalifikován

  85. Agility II 500: Diskvalifikován

  86. Agility I 500: 21/36, 49.61 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  87. Jumping III 500: Diskvalifikován

  88. Jumping II 500: Diskvalifikován

  89. Jumping I 500: Diskvalifikován

  90. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  91. Agility MLA: Diskvalifikován

  92. Jumping MLA: Diskvalifikován

  93. Zkouška MLA2: 4/11, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  94. Horka nad Moravou - Havliczech 64, 10. 12. 2022

  95. Zkouška I.: Diskvalifikován

  96. Zkouška II.: Diskvalifikován

  97. Zkouška III.: Diskvalifikován

  98. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  99. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  100. 2. zkouška A2: 3/9, 48.89 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  101. 3. zkouška A2: Diskvalifikován

  102. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  103. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška LA2: 4/14, 48.46 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  105. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  106. Agility MLA: Diskvalifikován

  107. Jumping MLA: Diskvalifikován

  108. Zkouška MLA2: 3/7, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  109. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  110. Frizzante MLA2: 4/9, 47.37 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  111. Spumante MLA2: Diskvalifikován

  112. Rožnov pod Radhoštěm - Valašský A2+A3 Rychlotrojboj, 23. 08. 2022

  113. zkouška A2 1 běh: Diskvalifikován

  114. zkouška A2 2 běh: Diskvalifikován

  115. zkouška A2 3 běh: 1/3, 42.71 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  116. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 20. 08. 2022

  117. Agility Trial I: Diskvalifikován

  118. Agility Trial II: 3/13, 39.6 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  119. Agility Trial III: Diskvalifikován

  120. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  121. I. Zkouška MLA2: 2/7, 54.14 s, 12.14 tr. b., 3.69 m/s

  122. ll. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  123. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 1/2022, 30. 07. 2022

  124. 1. Zkouška LA2: 4/8, 49.31 s, 13.31 tr. b., 3.97 m/s

  125. 2. Zkouška LA2: 3/8, 48.12 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  126. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok II., 23. 07. 2022

  127. III. Zkouška LA2: 5/7, 50.64 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  128. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. I. Zkouška LA2: 3/8, 48.13 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  130. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  131. I. Zkouška MLA2: 4/11, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  132. lll. Zkouška MLA2: 5/11, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  133. ll. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  134. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka V, 12. 06. 2022

  135. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  136. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  137. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 11. 06. 2022

  138. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  140. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  141. zkouška MLA2 1: 2/8, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  142. zkouška MLA2 2: 4/8, 52.75 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  143. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  144. 1. Agility L - Z l e t.: Diskvalifikován

  145. 2. Agility L - Z l e t.: 20/29, 65.44 s, 25.44 tr. b., 3.36 m/s

  146. 3. Jumping L - Z l e t.: Diskvalifikován

  147. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  148. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. Domanín - Brumbálův speciál ML, L, 30. 04. 2022

  151. Agility Trial I: Diskvalifikován

  152. Agility Trial II: Diskvalifikován

  153. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  154. Zkouška I.: Diskvalifikován

  155. Zkouška II.: Diskvalifikován

  156. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  157. 2. Zkouška MLA2: 6/10, 46.56 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  158. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  159. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  160. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  164. Agility MLA: Diskvalifikován

  165. Jumping MLA: Diskvalifikován

  166. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  167. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  168. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  169. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  170. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  171. Zkouška I.: 2/4, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  172. Zkouška II.: Diskvalifikován

  173. Zkouška III.: 1/4, 36.39 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  174. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  175. Agility MLA: Diskvalifikován

  176. Jumping MLA: Diskvalifikován

  177. Zkouška MLA1: 2/6, 55.35 s, 10.0 tr. b., 3.23 m/s

  178. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  179. Rožnovský dvojboj 1. A1: 2/7, 35.16 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  180. Rožnovský dvojboj 2. A1: Diskvalifikován

  181. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  182. Vitar Agility Trial I: 5/8, 44.79 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  183. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  184. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  185. Agility MLA: Diskvalifikován

  186. Jumping MLA: 1/12, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  187. Zkouška MLA1: 1/4, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  188. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  189. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  190. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  191. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  192. Agility - Sheltie: Diskvalifikován

  193. Jumping II - Sheltie: 1/1, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  194. Jumping I - Sheltie: Diskvalifikován

  195. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  196. TRIAL I.: 2/10, 41.53 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  197. TRIAL II.: 5/10, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  198. TRIAL III.: Diskvalifikován

  199. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  200. Agility MLA: 2/10, 52.64 s, 14.64 tr. b., 3.34 m/s

  201. Jumping MLA: 2/10, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  202. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  203. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  204. Agility Trial I: 2/11, 36.9 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  205. Agility Trial II: Diskvalifikován

  206. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  207. 1. Zkouška MLA1: 1/3, 53.51 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  208. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  209. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  210. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  211. 1. Agility - L - J u n i o ř i: 13/18, 57.56 s, 19.56 tr. b., 3.34 m/s

  212. 2. Agility - L - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  213. 3. Jumping - L - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  214. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  215. 1. Agility - L - Z l e t i l í: Diskvalifikován

  216. 2. Agility - L - Zletilí: Diskvalifikován

  217. 3. Jumping - L - Zletilí: Diskvalifikován

  218. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  219. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  220. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  221. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  222. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  223. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  224. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  225. 1. Agility L Junioři: Diskvalifikován

  226. 2. Agility L Junioři: Diskvalifikován

  227. 3. Jumping L Junioři: Diskvalifikován

  228. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  229. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  230. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  231. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  232. 1. Zkouška ML A1: Diskvalifikován

  233. 2. Zkouška ML A1: 2/7, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  234. 3. Zkouška M LA1 : Diskvalifikován

  235. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  236. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  237. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  238. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  239. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  240. Agility Large So: Diskvalifikován

  241. Jumping Large So: Diskvalifikován

  242. LA1 So: Diskvalifikován

  243. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  244. Jumping I. A0 + A1: 3/7, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  245. Jumping II. A0 + A1: Diskvalifikován

  246. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  247. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  248. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  249. 3. Zkouška MLA1: 4/7, 48.26 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  250. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  251. Agility Trial I: 3/4, 40.13 s, 13.13 tr. b., 3.31 m/s

  252. Agility Trial II: Diskvalifikován

  253. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  254. 1. Zkouška LA1: 7/10, 61.41 s, 26.41 tr. b., 2.44 m/s

  255. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  256. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  257. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  258. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  259. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  260. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  261. ZkA I: Diskvalifikován

  262. ZkA II: Diskvalifikován

  263. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  264. ZkA I: Diskvalifikován

  265. ZkA II: Diskvalifikován

  266. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  267. Agility Open Large: Diskvalifikován

  268. Agility Open Large: Diskvalifikován

  269. A1 Large: Diskvalifikován

  270. A1 Large: Diskvalifikován

  271. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  272. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  273. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  274. Jumping Large: Diskvalifikován

  275. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  276. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován