Cz En

Czech Imp Jump

  1. Datum: 04. 01. 2020
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 26.0 s
  6. Maximální čas: 44.0 s
  7. Délka: 109.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 21.23 5.13 V V
2 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 0 0 0.0 0.0 22.05 4.94 V V
3 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 0 0.0 0.0 22.25 4.9 V V
4 025416 Anežka Jislová Briky 0 0 0.0 0.0 24.3 4.49 V V
5 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 0 0 0.0 0.0 24.68 4.42 V V
6 077016 Iveta Ouředníčková Bady 0 0 0.72 0.72 26.72 4.08 V V
7 087116 Hana Veselá Endy 0 0 0.83 0.83 26.83 4.06 V V
8 Małgorzata Kuźminska Kayah Lorwet - "Kaja" 0 0 1.19 1.19 27.19 4.01 V V
9 027019 Tomáš Vízner Sára 0 0 3.23 3.23 29.23 3.73 V V
10 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 21.84 4.99 V V
11 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 22.1 4.93 V V
12 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 1 0.27 5.27 26.27 4.15 V V
13 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 1 0.44 5.44 26.44 4.12 V V
14 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land 0 1 0.99 5.99 26.99 4.04 V V
15 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah 0 1 3.07 8.07 29.07 3.75 VD VD
16 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty 0 1 3.31 8.31 29.31 3.72 VD VD
17 Wioletta Suterska Beria Marshall Dogs FCI 1 1 0.0 10.0 25.1 4.34 VD VD
18 071218 Barbora Opltová Ayzaca Esuatty 0 2 0.0 10.0 25.4 4.29 VD VD
19 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 3 0 0.0 15.0 21.79 5.0 VD VD
20 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 1 2 2.43 17.43 28.43 3.83 D D
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069615 Soňa Dvořáčková Dora Allegro Assai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039719 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO