Cz En

025416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Jislová, ZKO Lysá nad Labem

Pes

  1. Briky, Kříženec

Výsledky

  1. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: 5/24, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  4. Zkouška LA2: 2/4, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  5. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  6. 1.Zkouška LA2: 3/10, 46.61 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  7. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. 3.Zkouška LA2: 1/10, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  9. Jumping L: Diskvalifikován

  10. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  11. Agility J: 6/49, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Jumping J: Diskvalifikován

  14. Jumping Squads as Individual: 14/63, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  15. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  16. 1. Zkouška - LA2: 4/9, 51.3 s, 6.3 tr. b., 3.96 m/s

  17. 2. Zkouška - LA2: 2/9, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  18. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  19. 2. Jumping L: 7/27, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  20. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  21. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  22. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  23. Zk LA1 I.: 2/6, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  24. Zk LA1 II.: 2/6, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  25. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  26. Agility finale large: 4/10, 47.61 s, 12.61 tr. b., 3.68 m/s

  27. Mistrovske agility large: 6/16, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  28. Nedele Jumping large: 3/24, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  29. Nedele zkouska LA1: 1/4, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  30. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  31. Zkouška II. LA1: 4/12, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  32. Zkouška I. LA1: 1/12, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  33. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  34. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  35. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  36. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  37. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  40. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  41. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  43. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška LA1: 1/11, 33.82 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  45. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  46. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  49. 1. Zka - LA1: 3/14, 37.39 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  50. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  51. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  52. Agility - A0: 1/1, 49.97 s, 25.97 tr. b., 2.64 m/s

  53. Jumping - A0: 1/1, 25.92 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s