Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 03. 10. 2020
  2. Závod: Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena
  3. Rozhodčí: Tangfelt, Jocke (SE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 38.75 5.68 V V
2 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 38.89 5.66 V V
3 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 41.16 5.34 V V
4 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 1 0 0.0 5.0 38.78 5.67 V V
5 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 1 0.0 5.0 44.33 4.96 V V
6 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 2 0 0.0 10.0 38.99 5.64 VD VD
7 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar 3 0 1.43 16.43 56.43 3.9 D D
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017716 Hedvika Rychnovská Morybundus Sa - Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060119 Vendula Jarošová Estralita Jaquelita Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056819 Andrea Tomicová Bacardi Porta Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082819 Markéta Půdová Kiwa Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092219 Jitka Maroušková Free Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056919 Andrea Tomicová Cookie Porta Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011620 Alice Drábková Aiko Branický chlupáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004217 Tereza Kropáčová Tessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO