Cz En

Agility neděle L

  1. Datum: 30. 08. 2020
  2. Závod: Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Peťa Matušíková Luja 0 0 0.0 0.0 28.94 5.67 V V
2 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 30.5 5.38 V V
3 034017 Petra Kolegarová Buddy 0 0 0.0 0.0 31.92 5.14 V V
4 078814 Patricia Beran Amy 0 0 0.0 0.0 32.04 5.12 V V
5 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 33.3 4.92 V V
6 017518 Adéla Kožnarová Maggie 0 0 0.0 0.0 36.69 4.47 V V
7 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 30.4 5.39 V V
8 007417 Jana Pošvářová Cassie 1 0 0.0 5.0 34.37 4.77 V V
9 020519 Magdalena Rosolová Dear Dany Kogito Easter 1 0 0.89 5.89 41.89 3.92 V V
10 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash 0 1 1.12 6.12 42.12 3.89 VD VD
11 015118 Kamila Jiranová Arya 1 0 1.72 6.72 42.72 3.84 VD VD
12 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 0 1 4.37 9.37 45.37 3.61 VD VD
13 004919 Lenka Donskovová Vanilla Satin Pardál z Asuanu 1 0 4.88 9.88 45.88 3.57 VD VD
14 016117 Martin Cibulka Aron Canis Dexter 2 0 0.0 10.0 32.02 5.12 VD VD
15 063518 Kristýna Mrázková Nicky z Dašického zátiší 1 1 2.49 12.49 43.49 3.77 VD VD
16 009216 Kateřina Kaderová Liberty Emily Bohemia 4 0 0.0 20.0 39.88 4.11 D D
16 010720 Lenka Peková Gerbery od Brány Ráje 4 0 0.0 20.0 39.88 4.11 D D
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007317 Renata Cibulková Anne Mary Andělské překvapení DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013016 Sarah Mottlová Dolce & Gabbana Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075215 Pavlína Hofmanová Wasabi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071917 Lucie Macková Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO