Cz En

II.jumping L

  1. Datum: 29. 12. 2018
  2. Závod: Kladno - Vánoční jumpingy
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 33.07 5.44
2 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 33.74 5.33
3 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 33.86 5.32
4 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 0 0 0.0 0.0 33.93 5.31
5 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.4 5.23
6 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 34.53 5.21
7 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 0 0 0.0 0.0 36.31 4.96
8 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 37.08 4.85
9 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris 0 0 0.0 0.0 37.4 4.81
10 050118 Sára Benešová Elly Jay Kawai Kaito 0 0 0.0 0.0 37.73 4.77
11 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 0.38 0.38 43.38 4.15
12 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 31.48 5.72
13 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 1 0 0.0 5.0 34.45 5.22
14 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil 1 0 0.0 5.0 35.67 5.05
15 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 1 0 0.0 5.0 35.68 5.04
16 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 1 0.0 5.0 36.39 4.95
17 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 1 0.0 5.0 36.82 4.89
18 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya 1 0 0.0 5.0 37.7 4.77
19 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 37.89 4.75
20 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 0 1 0.0 5.0 38.27 4.7
21 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo 1 0 0.0 5.0 38.41 4.69
22 087017 Adam Jelen Obi-Wan Yooranah 0 1 0.0 5.0 39.5 4.56
23 010215 Markéta Stehlíková Missty 0 1 0.0 5.0 40.72 4.42
24 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 42.9 4.2
25 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 33.06 5.44
26 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream 1 1 0.0 10.0 37.73 4.77
27 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog 1 1 0.0 10.0 41.72 4.31
28 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 41.74 4.31
29 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 2 0.76 10.76 43.76 4.11
30 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu 3 0 0.0 15.0 34.72 5.18
31 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 4 1 3.69 28.69 46.69 3.86
DIS 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067517 Kateřina Tobiškova Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Gołąb Applause DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS