Cz En

016917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Tůmová, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Medea Kwanah, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  2. Agility L: 7/24, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA3: 4/10, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  5. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  6. Agility družstev: Diskvalifikován

  7. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  8. Jumping družstev L: 12/69, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  9. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  10. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  11. Agility Open: Diskvalifikován

  12. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Jumping Open: Diskvalifikován

  14. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  15. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  16. LA3 - I.: 5/7, 38.11 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  17. LA3 - II.: 1/7, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  18. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  19. 2. Jumping L: 6/27, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  20. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  21. Zkouška LA3 II: 4/17, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  22. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  23. zkouška 1 LA2: 1/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  24. zkouška 2 LA2: 2/10, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  25. zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  26. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  27. Agility I: Diskvalifikován

  28. Agility II: 39/165, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  29. Jumping I: 42/169, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  30. Jumping II: Diskvalifikován

  31. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  32. 1. Zkouška LA2: 6/11, 46.34 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  33. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. 3. Zkouška LA2: 2/10, 46.84 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  35. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  36. 1. Zka - LA2: 2/20, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  37. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  38. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  39. Zkouška II LA2: 1/14, 47.34 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  40. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  41. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  42. Agility open L: Diskvalifikován

  43. Jumping open L: 3/32, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  44. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  46. 1.zkouška LA2: 7/17, 46.25 s, 11.25 tr. b., 3.31 m/s

  47. 2.zkouška LA2: 3/17, 40.5 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  48. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  49. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  52. 1. zkouška LA1: 1/10, 26.43 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  53. 2. zkouška LA1: 6/10, 25.53 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  54. 3. zkouška LA1: 1/10, 27.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  55. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  56. LA1/1 LA1: 5/14, 33.14 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  57. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  58. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  59. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  60. Zkouška I LA1: 8/15, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  61. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  62. ZkA. I. LA1: 5/14, 37.83 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  63. ZkA. ll. LA1: 4/14, 32.15 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  64. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  65. 1.zkouška LA1: 7/10, 55.97 s, 23.97 tr. b., 2.63 m/s

  66. 2.zkouška LA1: 4/10, 46.47 s, 12.47 tr. b., 3.38 m/s