Cz En

003020

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Benediktová, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Raise Me Up Garou Luna Tale, Border kolie

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility 1 L: 31/92, 44.41 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  3. Agility 2 L: 10/88, 41.1 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  4. Jumping 1 L: 18/91, 37.53 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  5. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  6. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  7. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  8. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  9. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  10. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  11. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  12. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  13. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 36/106, 33.62 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  14. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  15. QA1 Agility: 18/108, 39.84 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  16. QA2 Agility: Diskvalifikován

  17. QA3 Agility: Diskvalifikován

  18. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  19. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  20. QJ3 Jumping: 37/104, 48.94 s, 25.36 tr. b., 4.17 m/s

  21. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  22. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  25. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  29. 1. Zkouška LA3: 2/7, 43.44 s, 20.0 tr. b., 5.06 m/s

  30. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  32. 1. Zkouška LA2: 2/12, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  33. 2. Zkouška LA2: 1/12, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  34. 3. Zkouška LA2: 2/12, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  35. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  36. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. 3. Zkouška LA2: 1/10, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  39. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  40. Agility III: Diskvalifikován

  41. Jumping II: 2/15, 36.12 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  42. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  43. 1. Zkouška LA2: 1/11, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  44. 2. Zkouška LA2: 4/11, 46.84 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  45. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  46. 1. Zkouška LA2: 4/16, 35.49 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  47. 2. Zkouška LA2: 3/16, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  48. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  50. 1. Zkouška LA2: 1/7, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  51. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 3. Zkouška LA2: 2/7, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  53. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  54. 1. Zkouška LA2: 3/4, 36.81 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  55. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. 3. Zkouška LA2: 4/4, 31.39 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  57. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  58. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška LA2: 2/5, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  60. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  61. 1. Jumping L: 11/23, 25.59 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  62. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  63. 3. Jumping L: 9/23, 27.06 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  64. 4. Jumping L: Diskvalifikován

  65. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  66. 1. Zkouška LA1: 1/18, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  67. 2. Zkouška LA1: 1/18, 28.77 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  68. 3. Zkouška LA1: 5/18, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  69. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  70. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  71. 1. Zkouška LA1: 3/11, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  72. 2. Zkouška LA1: 3/11, 29.38 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  73. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  74. 1. Zkouška LA1: 3/10, 30.37 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  75. 2. Zkouška LA1: 7/10, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  76. 3. Zkouška LA1: 4/10, 32.57 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  77. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  78. 1. Zkouška LA1: 2/14, 28.68 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  79. 2. zkouška LA1: 4/14, 25.87 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  80. Jumping III L: Diskvalifikován

  81. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  82. Agility I: Diskvalifikován

  83. Agility II: Diskvalifikován

  84. Jumping I: Diskvalifikován

  85. Jumping II: Diskvalifikován

  86. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  87. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška LA1: 3/6, 31.98 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  89. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  90. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  91. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  92. Jumping 2 - Large: 10/23, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  93. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  94. Agility L: Diskvalifikován

  95. Jumping L: 15/25, 35.68 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  96. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  97. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  98. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  101. Jumping A1: 1/13, 19.89 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  102. Zkoušky Agility: Diskvalifikován

  103. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  104. Trial I.: 1/8, 33.15 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  105. TRIAL II.: 1/8, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  106. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  107. 1. zkouška: Diskvalifikován

  108. 2. zkouška: Diskvalifikován

  109. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  110. Agility LVT L: 8/22, 54.81 s, 10.81 tr. b., 3.58 m/s

  111. Jumping L: Diskvalifikován

  112. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  113. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  114. LA1 I: 1/14, 24.59 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  115. LA1 II: Diskvalifikován

  116. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  117. 1. běh L: Diskvalifikován

  118. 2. běh L: Diskvalifikován

  119. 3. běh L: 7/18, 27.96 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  120. 4. běh L: 2/18, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  121. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  122. I. agility L: Diskvalifikován

  123. II. agility L: Diskvalifikován

  124. II. jumping L: Diskvalifikován

  125. I. jumping L: Diskvalifikován

  126. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  127. II. zkouška L: Diskvalifikován

  128. I. zkouška L: 2/8, 37.12 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s