Cz En

085917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hornofová

    Člen KA

Pes

  1. Elros Voronda Nildo, Chodský pes

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  2. LA2 - I.: 3/7, 54.21 s, 7.21 tr. b., 3.62 m/s

  3. LA2 - II.: 3/7, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  4. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  5. 1.zkouška LA2: 1/6, 45.06 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  6. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  8. LA2 - I.: Diskvalifikován

  9. LA2 - II.: Diskvalifikován

  10. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  11. II. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  12. I. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  13. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  14. Agility J: Diskvalifikován

  15. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  16. Jumping J: 26/49, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  17. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  18. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  19. III. jumping L: 7/31, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  20. II. jumping L: 16/32, 44.78 s, 13.78 tr. b., 3.17 m/s

  21. I. jumping L: Diskvalifikován

  22. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  23. LA1_1: 5/13, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  24. LA1_2: 4/13, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  25. LA1_3: 6/13, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  26. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  27. LA1 I: Diskvalifikován

  28. LA1 II: 2/8, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  29. LA1 III: 3/8, 40.65 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  30. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  31. 1. zkouška LA1: 3/20, 52.3 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  32. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  33. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  34. II. zkouška LA1: 3/17, 43.76 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  35. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  37. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  38. 2. běh LA1: 2/13, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  39. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  40. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. Junioři jump L: 5/9, 46.47 s, 18.47 tr. b., 3.23 m/s

  43. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  44. II. Zkouška: Diskvalifikován

  45. I. Zkouška: Diskvalifikován

  46. Jumping: 19/30, 41.37 s, 14.37 tr. b., 3.53 m/s

  47. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  48. 1.ZkA - LA1: Diskvalifikován

  49. 2.ZkA - LA1: 8/13, 45.94 s, 13.94 tr. b., 3.0 m/s

  50. 3.ZkA - LA1: 6/13, 46.07 s, 6.07 tr. b., 3.21 m/s

  51. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  52. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  53. 2. Zka - LA1: 4/10, 43.44 s, 14.44 tr. b., 3.15 m/s

  54. Jumping - Large: 17/34, 55.94 s, 43.94 tr. b., 2.5 m/s