Cz En

II. zkouška LA2

  1. Datum: 18. 11. 2017
  2. Závod: Beroun - Listopadové zkoušky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 0.0 0.0 38.59 4.2 V V
2 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland 0 1 1.11 6.11 43.11 3.76 VD VD
3 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli 1 0 4.22 9.22 46.22 3.5 VD VD
4 055216 Denisa Truijensová Agnes Of Nettlefield 2 0 0.0 10.0 36.93 4.39 VD VD
5 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo 1 1 0.0 10.0 37.55 4.31 VD VD
6 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica 2 0 0.0 10.0 40.03 4.05 VD VD
7 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny 0 2 3.35 13.35 45.35 3.57 VD VD
8 033316 Silvie Gunárová Fleriss Magic Inferno 1 1 7.35 17.35 49.35 3.28 D D
9 009116 Markéta Kristlová Dafne z České kotliny 3 1 0.0 20.0 40.11 4.04 D D
10 005513 Ivana Kaslová Daisy 1 1 14.99 24.99 56.99 2.84 D D
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059415 Veronika Grešáková Ambiente DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033416 Silvie Gunárová Eimy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030316 Kateřina Marešová Claremon Clyde Aratinga DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094914 Lucie Šimerová Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002416 Hana Žihlová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010217 Magdalena Kolářová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066315 Lenka Fialová Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056515 Simona Vondráčková Flea Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057915 Beáta Žemličková Abet Bacchus Bordó DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO