Cz En

005917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Šaling, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Bart, Kříženec

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  2. Druhá zkouška: 2/5, 38.68 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  3. První zkouška: 2/5, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  4. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  5. Druhá zkouška: 1/8, 35.84 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  6. První zkouška: 3/8, 47.73 s, 11.73 tr. b., 3.37 m/s

  7. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  8. 1. Zkouška LA2: 2/7, 41.9 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  9. 2. zkouška LA2: 1/7, 36.14 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  10. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  11. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  12. První zkouška: 2/8, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  13. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  14. Jumping : Diskvalifikován

  15. Zkouška I.: 3/17, 43.72 s, 0.72 tr. b., 3.75 m/s

  16. Zkouška II.: 7/17, 41.0 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  18. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  20. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  21. Druhá zkouška LA2: 2/6, 41.36 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  22. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  24. Druhá zkouška LA2: 2/4, 54.64 s, 1.64 tr. b., 3.5 m/s

  25. První zkouška LA2: 1/4, 49.0 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  26. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  27. Agility D: 10/14, 52.53 s, 14.53 tr. b., 3.39 m/s

  28. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  29. Jumping D: Diskvalifikován

  30. Jumping Squads as Individual: 36/63, 54.58 s, 12.58 tr. b., 3.65 m/s

  31. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  32. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. První zkouška LA2: 1/8, 48.57 s, 9.57 tr. b., 3.19 m/s

  34. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  35. Mistrovske agility large: Diskvalifikován

  36. Nedele Jumping large: 13/24, 57.59 s, 30.59 tr. b., 3.13 m/s

  37. Nedele zkouska LA2: 5/8, 57.21 s, 14.21 tr. b., 2.73 m/s

  38. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  39. Druhá zkouška LA2: 1/7, 54.97 s, 0.97 tr. b., 3.73 m/s

  40. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  42. D Agility IV: 3/7, 57.75 s, 9.68 tr. b., 3.26 m/s

  43. D Agility V: Diskvalifikován

  44. D Agility VI: 1/6, 48.83 s, 2.84 tr. b., 3.87 m/s

  45. D Jumping III: 4/7, 56.41 s, 16.27 tr. b., 3.28 m/s

  46. D Jumping IV: 2/7, 40.82 s, 1.53 tr. b., 4.21 m/s

  47. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  48. Druhá zkouška LA2: 6/12, 52.03 s, 6.03 tr. b., 3.63 m/s

  49. První zkouška LA2: 6/12, 54.57 s, 14.57 tr. b., 3.43 m/s

  50. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  51. D Agility I: 3/8, 48.99 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  52. D Agility II: 4/8, 44.79 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  53. D Agility III: 3/8, 54.76 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  54. D Jumping I: Diskvalifikován

  55. D Jumping II: Diskvalifikován

  56. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  57. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. První zkouška LA2: 2/12, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  59. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  60. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  63. Druhá zkouška LA2: 1/7, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  64. První zkouška LA2: 2/7, 45.72 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  65. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  66. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  69. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. První zkouška LA1: 3/11, 38.31 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  71. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  72. Druhá zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  73. Druhá zkouška sobota LA1: 1/8, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  74. První zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  75. První zkouška sobota LA1: 3/8, 37.34 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  76. SuperG Basic agility L: Diskvalifikován

  77. SuperG Basic jumping L: Diskvalifikován

  78. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  79. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  80. D Agility: 10/26, 51.52 s, 6.52 tr. b., 3.51 m/s

  81. D Hra: Diskvalifikován

  82. D Jumping: 7/26, 42.39 s, 0.39 tr. b., 3.99 m/s

  83. JUMPING DRUZSTVA: 49/79, 48.4 s, 11.4 tr. b., 3.51 m/s

  84. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  85. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  86. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  87. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  88. D Agility I: 6/14, 48.49 s, 12.62 tr. b., 3.13 m/s

  89. D Agility II: Diskvalifikován

  90. D Agility III: Diskvalifikován

  91. D Agility IV: 6/12, 59.3 s, 16.03 tr. b., 2.95 m/s

  92. D Jumping I: Diskvalifikován

  93. D Jumping II: 11/13, 53.98 s, 16.9 tr. b., 3.11 m/s

  94. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  95. Zkouška 1 LA1: 4/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  96. Zkouška 2 LA1: 5/14, 35.38 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  97. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  98. 1. zkouška LA1: 3/8, 36.13 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  99. 2. zkouška LA1: 2/8, 52.2 s, 6.2 tr. b., 2.76 m/s

  100. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  101. Zkoušky LA1 neděle: 3/5, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  102. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  103. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  104. Jumping LA1: Diskvalifikován

  105. Zkouška první LA1: Diskvalifikován

  106. Zkouška VIP LA1: 2/12, 51.25 s, 8.25 tr. b., 2.99 m/s

  107. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  108. Agility D: 5/19, 51.88 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  109. Agility Squads: Diskvalifikován

  110. Hra D: 11/19, 45.04 s, 6.04 tr. b., 3.55 m/s

  111. Jumping D: 7/19, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  112. Jumping Squads: 56/75, 47.7 s, 11.7 tr. b., 3.69 m/s

  113. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  114. Agility 1 D: Diskvalifikován

  115. Agility 2 D: 6/9, 70.18 s, 25.26 tr. b., 2.71 m/s

  116. Agility 3 D: 4/9, 61.09 s, 20.99 tr. b., 3.21 m/s

  117. Agility 4 D: Diskvalifikován

  118. Jumping 1 D: Diskvalifikován

  119. Jumping 2 D: Diskvalifikován

  120. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  121. III. zkouška LA1: 4/16, 35.56 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  122. III. zkouška LA1: 6/13, 40.53 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  123. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  124. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  125. I. zkouška LA1: 2/16, 45.3 s, 3.3 tr. b., 3.18 m/s

  126. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  127. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  128. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  130. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  133. Zkouška1 LA1: 2/12, 38.48 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  134. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován