Cz En

007718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Koloničná, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Bouí, Border kolie

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  2. zkouška LA2 1: 2/7, 50.44 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  3. zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  4. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  5. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  6. Dogplace Agility Trial II: 1/6, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  7. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  8. 1. Zkouška A2 L: 3/4, 46.1 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  9. 2. Zkouška A2 L: 2/4, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  10. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  11. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  12. VITAR Agility Trial II: 3/12, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  13. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  14. Agility Open: 1/15, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  15. Jumping Light: Diskvalifikován

  16. Jumping Open: 6/16, 51.59 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  17. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  18. Agility Trial I: 2/3, 49.44 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  19. Agility Trial II: Diskvalifikován

  20. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  21. 1. Zkouška A2 L: 7/9, 48.38 s, 22.38 tr. b., 3.68 m/s

  22. 2. zkouška A2 L: 1/9, 50.85 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  23. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  24. Agility Trial I: Diskvalifikován

  25. Agility Trial II: 10/13, 53.23 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  26. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  27. Trial I.: Diskvalifikován

  28. Trial II.: 5/9, 46.55 s, 10.55 tr. b., 3.91 m/s

  29. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  30. Agility J Individual: Diskvalifikován

  31. Agility Squads: Diskvalifikován

  32. Jumping J Individual: 27/51, 47.89 s, 20.89 tr. b., 4.2 m/s

  33. Jumping Squads: 34/61, 46.75 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  34. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  35. zkouška LA2 1: 1/5, 49.09 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  36. zkouška LA2 2: 2/5, 57.68 s, 13.68 tr. b., 3.35 m/s

  37. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  38. 1. zkouška LA2: 2/5, 48.81 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  39. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  41. TRIAL I.: 7/17, 54.36 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  42. TRIAL II.: 8/17, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  43. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  44. TRIAL I.: Diskvalifikován

  45. TRIAL II.: 3/8, 43.34 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  46. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  47. Agility: Diskvalifikován

  48. Jumping: Diskvalifikován

  49. Jumping light: 20/24, 40.41 s, 11.41 tr. b., 3.71 m/s

  50. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  51. Agility J: Diskvalifikován

  52. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  53. Jumping J: 31/49, 45.73 s, 14.73 tr. b., 3.7 m/s

  54. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  55. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  56. Agility open L: 9/19, 53.08 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  57. Jumping open L: 6/20, 46.91 s, 15.91 tr. b., 3.82 m/s

  58. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  59. Zkouška LA1: 3/8, 37.28 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  60. Zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  61. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  62. Agility Trial I: 5/19, 43.39 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  63. Agility Trial II: 1/19, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  64. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  65. Agility Trial: 3/11, 41.69 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  66. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  67. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 14/29, 42.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  68. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  69. Agility Trial I: 5/26, 39.48 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  70. Agility Trial II: 1/25, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  71. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  72. Agility L: 11/18, 45.1 s, 13.1 tr. b., 3.61 m/s

  73. Jumping L: 6/18, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  74. Zkouška LA1: 1/3, 36.69 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  75. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  76. Agility L L: 23/43, 54.9 s, 28.9 tr. b., 3.06 m/s

  77. Jumping L L: 12/43, 51.34 s, 21.34 tr. b., 3.51 m/s

  78. Zkouška LA1 LA1: 5/16, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  79. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  80. Agility Trial: 2/14, 38.01 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  81. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: Diskvalifikován

  82. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  83. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  84. 1. Agility L: 22/30, 48.02 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  85. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  86. 2. Agility L: 16/30, 57.93 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  87. 2. Jumping L: 9/30, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  88. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  89. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  90. Zkouška LA1 2 LA1: 6/10, 56.28 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  91. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  92. 1. zkouška LA1: 7/22, 47.95 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  93. 2. zkouška LA1: 7/22, 46.14 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s