Cz En

003119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Semencová, Miacis

    Člen KA

Pes

  1. Julissa Black Mount Mckinkey, Australská kelpie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  2. ZkA I Agility: 1/4, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  3. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  4. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  5. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  6. Jumping Open I: Diskvalifikován

  7. Jumping Open II: Diskvalifikován

  8. Jumping Open III: Diskvalifikován

  9. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  10. 1.zkouška: Diskvalifikován

  11. 2.zkouška: Diskvalifikován

  12. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  13. TRIAL I.: Diskvalifikován

  14. TRIAL II.: Diskvalifikován

  15. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  16. ZkA I: Diskvalifikován

  17. ZkA II: Diskvalifikován

  18. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  19. Agility LA sobota: 13/40, 50.79 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  20. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  21. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  22. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  23. ZkA. LA3 I.: 4/16, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  24. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  25. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  26. Agility Open 2+3: 3/16, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  27. ZkA I: 2/10, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  28. ZkA II: 2/10, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  29. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  30. ZkA I: 1/11, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  31. ZkA II: Diskvalifikován

  32. ZkA III: 1/11, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  33. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  34. Agility 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 1: 5/22, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  36. Jumping 2: Diskvalifikován

  37. Zkouška 1: Diskvalifikován

  38. Zkouška 2: 3/6, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  39. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  40. jumping: 2/5, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  41. zkouška1: Diskvalifikován

  42. zkouška2: 2/5, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  43. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  44. Zkouška II. LA2: 2/8, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  45. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  46. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  47. Jumping L: 13/32, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  48. Zkouška II. LA2: 2/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  49. Zkouška I. LA2: 7/10, 50.24 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  50. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  51. 1.Zkouška - LA1: 3/11, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  52. 2.Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  53. Agility L: Diskvalifikován

  54. Jumping L: Diskvalifikován

  55. Zkouška - LA1: 2/5, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  56. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  57. Agility 1: Diskvalifikován

  58. Agility 2: Diskvalifikován

  59. Agility 3: Diskvalifikován

  60. Agility 4: 48/181, 53.14 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  61. Agility Trial: Diskvalifikován

  62. Jumping 1: Diskvalifikován

  63. Jumping 2: Diskvalifikován

  64. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  65. Jumping So A1 L L: 4/7, 44.41 s, 11.41 tr. b., 3.94 m/s

  66. Zkouška Ne-1 LA1: Diskvalifikován

  67. Zkouška Ne-2 LA1: 1/7, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  68. Zkouška So-1 LA1: 2/7, 48.75 s, 10.75 tr. b., 3.47 m/s

  69. Zkouška So-2 LA1: 1/7, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s