Cz En

003119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Semencová, Run as one

    Člen KA

Pes

  1. Julissa Black Mount Mckinkey, Australská kelpie

Výsledky

  1. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  2. Agility 1: 1/9, 41.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  3. Finálový běh: 2/6, 52.94 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  4. Jumping 1: 4/9, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  5. Jumping 2: 1/10, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  6. Zkouška 1: 2/4, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  7. Zkouška 2: Diskvalifikován

  8. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  9. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  11. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  12. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  14. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  15. ZkA. II. MLA3: Diskvalifikován

  16. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  18. ZkA. II. MLA3: Diskvalifikován

  19. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  20. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  21. TRIAL I.: Diskvalifikován

  22. TRIAL II.: Diskvalifikován

  23. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  24. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  25. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  26. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  27. TRIAL I.: 6/8, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  28. TRIAL II.: 3/7, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  29. TRIAL III.: Diskvalifikován

  30. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  31. Agility MLA: 1/10, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  32. Jumping MLA: 3/10, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  33. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  34. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  36. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  37. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  38. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  40. 3. Zkouška MLA3: 1/2, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  41. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  42. Sobota Agility ML: Diskvalifikován

  43. Sobota Jumping ML: Diskvalifikován

  44. Sobota zkouška ML A3: Diskvalifikován

  45. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  46. Agility ML: 6/17, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  47. Jumping ML: Diskvalifikován

  48. Zkouška ML A3 - Ne: 5/7, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  49. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  50. Agility Trial II: Diskvalifikován

  51. Aility Trial I: Diskvalifikován

  52. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  53. Trial I.: Diskvalifikován

  54. Trial II.: Diskvalifikován

  55. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  56. TRIAL I.: 2/5, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  57. TRIAL II.: Diskvalifikován

  58. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  59. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  61. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  62. Trial I.: Diskvalifikován

  63. TRIAL II.: Diskvalifikován

  64. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  65. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška MLA3: 1/9, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  67. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  68. II. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  69. I. Zkouška A3 ML: 1/7, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  70. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  71. Agility Open: Diskvalifikován

  72. Agility Trial: Diskvalifikován

  73. Jumping Open: Diskvalifikován

  74. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  75. TRIAL I.: 6/7, 46.92 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  76. TRIAL II.: Diskvalifikován

  77. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  78. Agility: Diskvalifikován

  79. Jumping ML3: 2/7, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  80. Zkouška ML3: 2/7, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  81. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  82. 1. Jumping ML: 15/26, 44.05 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  83. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  85. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  86. ZkA I Agility: 1/4, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  87. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  88. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  89. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  90. Jumping Open I: Diskvalifikován

  91. Jumping Open II: Diskvalifikován

  92. Jumping Open III: Diskvalifikován

  93. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  94. 1.zkouška: Diskvalifikován

  95. 2.zkouška: Diskvalifikován

  96. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  97. TRIAL I.: Diskvalifikován

  98. TRIAL II.: Diskvalifikován

  99. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  100. ZkA I: Diskvalifikován

  101. ZkA II: Diskvalifikován

  102. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  103. Agility LA sobota: 13/40, 50.79 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  104. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  105. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  106. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  107. ZkA. LA3 I.: 4/16, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  108. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  109. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  110. Agility Open 2+3: 3/16, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  111. ZkA I: 2/10, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  112. ZkA II: 2/10, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  113. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  114. ZkA I: 1/11, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  115. ZkA II: Diskvalifikován

  116. ZkA III: 1/11, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  117. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  118. Agility 1: Diskvalifikován

  119. Jumping 1: 5/22, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  120. Jumping 2: Diskvalifikován

  121. Zkouška 1: Diskvalifikován

  122. Zkouška 2: 3/6, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  123. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  124. jumping: 2/5, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  125. zkouška1: Diskvalifikován

  126. zkouška2: 2/5, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  127. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  128. Zkouška II. LA2: 2/8, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  129. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  130. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  131. Jumping L: 13/32, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  132. Zkouška II. LA2: 2/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  133. Zkouška I. LA2: 7/10, 50.24 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  134. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  135. 1.Zkouška - LA1: 3/11, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  136. 2.Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  137. Agility L: Diskvalifikován

  138. Jumping L: Diskvalifikován

  139. Zkouška - LA1: 2/5, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  140. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  141. Agility 1: Diskvalifikován

  142. Agility 2: Diskvalifikován

  143. Agility 3: Diskvalifikován

  144. Agility 4: 48/181, 53.14 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  145. Agility Trial: Diskvalifikován

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2: Diskvalifikován

  148. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  149. Jumping So A1 L L: 4/7, 44.41 s, 11.41 tr. b., 3.94 m/s

  150. Zkouška Ne-1 LA1: Diskvalifikován

  151. Zkouška Ne-2 LA1: 1/7, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  152. Zkouška So-1 LA1: 2/7, 48.75 s, 10.75 tr. b., 3.47 m/s

  153. Zkouška So-2 LA1: 1/7, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s