Cz En

Agility L sobota

  1. Datum: 01. 02. 2020
  2. Závod: Kladno - Jahodová PÁRTY
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 201.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Roman Maruszczak BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 0 0.0 0.0 36.19 5.55 V V
2 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 36.29 5.54 V V
3 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 36.7 5.48 V V
4 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.97 5.44 V V
5 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 37.5 5.36 V V
6 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.74 5.06 V V
7 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 41.01 4.9 V V
8 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor 0 0 0.0 0.0 45.05 4.46 V V
9 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 0 0 0.07 0.07 50.07 4.01 V V
10 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 35.63 5.64 V V
11 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 36.25 5.54 V V
12 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 1 0 0.0 5.0 36.35 5.53 V V
13 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 1 0 0.0 5.0 43.18 4.65 V V
14 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 1 0 0.0 5.0 45.42 4.43 V V
15 043919 Lukáš Kubánek Cowboy Valkar 2 0 0.0 10.0 40.04 5.02 VD VD
16 Roman Maruszczak Flagrant Delire de Loubajac 1 1 0.0 10.0 48.68 4.13 VD VD
17 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 38.36 5.24 VD VD
18 064018 Martina Červenková Bauglir Dark Lavondyss Lavondyss Labradors 3 0 9.43 24.43 59.43 3.38 D D
19 076118 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter 4 2 8.86 38.86 58.86 3.41 BO BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043917 Nikola Kajpušová Ywy Anubis the Second DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007518 Petra Vyplelová A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO