Cz En

076118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Vostřáková, Kynologický spolek BRABCI

    Člen KA

Pes

  1. Whisper Kogito Easter, Border kolie

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  2. 1. Zkouška MLA2: 2/4, 37.36 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  3. 2. Zkouška MLA2: 2/4, 44.97 s, 25.0 tr. b., 4.09 m/s

  4. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  5. Agility L: Diskvalifikován

  6. Jumping L: Diskvalifikován

  7. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  9. Zkouška LA2 I: 4/15, 39.4 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  10. Zkouška LA2 II: 2/15, 49.54 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  11. Zkouška LA2 III: Diskvalifikován

  12. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  13. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  14. 1. Zkouška MLA2: 1/3, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  15. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  17. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  18. Jumping L: 12/33, 34.76 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  19. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  20. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  21. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  22. I. agility ML: Diskvalifikován

  23. II. agility ML: Diskvalifikován

  24. II. jumping ML: Diskvalifikován

  25. I. jumping ML: Diskvalifikován

  26. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  27. II. zkouška MLA2: 4/10, 49.91 s, 25.0 tr. b., 4.41 m/s

  28. I. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  29. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  30. MLA2 - I.: 1/3, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  31. MLA2 - II.: 2/3, 34.57 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  32. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  33. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  35. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  36. Agility L sobota: 19/37, 58.86 s, 38.86 tr. b., 3.41 m/s

  37. Jumping L neděle: 17/36, 38.99 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  38. Jumping L sobota: 22/38, 37.49 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  39. Zkouška LA1 neděle: 4/7, 30.25 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  40. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  41. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  42. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  43. I. zkouška LA1: 2/17, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  44. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  45. A1 II L: Diskvalifikován

  46. A1 I L: Diskvalifikován

  47. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  48. Druhá zkouška: 1/2, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  49. První zkouška: Diskvalifikován

  50. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  51. ZkA. MLA1 I.: Diskvalifikován

  52. ZkA. MLA1 II.: 1/5, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  53. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  54. Zkouška1 MLA1: Diskvalifikován

  55. Zkouška2 MLA1: Diskvalifikován

  56. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  57. Zkouška1 MLA1: 2/4, 26.27 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  58. Zkouška2 MLA1: Diskvalifikován

  59. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  60. MLA1 - I.: Diskvalifikován

  61. MLA1 - II.: Diskvalifikován

  62. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  63. Druhá zkouška MLA1: Diskvalifikován

  64. První zkokuška MLA1: 2/3, 35.19 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  65. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  66. 1. zkouška MLA1 : Diskvalifikován

  67. 2. zkouška MLA1 : 3/7, 29.47 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  68. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  69. Zkouška MLA1 1: Diskvalifikován

  70. Zkouška MLA1 2: Diskvalifikován

  71. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  72. Zkouška A1 - sobota - 1 ML: 1/1, 34.5 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  73. Zkouška A1 - sobota -2 ML: Diskvalifikován

  74. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  75. MLA1 - 1běh: Diskvalifikován

  76. MLA1 - 2běh: 2/4, 29.47 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  77. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  78. III, jumping ML: Diskvalifikován

  79. II. jumping ML: Diskvalifikován

  80. I. jumping ML: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  82. Agility Open ML: 5/8, 60.56 s, 19.56 tr. b., 3.15 m/s

  83. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  84. ZkA. MLA1: Diskvalifikován

  85. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  86. MLA1 - I.: 1/4, 23.07 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  87. MLA1 - II.: 3/4, 30.35 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  88. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  89. MLA1_1: 2/5, 33.51 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  90. MLA1_2: 3/5, 37.07 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  91. MLA1_3: 1/5, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  92. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  93. 1. Jumping L: 9/22, 30.01 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  94. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  95. Zkouška LA1 II: 5/13, 41.12 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  96. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  97. 1. Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  99. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  100. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  101. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  102. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  103. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  104. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  105. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  106. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  107. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 29/62, 35.56 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  108. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 94/175, 46.6 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  109. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  110. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  111. Zkouška III LA1: Diskvalifikován

  112. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  113. Zkouška I LA1: 3/15, 37.33 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s