Cz En

076118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Vostřáková, Kynologický spolek BRABCI

    Člen KA

Pes

  1. Whisper Kogito Easter, Border kolie

Výsledky

  1. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  2. Neděle Agility ML: 7/16, 44.22 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  3. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  4. Neděle Zkouška ML2: 1/4, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  5. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  6. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  8. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  9. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  11. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  12. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA2 II: 4/11, 39.17 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  14. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  15. 1. Zkouška MLA2 neděle: Diskvalifikován

  16. 1. Zkouška MLA2 sobota: 2/3, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  17. 2. Zkouška MLA2 neděle: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška MLA2 sobota: Diskvalifikován

  19. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  20. Czech Imp Jump MiniLarge: 6/16, 21.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  21. Jumping 1 - MiniLarge: 4/16, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  22. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  23. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  24. 1. Zkouška MLA2: 2/4, 37.36 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  25. 2. Zkouška MLA2: 2/4, 44.97 s, 25.0 tr. b., 4.09 m/s

  26. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  27. Agility L: Diskvalifikován

  28. Jumping L: Diskvalifikován

  29. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  31. Zkouška LA2 I: 4/15, 39.4 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  32. Zkouška LA2 II: 2/15, 49.54 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  33. Zkouška LA2 III: Diskvalifikován

  34. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  35. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  36. 1. Zkouška MLA2: 1/3, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  37. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  39. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  40. Jumping L: 12/33, 34.76 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  41. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  42. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  43. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  44. I. agility ML: Diskvalifikován

  45. II. agility ML: Diskvalifikován

  46. II. jumping ML: Diskvalifikován

  47. I. jumping ML: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  49. II. zkouška MLA2: 4/10, 49.91 s, 25.0 tr. b., 4.41 m/s

  50. I. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  51. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  52. MLA2 - I.: 1/3, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  53. MLA2 - II.: 2/3, 34.57 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  54. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  55. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  57. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  58. Agility L sobota: 19/37, 58.86 s, 38.86 tr. b., 3.41 m/s

  59. Jumping L neděle: 17/36, 38.99 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  60. Jumping L sobota: 22/38, 37.49 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  61. Zkouška LA1 neděle: 4/7, 30.25 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  62. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  63. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  64. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  65. I. zkouška LA1: 2/17, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  67. A1 II L: Diskvalifikován

  68. A1 I L: Diskvalifikován

  69. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  70. Druhá zkouška: 1/2, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  71. První zkouška: Diskvalifikován

  72. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  73. ZkA. MLA1 I.: Diskvalifikován

  74. ZkA. MLA1 II.: 1/5, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  75. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  76. Zkouška1 MLA1: Diskvalifikován

  77. Zkouška2 MLA1: Diskvalifikován

  78. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  79. Zkouška1 MLA1: 2/4, 26.27 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  80. Zkouška2 MLA1: Diskvalifikován

  81. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  82. MLA1 - I.: Diskvalifikován

  83. MLA1 - II.: Diskvalifikován

  84. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  85. Druhá zkouška MLA1: Diskvalifikován

  86. První zkokuška MLA1: 2/3, 35.19 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  87. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  88. 1. zkouška MLA1 : Diskvalifikován

  89. 2. zkouška MLA1 : 3/7, 29.47 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  90. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  91. Zkouška MLA1 1: Diskvalifikován

  92. Zkouška MLA1 2: Diskvalifikován

  93. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  94. Zkouška A1 - sobota - 1 ML: 1/1, 34.5 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  95. Zkouška A1 - sobota -2 ML: Diskvalifikován

  96. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  97. MLA1 - 1běh: Diskvalifikován

  98. MLA1 - 2běh: 2/4, 29.47 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  99. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  100. III, jumping ML: Diskvalifikován

  101. II. jumping ML: Diskvalifikován

  102. I. jumping ML: Diskvalifikován

  103. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  104. Agility Open ML: 5/8, 60.56 s, 19.56 tr. b., 3.15 m/s

  105. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  106. ZkA. MLA1: Diskvalifikován

  107. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  108. MLA1 - I.: 1/4, 23.07 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  109. MLA1 - II.: 3/4, 30.35 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  110. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  111. MLA1_1: 2/5, 33.51 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  112. MLA1_2: 3/5, 37.07 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  113. MLA1_3: 1/5, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  114. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  115. 1. Jumping L: 9/22, 30.01 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  116. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA1 II: 5/13, 41.12 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  118. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  119. 1. Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  120. 2. Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  121. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  122. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  124. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  125. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  126. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  127. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  128. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  129. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 29/62, 35.56 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  130. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 94/175, 46.6 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  131. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  132. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  133. Zkouška III LA1: Diskvalifikován

  134. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  135. Zkouška I LA1: 3/15, 37.33 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s