Cz En

Sobota Agility LA

  1. Datum: 07. 09. 2019
  2. Závod: Mariánské Lázně - Rozloučení s létem
  3. Rozhodčí: Vogt, Sibylle (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 078814 Patricia Beran Amy 0 0 0.0 0.0 34.74 5.04 V V
2 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 35.68 4.9 V V
3 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 0 0 0.0 0.0 36.31 4.82 V V
4 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 36.63 4.78 V V
5 032815 Kristýna Běhounková Viki 0 0 0.0 0.0 36.81 4.75 V V
6 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 39.4 4.44 V V
7 071917 Lucie Macková A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 42.41 4.13 V V
8 087218 Hana Uhrová Janie 0 0 0.0 0.0 47.23 3.71 V V
9 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 32.09 5.45 V V
10 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 36.18 4.84 V V
11 056619 Alžběta Králíková A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 1 0 0.0 5.0 38.76 4.51 V V
12 063618 Ladislav Řezníček A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 38.84 4.51 V V
13 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků 1 0 0.0 5.0 40.43 4.33 V V
14 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých 1 0 0.0 5.0 42.12 4.15 V V
15 084618 Lenka Kocandova Loki 1 0 0.0 5.0 47.26 3.7 V V
16 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 2 0 0.0 10.0 35.77 4.89 VD VD
17 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 2 0 0.0 10.0 39.51 4.43 VD VD
18 021419 Kristýna Běhounková Jája 1 1 0.0 10.0 48.45 3.61 VD VD
DIS Léonie Jeannerat Quick vom Dennigkofen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002919 Tomáš Kuti Beautiful Cute Devil Crony Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080615 Jana Kounovská Roxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053516 Karolína Cibuzarová Ashina Borgri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dorett Elbers Gil from Wild Crowfoot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039615 Jana Rusová Thea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO