Cz En

026217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Stanislav Řehola, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Amber Sky Based on ball, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  2. II. zkouška LA2 neděle: 7/12, 41.26 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  3. I. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  4. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  5. Jumping : 23/34, 40.28 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  6. Zkouška I.: Diskvalifikován

  7. Zkouška II.: 14/17, 37.58 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  8. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  9. Zkouška1 LA2: 1/7, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  10. Zkouška2 LA2: 2/7, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  11. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  12. Zkouška1 LA2: 2/9, 31.01 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  13. Zkouška2 LA2: 1/9, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  14. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  15. Agility L: 19/27, 34.29 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  16. Jumping L: Diskvalifikován

  17. Zkouška A1 L: 5/9, 23.49 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  18. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  19. Neděle Agility LA: 15/35, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  20. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  21. Neděle Zkouška LA1: Diskvalifikován

  22. Sobota Agility LA: Diskvalifikován

  23. Sobota Jumping LA: 19/35, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  24. Sobota Zkouška LA1: 4/13, 38.44 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  25. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  26. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  27. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  28. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 20/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  29. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  30. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 17/39, 41.23 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  31. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  32. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  33. 2. Zka - LA1: 4/11, 25.13 s, 20.0 tr. b., 5.57 m/s

  34. Jumping - Large: 18/32, 26.35 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  35. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  36. Ne-: Diskvalifikován

  37. Ne-Agility: Diskvalifikován

  38. Ne-Jumping: 13/34, 34.99 s, 7.99 tr. b., 4.03 m/s

  39. So-: 4/8, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  40. So-Agility: 18/33, 46.97 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  41. So-Jumping: Diskvalifikován

  42. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  43. Zkouška LA1 I: 4/9, 30.75 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  44. Zkouška LA1 II: 4/9, 30.7 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  45. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  46. Neděle Jumping L: 20/35, 30.15 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  47. Neděle Zkouška II LA1: 1/10, 28.08 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  48. Neděle Zkouška I LA1: 1/11, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  49. Sobota Jumping LA: 6/33, 45.5 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  50. Sobota Zkouška II LA1: 2/10, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  51. Sobota Zkouška I LA1: 2/10, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  52. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  53. Agility LA: 21/32, 41.78 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  54. Jumping LA: 8/32, 31.91 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  55. Zkouška LA1: 3/7, 30.55 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  56. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  57. Agility I.: 10/47, 41.7 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  58. Agility II.: Diskvalifikován

  59. Agility III.: 23/42, 57.69 s, 25.69 tr. b., 3.8 m/s

  60. Jumping I.: Diskvalifikován

  61. Jumping II.: Diskvalifikován

  62. Jumping III.: Diskvalifikován

  63. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  64. Jumping I: Diskvalifikován

  65. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  66. LA1 I.: 8/14, 26.44 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  67. LA1 II.: 6/14, 28.56 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  68. LA1 III.: 3/14, 28.44 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  69. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  70. LA1 I.: 4/17, 31.13 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  71. LA1 II.: 1/17, 28.52 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  72. LA1 III.: Diskvalifikován

  73. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  74. LA1 1. LA1: 3/8, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  75. LA1 2. LA1: 1/8, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  76. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  77. Jumping L: Diskvalifikován

  78. LA1: 2/4, 42.77 s, 20.0 tr. b., 3.86 m/s

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  80. 1. zkouška LA1: 5/10, 31.7 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  81. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  82. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  83. Tuneliada L: 9/15, 30.72 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  84. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  86. 1. zkouška LA1: 3/8, 27.34 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  87. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  89. Jumping DUO L: 1/11, 37.63 s, 5.63 tr. b., 4.41 m/s

  90. zkouška jumping J1 LA1: Diskvalifikován

  91. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  92. Jumping: Diskvalifikován

  93. Jumping DUO: Diskvalifikován

  94. Zkouška 1.: 4/7, 24.13 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  95. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  96. Jumping: 13/24, 34.98 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  97. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  98. Zkouška 2.: 5/8, 37.31 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  99. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  100. Jumping hra L: Diskvalifikován

  101. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  102. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  103. Zkouška III. LA1: 3/15, 30.42 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  104. Zkouška II. LA1: 5/16, 31.62 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  105. Zkouška I. LA1: 1/16, 27.33 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  106. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  107. Druhá zkouška neděle LA1: 1/7, 29.03 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  108. První zkouška neděle LA1: 1/7, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  109. SuperG Basic agility L: Diskvalifikován

  110. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  111. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  112. Zkouška I. LA1: 1/14, 29.68 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  113. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  114. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  115. Soutěž dvojic: 35/50, 38.19 s, 17.19 tr. b., 3.93 m/s

  116. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  117. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  118. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  119. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován

  120. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  121. Agility - LA: 20/43, 36.12 s, 16.12 tr. b., 3.88 m/s

  122. Jumping LA: Diskvalifikován

  123. ZkA - LA1: Diskvalifikován

  124. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  125. QA1 agility: Diskvalifikován

  126. QA2 agility: Diskvalifikován

  127. QA3 agility: Diskvalifikován

  128. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  129. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  130. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  131. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  132. Agility Trial: Diskvalifikován

  133. Jumping Trial: Diskvalifikován

  134. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  135. Agility 1: 21/54, 47.29 s, 30.29 tr. b., 3.89 m/s

  136. Agility 2: Diskvalifikován

  137. Agility 3: 8/47, 42.34 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  138. Jumping 1: Diskvalifikován

  139. Jumping 2: Diskvalifikován

  140. Jumping 3: Diskvalifikován

  141. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  142. 1. zkouška LA1: 4/8, 27.89 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  143. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  145. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  148. Agility: 21/44, 41.63 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  149. Jumping: Diskvalifikován

  150. Zkouška LA1: 5/8, 30.08 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  151. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  152. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  153. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  154. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  155. III. zkouška LA1: 5/10, 27.1 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  156. II. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. I. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  158. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  159. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  161. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  162. 1. zkouška LA1: 2/9, 28.97 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  163. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  165. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  166. 2. zkouška LA1: 4/14, 28.27 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  167. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  168. Agility - hra Large: Diskvalifikován

  169. Agility SuperG - Basic Large: 6/10, 38.0 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  170. Jumping - hra Large: Diskvalifikován

  171. Jumping SuperG - Basic Large: Diskvalifikován

  172. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  173. Jumping - hra Large: 10/35, 21.96 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  174. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  175. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  176. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  178. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  179. Agility Open Large: Diskvalifikován

  180. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  182. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  183. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  184. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  185. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  186. Agility Ne - LA: Diskvalifikován

  187. Agility So - LA: Diskvalifikován

  188. Jumping Ne - LA: Diskvalifikován

  189. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  190. Zka Ne - LA1: 4/13, 30.59 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  191. Zka So - LA1: Diskvalifikován

  192. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  193. Agility open L: Diskvalifikován

  194. Jump I. L: Diskvalifikován

  195. ZkA. So LA1: Diskvalifikován