Cz En

Sobota Jumping LA

  1. Datum: 07. 09. 2019
  2. Závod: Mariánské Lázně - Rozloučení s létem
  3. Rozhodčí: Vogt, Sibylle (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 0 0 0.0 0.0 30.45 5.29 V V
2 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 30.92 5.21 V V
3 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 0 0 0.0 0.0 30.98 5.2 V V
4 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 31.21 5.16 V V
5 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 32.54 4.95 V V
6 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 34.25 4.7 V V
7 063618 Ladislav Řezníček A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 34.62 4.65 V V
8 032815 Kristýna Běhounková Viki 0 0 0.0 0.0 35.59 4.52 V V
9 002919 Tomáš Kuti Beautiful Cute Devil Crony Forever 0 0 0.0 0.0 35.89 4.49 V V
10 021419 Kristýna Běhounková Jája 0 0 0.0 0.0 39.89 4.04 V V
11 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 1 0 0.0 5.0 31.13 5.17 V V
12 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 1 0 0.0 5.0 33.07 4.87 V V
13 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 33.43 4.82 V V
14 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých 1 0 0.0 5.0 36.6 4.4 V V
15 071917 Lucie Macková Bessy 1 0 0.0 5.0 37.24 4.32 V V
16 084618 Lenka Kocandova Loki 1 0 0.0 5.0 37.82 4.26 V V
17 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 1 0 0.0 5.0 39.09 4.12 V V
18 056619 Alžběta Králíková A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 2 0 0.0 10.0 32.93 4.89 VD VD
19 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball 0 2 0.0 10.0 36.9 4.36 VD VD
20 079815 Petra Kolegarová Tara 1 1 0.0 10.0 39.11 4.12 VD VD
21 Dorett Elbers Gil from Wild Crowfoot 1 2 0.0 15.0 36.75 4.38 VD VD
22 078814 Patricia Beran Amy 2 2 0.0 20.0 35.03 4.6 D D
DIS 053516 Karolína Cibuzarová Ashina Borgri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039615 Jana Rusová Thea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087218 Hana Uhrová Janie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Léonie Jeannerat Quick vom Dennigkofen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013619 Adéla Novotná Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080615 Jana Kounovská Roxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO