Cz En

Jumping L sobota

  1. Datum: 01. 02. 2020
  2. Závod: Kladno - Jahodová PÁRTY
  3. Rozhodčí: Courant, Eric (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 0 0 0.0 0.0 33.13 6.01 V V
2 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 0 0 0.0 0.0 33.18 6.0 V V
3 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah 0 0 0.0 0.0 33.19 6.0 V V
4 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 33.2 5.99 V V
5 007518 Petra Vyplelová A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 33.68 5.91 V V
6 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 34.24 5.81 V V
7 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat 0 0 0.0 0.0 35.11 5.67 V V
8 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 35.62 5.59 V V
9 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter 0 0 0.0 0.0 37.14 5.36 V V
10 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 38.73 5.14 V V
11 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 0 0.0 0.0 40.62 4.9 V V
12 Roman Maruszczak Flagrant Delire de Loubajac 0 0 0.0 0.0 41.57 4.79 V V
13 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 0 0 0.0 0.0 46.0 4.33 V V
14 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 33.61 5.92 V V
15 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 36.91 5.39 V V
16 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.89 5.25 V V
17 043917 Nikola Kajpušová Ywy Anubis the Second 0 1 0.0 5.0 45.02 4.42 V V
18 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 2 0 0.0 10.0 34.3 5.8 VD VD
19 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 2 0 0.0 10.0 34.83 5.71 VD VD
20 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 2 0 0.0 10.0 36.21 5.5 VD VD
21 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 1 1 0.0 10.0 40.44 4.92 VD VD
22 076118 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter 2 1 0.0 15.0 37.49 5.31 VD VD
23 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster 1 2 0.0 15.0 45.96 4.33 VD VD
24 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix 4 1 0.0 25.0 39.0 5.1 D D
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083417 Romana Hanousková Elza Superušatá DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043919 Lukáš Kubánek Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064018 Martina Červenková Bauglir Dark Lavondyss Lavondyss Labradors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO