Cz En

091017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Pokorná, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Free Heart for Me Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  2. 1.studenecká: Diskvalifikován

  3. 2.studenecká: Diskvalifikován

  4. 3.studenecká: Diskvalifikován

  5. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  6. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA2: 10/13, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  8. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  9. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. II. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  11. I. zkouška LA2: 6/11, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  12. I. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  13. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  14. Agility Open L: Diskvalifikován

  15. Jumping Open L: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  18. Zkouška II LA2: 2/10, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  19. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  20. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  21. 1. běh LA1: 7/13, 23.84 s, 5.0 tr. b., 6.17 m/s

  22. 2. běh LA1 : 1/13, 26.25 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  23. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  24. II. zkouška LA1: 1/8, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  25. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  26. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  27. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  28. LA1- 2 běh: Diskvalifikován

  29. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  30. Agility L sobota: Diskvalifikován

  31. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  33. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  34. LA1 - I.: Diskvalifikován

  35. LA1 - II.: Diskvalifikován

  36. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  37. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  38. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  39. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  40. LA1 - I.: Diskvalifikován

  41. LA1 - II.: Diskvalifikován

  42. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  43. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  46. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  47. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  48. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  49. 1. Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška - LA1: 2/11, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  51. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  52. LA1 I: 2/8, 40.28 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  53. LA1 II: 1/8, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  54. LA1 III: 7/8, 35.98 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  55. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  56. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  57. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  58. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  59. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  60. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  61. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  62. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  63. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  64. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  65. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  66. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  67. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  68. 2.Zkouška LA1 : 6/10, 29.18 s, 15.0 tr. b., 5.52 m/s

  69. 3.Zkouška LA1: 1/10, 28.64 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s