Cz En

091017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Pokorná, Tachyon Sport Arena

    Člen KA

Pes

  1. Free Heart for Me Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  2. Agility I 600: Diskvalifikován

  3. Agility II 600: 1/35, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  4. Agility III 600: 1/36, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  5. Jumping I 600: 21/37, 41.9 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  6. Jumping II 600: 3/37, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  7. Jumping III 600: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  9. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška LA3: 1/7, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  11. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  12. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA3: 1/2, 40.61 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  14. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  15. III. jumping L: 2/14, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  16. II. jumping L: Diskvalifikován

  17. I. jumping L: 4/14, 22.1 s, 5.0 tr. b., 6.74 m/s

  18. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  19. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. 2.zkouška LA3: 1/9, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  21. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  22. Agility L: 2/24, 31.44 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  23. Agility Large: 12/24, 41.0 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  24. Jumping L: Diskvalifikován

  25. Jumping Large: 14/24, 32.64 s, 5.0 tr. b., 6.74 m/s

  26. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  28. 1.zkouška LA3: 1/13, 34.98 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  29. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  31. Agility Individual: 39/85, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  32. Agility Squads as Individual: 38/94, 40.44 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  33. Jumping Individual: Diskvalifikován

  34. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  35. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  36. 1.zkouška: Diskvalifikován

  37. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  38. 1.zkouška LA3: 7/12, 38.54 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  39. 2.zkouška LA3: 1/12, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  40. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  41. 1. Agility - L - Z l e t i l í: Diskvalifikován

  42. 2. Agility - L - Zletilí: 9/25, 39.17 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  43. 3. Jumping - L - Zletilí: 9/25, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  44. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  45. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. 2.zkouška LA3: 1/11, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  47. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  48. AGILITY II L: 5/12, 43.95 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  49. Zkouška A2 L: 2/3, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  50. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  51. AGILITY I L: 5/17, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  52. FINÁLE - jumping L: 2/14, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  53. Zkouška A2 L: 1/6, 30.41 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  54. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  55. Agility 1 L: Diskvalifikován

  56. Agility 2 L: 1/71, 36.06 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  57. Jumping 1 L: 1/83, 38.52 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  58. Jumping 2 L: 29/82, 36.44 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  59. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  60. 1. zkouška A2 L: 3/9, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  61. 1. zkouška A2 L: 3/9, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  62. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  63. 1. Agility L: 12/37, 29.73 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  64. 1. Jumping L: 9/37, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  65. 2. Jumping L: 13/33, 19.42 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  66. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  67. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška LA2: 2/11, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  69. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  71. 1. Zkouška LA2: 6/16, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  72. 2. Zkouška LA2: 4/16, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  73. 3. Zkouška LA2: 7/16, 38.4 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  74. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  75. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  79. 1. Zkouška LA2: 2/6, 29.49 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  80. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  82. Zkouška LA2 I.: Diskvalifikován

  83. Zkouška LA2 II.: 3/3, 33.84 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  84. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  85. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  86. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  87. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  88. 1. zkouška LA2: 1/6, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  89. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  91. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  93. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  94. První zkouška: Diskvalifikován

  95. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  96. 1.kvalifikace: 19/38, 37.05 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  97. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  98. 3.kvalifikace: 7/36, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  99. Finále: 7/15, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  100. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  101. 1. Zkouška LA2: 3/11, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  102. 2. Zkouška LA2: 6/11, 32.98 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  103. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  104. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  105. ZkouškaLA2 sobota: Diskvalifikován

  106. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  107. Jumping Open L: Diskvalifikován

  108. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  109. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  110. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  111. LA2 - I.: Diskvalifikován

  112. LA2 - II.: 5/11, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  113. LA2 - III.: 3/10, 29.16 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  114. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  115. LA2 I: Diskvalifikován

  116. LA2 II: Diskvalifikován

  117. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  118. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  121. LA2 - I.: Diskvalifikován

  122. LA2 - II.: Diskvalifikován

  123. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  124. LA2- 1 běh: Diskvalifikován

  125. LA2 - 2běh: Diskvalifikován

  126. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  127. II, zkouška A2 L: 1/18, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  128. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  129. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  130. III. jumping L: Diskvalifikován

  131. II. jumping L: Diskvalifikován

  132. I. jumping L: Diskvalifikován

  133. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  134. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  137. 1.studenecká: Diskvalifikován

  138. 2.studenecká: Diskvalifikován

  139. 3.studenecká: Diskvalifikován

  140. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  141. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. 2. Zkouška LA2: 10/13, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  143. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  144. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. II. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  146. I. zkouška LA2: 6/11, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  147. I. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  148. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  149. Agility Open L: Diskvalifikován

  150. Jumping Open L: Diskvalifikován

  151. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  152. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  153. Zkouška II LA2: 2/10, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  154. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  155. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  156. 1. běh LA1: 7/13, 23.84 s, 5.0 tr. b., 6.17 m/s

  157. 2. běh LA1 : 1/13, 26.25 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  158. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  159. II. zkouška LA1: 1/8, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  160. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  161. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  162. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  163. LA1- 2 běh: Diskvalifikován

  164. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  165. Agility L sobota: Diskvalifikován

  166. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  167. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  168. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  169. LA1 - I.: Diskvalifikován

  170. LA1 - II.: Diskvalifikován

  171. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  172. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  173. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  174. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  175. LA1 - I.: Diskvalifikován

  176. LA1 - II.: Diskvalifikován

  177. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  178. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  180. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  181. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  182. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  183. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  184. 1. Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  185. 2. Zkouška - LA1: 2/11, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  186. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  187. LA1 I: 2/8, 40.28 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  188. LA1 II: 1/8, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  189. LA1 III: 7/8, 35.98 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  190. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  191. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  192. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  193. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  194. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  195. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  196. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  197. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  198. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  199. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  200. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  201. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  202. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  203. 2.Zkouška LA1 : 6/10, 29.18 s, 15.0 tr. b., 5.52 m/s

  204. 3.Zkouška LA1: 1/10, 28.64 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s