Cz En

049914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Miková, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Alien Magic Magpie, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  2. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  4. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  5. zkouška 1 LA1: 6/11, 48.04 s, 14.04 tr. b., 2.98 m/s

  6. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  7. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  8. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška LA1: 6/19, 47.11 s, 8.11 tr. b., 2.78 m/s

  10. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  11. Agility I Large: Diskvalifikován

  12. Jumping III Large: Diskvalifikován

  13. Jumping II Large: Diskvalifikován

  14. Jumping I Large: Diskvalifikován

  15. MR belgický ovčák Large - II. kolo: Diskvalifikován

  16. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  17. Agility L: Diskvalifikován

  18. Jumping L: Diskvalifikován

  19. Zkoušky LA1: 5/11, 35.69 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  20. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  21. Agility L: Diskvalifikován

  22. Jumping L: Diskvalifikován

  23. Zkouška LA1: 6/9, 55.16 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  24. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  25. AGILITY: Diskvalifikován

  26. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  27. LA1: 6/17, 41.05 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  28. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  29. LA1/1 LA1: 11/14, 60.43 s, 29.43 tr. b., 2.35 m/s

  30. LA1/2 LA1: 1/13, 36.67 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  31. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  32. Zkouska 1 LA1: 1/10, 36.5 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  33. Zkouska 2 LA1: Diskvalifikován

  34. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  35. AGILITY: Diskvalifikován

  36. JUMPING: Diskvalifikován

  37. LA1: Diskvalifikován

  38. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  39. Agility L: Diskvalifikován

  40. Jumping L: Diskvalifikován

  41. Zkoušky LA1: 6/11, 29.18 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  42. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  43. AGILITY: Diskvalifikován

  44. JUMPING: 17/27, 41.71 s, 22.71 tr. b., 3.4 m/s

  45. LA1: 6/7, 48.2 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  46. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  47. Ne-: Diskvalifikován

  48. Ne-Agility: Diskvalifikován

  49. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  50. So-: 2/13, 43.55 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  51. So-Agility: Diskvalifikován

  52. So-Jumping: Diskvalifikován

  53. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  54. Agility II Large: Diskvalifikován

  55. Agility I Large: 12/25, 46.85 s, 10.85 tr. b., 3.42 m/s

  56. Jumping III Large: Diskvalifikován

  57. Jumping II Large: Diskvalifikován

  58. Jumping I Large: Diskvalifikován

  59. MR belgických ovčáků - 2.kolo: Diskvalifikován

  60. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  61. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška A1 LA1: 5/12, 47.53 s, 5.53 tr. b., 3.56 m/s

  63. DUFLEX tuneliáda A1 L: Diskvalifikován

  64. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  65. AGILITY L: Diskvalifikován

  66. JUMPING L: Diskvalifikován

  67. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  68. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  69. Agility L: Diskvalifikován

  70. Jumping L: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  72. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  73. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  74. NE - jumping L: Diskvalifikován

  75. NE - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  76. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  77. AGILITY: Diskvalifikován

  78. JUMPING: Diskvalifikován

  79. LA1: Diskvalifikován

  80. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  81. Agility L: Diskvalifikován

  82. Jumping L: Diskvalifikován

  83. Zk LA1: 6/16, 27.53 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  84. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  85. Ne-Agility: Diskvalifikován

  86. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  87. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  88. So-Jumping: Diskvalifikován

  89. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  90. Agility Open I Large: Diskvalifikován

  91. Jumping Open III Large: Diskvalifikován

  92. Jumping Open II Large: Diskvalifikován

  93. Jumping Open I Large: Diskvalifikován

  94. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  95. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška LA1: 11/26, 41.84 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  97. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  98. Agility: Diskvalifikován

  99. Jumping: Diskvalifikován

  100. Zk: 8/15, 44.07 s, 14.07 tr. b., 3.18 m/s

  101. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  102. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  103. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  104. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  105. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  106. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  107. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  108. I. Agility: 8/14, 49.59 s, 15.59 tr. b., 2.98 m/s

  109. II. Agility: Diskvalifikován

  110. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  111. Agility 1 L: Diskvalifikován

  112. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  113. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  114. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  115. Zkouška 2 LA1: 4/11, 48.48 s, 20.48 tr. b., 2.99 m/s

  116. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  117. AGILITY L: Diskvalifikován

  118. JUMPING L: 10/39, 41.54 s, 7.54 tr. b., 3.68 m/s

  119. ZKOUŠKA LA1: 10/14, 49.16 s, 19.16 tr. b., 3.01 m/s

  120. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  121. AGILITY: 7/32, 48.67 s, 7.67 tr. b., 3.31 m/s

  122. JUMPING LA1: 1/15, 35.24 s, 8.24 tr. b., 3.18 m/s

  123. LA1: 5/15, 40.85 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s