Cz En

049914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Hendrychová, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Alien Magic Magpie, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping L1: Diskvalifikován

  4. Zkouška L1: Diskvalifikován

  5. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  6. 1.zkouška: 4/7, 64.63 s, 33.63 tr. b., 2.35 m/s

  7. 2.zkouška: 3/7, 41.34 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  8. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  9. AGILITY L: Diskvalifikován

  10. JUMPING L: Diskvalifikován

  11. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  12. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  13. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  14. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  15. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  16. zkouška 1 LA1: 6/11, 48.04 s, 14.04 tr. b., 2.98 m/s

  17. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  18. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  19. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška LA1: 6/19, 47.11 s, 8.11 tr. b., 2.78 m/s

  21. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  22. Agility I Large: Diskvalifikován

  23. Jumping III Large: Diskvalifikován

  24. Jumping II Large: Diskvalifikován

  25. Jumping I Large: Diskvalifikován

  26. MR belgický ovčák Large - II. kolo: Diskvalifikován

  27. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  28. Agility L: Diskvalifikován

  29. Jumping L: Diskvalifikován

  30. Zkoušky LA1: 5/11, 35.69 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  31. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  32. Agility L: Diskvalifikován

  33. Jumping L: Diskvalifikován

  34. Zkouška LA1: 6/9, 55.16 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  35. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  36. AGILITY: Diskvalifikován

  37. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  38. LA1: 6/17, 41.05 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  39. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  40. LA1/1 LA1: 11/14, 60.43 s, 29.43 tr. b., 2.35 m/s

  41. LA1/2 LA1: 1/13, 36.67 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  42. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  43. Zkouska 1 LA1: 1/10, 36.5 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  44. Zkouska 2 LA1: Diskvalifikován

  45. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  46. AGILITY: Diskvalifikován

  47. JUMPING: Diskvalifikován

  48. LA1: Diskvalifikován

  49. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  50. Agility L: Diskvalifikován

  51. Jumping L: Diskvalifikován

  52. Zkoušky LA1: 6/11, 29.18 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  53. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  54. AGILITY: Diskvalifikován

  55. JUMPING: 17/27, 41.71 s, 22.71 tr. b., 3.4 m/s

  56. LA1: 6/7, 48.2 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  57. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  58. Ne-: Diskvalifikován

  59. Ne-Agility: Diskvalifikován

  60. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  61. So-: 2/13, 43.55 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  62. So-Agility: Diskvalifikován

  63. So-Jumping: Diskvalifikován

  64. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  65. Agility II Large: Diskvalifikován

  66. Agility I Large: 12/25, 46.85 s, 10.85 tr. b., 3.42 m/s

  67. Jumping III Large: Diskvalifikován

  68. Jumping II Large: Diskvalifikován

  69. Jumping I Large: Diskvalifikován

  70. MR belgických ovčáků - 2.kolo: Diskvalifikován

  71. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  72. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška A1 LA1: 5/12, 47.53 s, 5.53 tr. b., 3.56 m/s

  74. DUFLEX tuneliáda A1 L: Diskvalifikován

  75. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  76. AGILITY L: Diskvalifikován

  77. JUMPING L: Diskvalifikován

  78. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  79. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  80. Agility L: Diskvalifikován

  81. Jumping L: Diskvalifikován

  82. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  84. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  85. NE - jumping L: Diskvalifikován

  86. NE - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  87. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  88. AGILITY: Diskvalifikován

  89. JUMPING: Diskvalifikován

  90. LA1: Diskvalifikován

  91. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  92. Agility L: Diskvalifikován

  93. Jumping L: Diskvalifikován

  94. Zk LA1: 6/16, 27.53 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  96. Ne-Agility: Diskvalifikován

  97. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  98. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  99. So-Jumping: Diskvalifikován

  100. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  101. Agility Open I Large: Diskvalifikován

  102. Jumping Open III Large: Diskvalifikován

  103. Jumping Open II Large: Diskvalifikován

  104. Jumping Open I Large: Diskvalifikován

  105. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  106. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. 2. zkouška LA1: 11/26, 41.84 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  108. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  109. Agility: Diskvalifikován

  110. Jumping: Diskvalifikován

  111. Zk: 8/15, 44.07 s, 14.07 tr. b., 3.18 m/s

  112. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  113. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  114. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  115. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  116. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  117. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  118. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  119. I. Agility: 8/14, 49.59 s, 15.59 tr. b., 2.98 m/s

  120. II. Agility: Diskvalifikován

  121. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  122. Agility 1 L: Diskvalifikován

  123. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  124. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  125. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  126. Zkouška 2 LA1: 4/11, 48.48 s, 20.48 tr. b., 2.99 m/s

  127. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  128. AGILITY L: Diskvalifikován

  129. JUMPING L: 10/39, 41.54 s, 7.54 tr. b., 3.68 m/s

  130. ZKOUŠKA LA1: 10/14, 49.16 s, 19.16 tr. b., 3.01 m/s

  131. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  132. AGILITY: 7/32, 48.67 s, 7.67 tr. b., 3.31 m/s

  133. JUMPING LA1: 1/15, 35.24 s, 8.24 tr. b., 3.18 m/s

  134. LA1: 5/15, 40.85 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s