Cz En

JUMPING L

  1. Datum: 29. 09. 2018
  2. Závod: Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 33.21 5.51
2 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 33.76 5.42
3 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 0 0 0.0 0.0 36.77 4.98
4 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline 0 0 0.0 0.0 38.39 4.77
5 020214 Helena Chrastilová Black Rose 0 0 0.0 0.0 48.01 3.81
6 013616 Simona Švestková Umabell Nadina-Sis 0 0 0.0 0.0 49.25 3.72
7 052316 Jana Pucherová Connie Jane´s dogs 1 0 0.0 5.0 35.02 5.23
8 077014 Simona Kučerová Ares Hannah Doggie 1 0 0.0 5.0 37.12 4.93
9 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 1 0 0.0 5.0 37.42 4.89
10 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.0 5.0 38.49 4.75
11 055015 Marie Cimrová Zorro Baddy Akumulator 1 0 0.0 5.0 42.3 4.33
12 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio 1 0 0.0 5.0 44.36 4.13
13 065016 Vladimír Váňa Tartuffe Taien 0 1 0.0 5.0 46.26 3.96
14 026514 Pavel Kříž Elán Chlupatý hopan 0 1 0.0 5.0 46.83 3.91
15 064117 Tereza Salátová Blueberry Altája 1 0 0.0 5.0 47.76 3.83
16 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 1 1 0.0 10.0 37.83 4.84
17 066516 Eva Vrkočová Cloei Černé baroko 1 1 0.5 10.5 50.5 3.62
18 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart 3 0 0.0 15.0 39.12 4.68
19 062015 Michaela Táflová Lady 1 2 0.0 15.0 39.33 4.65
20 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin 1 2 0.0 15.0 43.98 4.16
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062318 Jan Rotrekl Bexlie Danel Sogno DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091016 Yujune Lee Alisia Pet Černý Květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016414 Lenka Matušková Ela Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044217 Jan Rotrekl Cassie White Danel Sogno DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068217 Kamila Dlouhá Dafné Otavský koník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007815 Lenka Matušková Dorinka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS