Cz En

077014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Kučerová, ZKO Věkoše

    Člen KA

Pes

  1. Ares Hannah Doggie, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  2. II. zkouška: Diskvalifikován

  3. I. zkouška: 1/6, 44.3 s, 7.3 tr. b., 4.02 m/s

  4. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  5. 1.zkouška LA3: 2/10, 43.58 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  6. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  8. Agility I: 57/167, 51.48 s, 16.48 tr. b., 4.06 m/s

  9. Agility II: 89/165, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  10. Jumping I: 46/169, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  11. Jumping II: Diskvalifikován

  12. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  13. AGILITY L: 3/31, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  14. JUMPING L: 8/31, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  15. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  16. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  17. A3 LA3: 5/7, 56.31 s, 19.31 tr. b., 3.8 m/s

  18. Agility L: 3/16, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  19. Jumping L: Diskvalifikován

  20. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  21. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  22. zkouška 2 LA3: 7/12, 57.5 s, 7.5 tr. b., 3.55 m/s

  23. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  24. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  27. I Agility Open: 40/139, 45.93 s, 5.93 tr. b., 4.18 m/s

  28. II Agility Open: Diskvalifikován

  29. II Jumping Open: Diskvalifikován

  30. I Jumping Open: 44/139, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  31. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  32. 1. zkouška LA3: 4/13, 49.44 s, 13.44 tr. b., 3.7 m/s

  33. 2. zkouška LA3: 2/13, 46.98 s, 2.98 tr. b., 3.77 m/s

  34. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  35. 1. zkouška LA2: 9/21, 43.97 s, 7.97 tr. b., 3.3 m/s

  36. 2. zkouška LA2: 2/21, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  37. 3. zkouška LA2: 8/21, 44.03 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  38. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  39. AGILITY: Diskvalifikován

  40. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  41. LA2: 1/17, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  42. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  43. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  44. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  45. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  46. 15.prorubská: Diskvalifikován

  47. 16.prorubská: Diskvalifikován

  48. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  49. 13.prorubská: 1/10, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  50. 14.prorubská: Diskvalifikován

  51. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  52. 11.prorubská: Diskvalifikován

  53. 12.prorubská: 2/15, 34.29 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  54. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  55. AGILITY: Diskvalifikován

  56. JUMPING: 15/42, 43.24 s, 5.24 tr. b., 3.95 m/s

  57. LA2: 3/14, 46.97 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  58. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  59. AGILITY: Diskvalifikován

  60. JUMPING: Diskvalifikován

  61. LA2: 6/13, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  62. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  63. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  65. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: 8/20, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  66. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  67. 1.prorubská: Diskvalifikován

  68. 2.prorubská: 1/20, 45.35 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  69. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  70. AGILITY: Diskvalifikován

  71. JUMPING: 4/27, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  72. LA2: 8/17, 38.39 s, 11.39 tr. b., 3.86 m/s

  73. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  74. Jumping: 8/21, 28.65 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  75. Zkouška: 5/14, 65.51 s, 34.51 tr. b., 2.96 m/s

  76. Zkouška II: Diskvalifikován

  77. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  78. Agility III - Large - Junioři: 21/44, 61.04 s, 34.04 tr. b., 2.67 m/s

  79. Agility II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  80. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  81. Agility IV - Large - Junioři: Diskvalifikován

  82. Jumping II - Large - Junioři: 24/43, 42.84 s, 11.84 tr. b., 3.66 m/s

  83. Jumping I - Large - Junioři: 20/45, 38.32 s, 13.32 tr. b., 3.78 m/s

  84. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  85. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  86. 1. zkouška LA2: 14/32, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  87. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  89. ZkA II LA2 LA2: Diskvalifikován

  90. ZkA I LA2 LA2: Diskvalifikován

  91. ZkJ LA2 LA2: 7/25, 49.03 s, 13.03 tr. b., 3.47 m/s

  92. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  93. 1. zkouška LA1: 1/20, 30.64 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  94. 2. zkouška LA1: 4/20, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  96. (1) Bannyho zkouška: 4/13, 39.11 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  97. (2) Cargova zkouška: 6/13, 34.8 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  98. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  99. AGILITY: Diskvalifikován

  100. JUMPING: Diskvalifikován

  101. LA1: Diskvalifikován