Cz En

091912

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Pucherová, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Artemis Jane´s dogs, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  2. Agility: 7/15, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  3. Jumping: 2/15, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  4. Jumping light: 2/15, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  6. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/17, 25.15 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  7. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 - MiniLarge: 6/18, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  9. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  10. Jumping Open: 9/14, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  11. ZkA I: 5/7, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  12. ZkA II: Diskvalifikován

  13. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  14. II. zkouška: 2/6, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  15. I. zkouška: Diskvalifikován

  16. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  17. Zkouška II. MLA3: 2/7, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  18. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  19. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  20. Agility LV: 1/6, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  21. Jumping LV: Diskvalifikován

  22. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  23. MLA3 - druhá: Diskvalifikován

  24. MLA3 - první: Diskvalifikován

  25. MLA3 - třetí: Diskvalifikován

  26. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  27. Agility: 2/14, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  28. Jumping: Diskvalifikován

  29. Zkouška: 4/7, 48.72 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  30. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  31. AGILITY: Diskvalifikován

  32. JUMPING: Diskvalifikován

  33. LA3: 1/8, 44.18 s, 0.18 tr. b., 4.16 m/s

  34. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  35. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  36. 2. Jumping ML: 2/9, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  37. 3. Jumping ML: 5/9, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  38. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  39. Zkouška: Diskvalifikován

  40. Zkouška II: 1/7, 54.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  41. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  42. Agility Trial I: Diskvalifikován

  43. Agility Trial II: Diskvalifikován

  44. Jumping Trial I: 6/8, 48.99 s, 4.99 tr. b., 3.67 m/s

  45. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  46. Jumping So A2+3 L L: 6/17, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  47. Zkouška So-1 LA3: Diskvalifikován

  48. Zkouška So-2 LA3: 1/4, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  49. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  50. 1.zkouška LA3: 4/10, 42.76 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  51. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  53. Agility LA: 6/16, 30.67 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  54. Jumping LA: 5/16, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  55. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  57. Agility Trial I: Diskvalifikován

  58. Agility Trial II: 2/7, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  59. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  60. Czech Imp Jump : 22/35, 27.65 s, 10.65 tr. b., 3.76 m/s

  61. Jumping 1: 8/35, 29.29 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  62. Jumping 2: 20/35, 31.44 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  63. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  64. Agility - 1.kolo L: 3/31, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  65. Jumping - 2.kolo L: Diskvalifikován

  66. Jumping hra L: 7/33, 20.97 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  67. Zkoušky LA3: 1/12, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  68. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  69. Agility Open: 5/17, 47.88 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  70. Agility Trial I: 3/6, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  71. Agility Trial II: Diskvalifikován

  72. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  73. AGILITY L: 2/31, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  74. JUMPING L: 1/31, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  75. Zkoušky LA3: 1/11, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  76. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  77. A3 LA3: Diskvalifikován

  78. Agility L: Diskvalifikován

  79. Jumping L: 3/17, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  80. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  81. Zkouška 1 LA3: 4/6, 50.15 s, 14.15 tr. b., 3.81 m/s

  82. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  83. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  84. AGILITY: 4/23, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  85. JUMPING LA3: 3/7, 34.98 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  86. LA3: 2/7, 37.37 s, 6.37 tr. b., 4.28 m/s

  87. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  88. A3 - 1. LA3: 3/13, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  89. A3 - 2. LA3: 1/13, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  90. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  91. Zkouška: 1/3, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  92. Zkouška II: 2/3, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  93. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  94. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  95. TRIAL I. LA3: 8/17, 45.04 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  96. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  97. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  100. III. zkouška LA3: 3/5, 56.79 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  101. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  103. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  104. Agility LA: 8/20, 37.07 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  105. Jumping LA: 8/21, 29.67 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  106. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  108. Jumping A2 + A3 L: 10/22, 32.18 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  109. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  110. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  111. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  112. Agility LA neděle: 7/21, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  113. Agility LA sobota: 1/21, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  114. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  115. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  116. Zkouška LA3 neděle: 3/6, 46.07 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  117. Zkouška LA3 sobota: 5/7, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  118. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  119. Agility L: 9/34, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  120. Jumping L: 5/34, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  121. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  122. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  123. LA2 - 1. LA2: 11/23, 40.45 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  124. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  125. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  126. Agility L: Diskvalifikován

  127. Jumping L: 6/34, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  128. Zkouška LA2: 3/12, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  129. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  130. AGILITY: Diskvalifikován

  131. JUMPING LA2: 3/17, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  132. LA2: 7/17, 40.52 s, 5.52 tr. b., 3.85 m/s

  133. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  134. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. I. zkouška LA2: 2/18, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  136. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  137. LA2/1 LA2: 2/24, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  138. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  139. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  140. Zkouška: Diskvalifikován

  141. Zkouška II: 4/21, 44.23 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  142. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  143. Agility L: 2/25, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  144. zkouška 1 LA2: 2/8, 33.91 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  145. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  146. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  147. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  148. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  149. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  150. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  151. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  152. Zkouška LA2 2.běh: Diskvalifikován

  153. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  154. Agility LA sobota: 4/18, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  155. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA2 sobota: 1/9, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  157. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  158. Agility L: 1/38, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  159. Jumping L: 20/38, 34.71 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  160. Zkoušky LA2: 1/19, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  161. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  162. Agility L: 16/43, 37.82 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  163. Jumping L: Diskvalifikován

  164. Zkoušky LA2: 3/18, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  165. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  166. AGILITY: Diskvalifikován

  167. JUMPING: Diskvalifikován

  168. LA2: Diskvalifikován

  169. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  170. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  173. Jumping: Diskvalifikován

  174. Zkouška: Diskvalifikován

  175. Zkouška II: 4/17, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  176. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  177. agility L: 5/24, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  178. zkouška 1 LA2: 2/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  179. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  180. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  181. Agility open L: 4/22, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  182. Jumping open L: Diskvalifikován

  183. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  185. Jumping: 4/21, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  186. Zkouška: Diskvalifikován

  187. Zkouška II: 5/14, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  188. Brno - Jarní Brno 2015, 09. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  189. Agility sob. L: Diskvalifikován

  190. Jumping sob. L: Diskvalifikován

  191. Zk LA2 sob LA2: 1/9, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  192. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  193. II. zkouška LA2: 6/16, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  194. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  195. Jumping L: Diskvalifikován

  196. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  197. Agility: 18/44, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  198. Jumping: Diskvalifikován

  199. Zk: 1/20, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  200. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  201. I. Agility: 7/30, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  202. II. Agility: 9/30, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  203. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  204. II.zkouška LA2: 6/14, 43.43 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  205. I.zkouška LA2: 1/14, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  206. Jumping L: 10/24, 30.02 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  207. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  208. AGILITY: 6/34, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  209. JUMPING: 8/33, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  210. LA2: Diskvalifikován

  211. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  212. AGILITY L: Diskvalifikován

  213. JUMPING L: 6/39, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  214. ZKOUŠKA LA1: 1/14, 29.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  215. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  216. AGILITY: 1/32, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  217. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  218. LA1: Diskvalifikován

  219. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  220. Zkouška III. LA1: 1/16, 28.16 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  221. Zkouška II. LA1: 5/16, 33.95 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  222. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  223. Brno - Brněnský Drak, 13. 07. 2014

  224. Agility: 1/30, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  225. Jumping: 16/31, 42.04 s, 13.04 tr. b., 3.19 m/s

  226. LA1: Diskvalifikován

  227. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  228. Zkouška: 1/14, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  229. Zkouška II: 1/14, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  230. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  231. AGILITY: Diskvalifikován

  232. JUMPING: Diskvalifikován

  233. LA1: Diskvalifikován

  234. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  235. Agility L: 8/35, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  236. Jumping L: Diskvalifikován

  237. Zkouška LA1: 1/13, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  238. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  239. Agility 18.8.2013 L: Diskvalifikován

  240. Jumping 18.8.2013 L: Diskvalifikován

  241. Zkouška 18.8.2013 LA1: Diskvalifikován

  242. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  243. Jumping L: 2/26, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  244. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  245. Zkouška I. LA1: 1/14, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s