Cz En

091912

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Pucherová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Artemis Jane´s dogs, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping ML3: 2/5, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  4. Zkouška ML3: 1/5, 46.05 s, 3.05 tr. b., 4.02 m/s

  5. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  6. Agility: 2/3, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  7. Jumping: 1/3, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  8. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  9. 1. zkouška: 1/4, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  10. 2. zkouška: 1/4, 49.17 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  11. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  12. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška A3 ML: 1/3, 52.83 s, 0.83 tr. b., 4.16 m/s

  14. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  15. II. zkouška: Diskvalifikován

  16. I. zkouška: Diskvalifikován

  17. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  18. 1.zkouška: Diskvalifikován

  19. 2.zkouška: 1/4, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  20. 3.zkouška: 1/4, 45.74 s, 0.74 tr. b., 4.11 m/s

  21. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  22. 1.zkouška: 3/5, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  23. 2.zkouška: 3/5, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  24. 3.zkouška: 1/5, 46.95 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  25. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  26. III. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  27. IV. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  28. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  29. Agility Open: Diskvalifikován

  30. Jumping Light: 2/3, 27.34 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  31. Jumping Open: 1/3, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  32. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  33. Zkouška II. MLA3: 4/6, 53.12 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  34. Zkouška I. MLA3: 4/6, 52.99 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  35. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  36. Agility Vet. ML: 2/4, 46.21 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  37. Jumping Vet. ML: 1/4, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  38. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  39. Agility: 1/11, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  40. Jumping ML3: Diskvalifikován

  41. Zkouška ML3: 2/6, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  42. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  43. TRIAL I.: Diskvalifikován

  44. TRIAL II.: Diskvalifikován

  45. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  46. Mistrovství Seniorů - běh 1: Diskvalifikován

  47. Mistrovství Seniorů - běh 2: 1/4, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  48. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  49. Trial I.: 2/6, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  50. Trial II.: 3/6, 41.35 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  51. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  52. II. zkouška: Diskvalifikován

  53. I. zkouška: Diskvalifikován

  54. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  55. 1. Zkouška MLA3: 3/9, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  56. 2. Zkouška MLA3: 2/9, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  57. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  58. Agility ML: 2/6, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  59. Jumping ML: 5/6, 32.92 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  60. Zkouška MLA3: 1/4, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  61. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  62. 1. zkouška: 2/3, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  63. 2. zkouška: Diskvalifikován

  64. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  65. Agility: 6/15, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  66. Jumping ML3: Diskvalifikován

  67. Zkouška ML3: 3/7, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  68. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  69. dr.A3: 1/5, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  70. pr.A3: 1/5, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  71. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  72. 1. Jumping A2/A3: 1/10, 26.16 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  73. 2. Jumping A2/A3: 3/10, 41.15 s, 0.15 tr. b., 4.08 m/s

  74. 3. jumping A2/A3: 1/10, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  75. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  76. Agility senioři: 1/4, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  77. Jumping senioři: 1/4, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  78. Zkouška1 A3: 1/4, 49.8 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  79. Zkouška2 A3: 2/4, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  80. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  81. 1.zkouška: 1/5, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  82. 2.zkouška: 3/5, 50.74 s, 11.74 tr. b., 3.69 m/s

  83. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  84. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  85. I. zkouška MLA3: 2/8, 49.82 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  86. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  87. II. zkouška: 2/5, 50.24 s, 0.24 tr. b., 3.96 m/s

  88. I. zkouška: 2/5, 48.66 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  89. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  90. 7.studenecká: 1/4, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  91. 8.studenecká: 1/4, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  92. 9.studenecká: 1/4, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  93. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  94. Agility MLA: Diskvalifikován

  95. Jumping MLA: Diskvalifikován

  96. Zkouška MLA3: 2/2, 49.81 s, 6.81 tr. b., 4.06 m/s

  97. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  98. Jumping I: 7/21, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  99. Jumping II: 5/21, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  100. Jumping III: 3/21, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  101. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  102. Agility: 7/15, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  103. Jumping: 2/15, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  104. Jumping light: 2/15, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  105. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  106. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/17, 25.15 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  107. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  108. Jumping 2 - MiniLarge: 6/18, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  109. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  110. Jumping Open: 9/14, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  111. ZkA I: 5/7, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  112. ZkA II: Diskvalifikován

  113. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  114. II. zkouška: 2/6, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  115. I. zkouška: Diskvalifikován

  116. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  117. Zkouška II. MLA3: 2/7, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  118. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  119. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  120. Agility LV: 1/6, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  121. Jumping LV: Diskvalifikován

  122. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  123. MLA3 - druhá: Diskvalifikován

  124. MLA3 - první: Diskvalifikován

  125. MLA3 - třetí: Diskvalifikován

  126. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  127. Agility: 2/14, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  128. Jumping: Diskvalifikován

  129. Zkouška: 4/7, 48.72 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  130. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  131. AGILITY: Diskvalifikován

  132. JUMPING: Diskvalifikován

  133. LA3: 1/8, 44.18 s, 0.18 tr. b., 4.16 m/s

  134. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  135. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  136. 2. Jumping ML: 2/9, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  137. 3. Jumping ML: 5/9, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  138. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  139. Zkouška: Diskvalifikován

  140. Zkouška II: 1/7, 54.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  141. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  142. Agility Trial I: Diskvalifikován

  143. Agility Trial II: Diskvalifikován

  144. Jumping Trial I: 6/8, 48.99 s, 4.99 tr. b., 3.67 m/s

  145. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  146. Jumping So A2+3 L L: 6/17, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  147. Zkouška So-1 LA3: Diskvalifikován

  148. Zkouška So-2 LA3: 1/4, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  149. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  150. 1.zkouška LA3: 4/10, 42.76 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  151. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  152. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  153. Agility LA: 6/16, 30.67 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  154. Jumping LA: 5/16, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  155. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  156. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  157. Agility Trial I: Diskvalifikován

  158. Agility Trial II: 2/7, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  159. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  160. Czech Imp Jump : 22/35, 27.65 s, 10.65 tr. b., 3.76 m/s

  161. Jumping 1: 8/35, 29.29 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  162. Jumping 2: 20/35, 31.44 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  163. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  164. Agility - 1.kolo L: 3/31, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  165. Jumping - 2.kolo L: Diskvalifikován

  166. Jumping hra L: 7/33, 20.97 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  167. Zkoušky LA3: 1/12, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  168. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  169. Agility Open: 5/17, 47.88 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  170. Agility Trial I: 3/6, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  171. Agility Trial II: Diskvalifikován

  172. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  173. AGILITY L: 2/31, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  174. JUMPING L: 1/31, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  175. Zkoušky LA3: 1/11, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  176. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  177. A3 LA3: Diskvalifikován

  178. Agility L: Diskvalifikován

  179. Jumping L: 3/17, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  180. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  181. Zkouška 1 LA3: 4/6, 50.15 s, 14.15 tr. b., 3.81 m/s

  182. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  183. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  184. AGILITY: 4/23, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  185. JUMPING LA3: 3/7, 34.98 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  186. LA3: 2/7, 37.37 s, 6.37 tr. b., 4.28 m/s

  187. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  188. A3 - 1. LA3: 3/13, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  189. A3 - 2. LA3: 1/13, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  190. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  191. Zkouška: 1/3, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  192. Zkouška II: 2/3, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  193. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  194. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  195. TRIAL I. LA3: 8/17, 45.04 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  196. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  197. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  198. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  199. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  200. III. zkouška LA3: 3/5, 56.79 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  201. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  202. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  203. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  204. Agility LA: 8/20, 37.07 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  205. Jumping LA: 8/21, 29.67 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  206. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  208. Jumping A2 + A3 L: 10/22, 32.18 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  209. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  210. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  211. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  212. Agility LA neděle: 7/21, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  213. Agility LA sobota: 1/21, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  214. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  215. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  216. Zkouška LA3 neděle: 3/6, 46.07 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  217. Zkouška LA3 sobota: 5/7, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  218. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  219. Agility L: 9/34, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  220. Jumping L: 5/34, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  221. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  222. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  223. LA2 - 1. LA2: 11/23, 40.45 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  224. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  225. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  226. Agility L: Diskvalifikován

  227. Jumping L: 6/34, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  228. Zkouška LA2: 3/12, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  229. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  230. AGILITY: Diskvalifikován

  231. JUMPING LA2: 3/17, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  232. LA2: 7/17, 40.52 s, 5.52 tr. b., 3.85 m/s

  233. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  234. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  235. I. zkouška LA2: 2/18, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  236. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  237. LA2/1 LA2: 2/24, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  238. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  239. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  240. Zkouška: Diskvalifikován

  241. Zkouška II: 4/21, 44.23 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  242. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  243. Agility L: 2/25, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  244. zkouška 1 LA2: 2/8, 33.91 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  245. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  246. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  247. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  248. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  249. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  250. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  251. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  252. Zkouška LA2 2.běh: Diskvalifikován

  253. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  254. Agility LA sobota: 4/18, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  255. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  256. Zkouška LA2 sobota: 1/9, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  257. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  258. Agility L: 1/38, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  259. Jumping L: 20/38, 34.71 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  260. Zkoušky LA2: 1/19, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  261. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  262. Agility L: 16/43, 37.82 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  263. Jumping L: Diskvalifikován

  264. Zkoušky LA2: 3/18, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  265. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  266. AGILITY: Diskvalifikován

  267. JUMPING: Diskvalifikován

  268. LA2: Diskvalifikován

  269. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  270. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  271. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  272. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  273. Jumping: Diskvalifikován

  274. Zkouška: Diskvalifikován

  275. Zkouška II: 4/17, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  276. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  277. agility L: 5/24, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  278. zkouška 1 LA2: 2/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  279. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  280. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  281. Agility open L: 4/22, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  282. Jumping open L: Diskvalifikován

  283. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  284. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  285. Jumping: 4/21, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  286. Zkouška: Diskvalifikován

  287. Zkouška II: 5/14, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  288. Brno - Jarní Brno 2015, 09. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  289. Agility sob. L: Diskvalifikován

  290. Jumping sob. L: Diskvalifikován

  291. Zk LA2 sob LA2: 1/9, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  292. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  293. II. zkouška LA2: 6/16, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  294. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  295. Jumping L: Diskvalifikován

  296. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  297. Agility: 18/44, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  298. Jumping: Diskvalifikován

  299. Zk: 1/20, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  300. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  301. I. Agility: 7/30, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  302. II. Agility: 9/30, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  303. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  304. II.zkouška LA2: 6/14, 43.43 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  305. I.zkouška LA2: 1/14, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  306. Jumping L: 10/24, 30.02 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  307. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  308. AGILITY: 6/34, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  309. JUMPING: 8/33, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  310. LA2: Diskvalifikován

  311. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  312. AGILITY L: Diskvalifikován

  313. JUMPING L: 6/39, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  314. ZKOUŠKA LA1: 1/14, 29.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  315. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  316. AGILITY: 1/32, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  317. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  318. LA1: Diskvalifikován

  319. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  320. Zkouška III. LA1: 1/16, 28.16 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  321. Zkouška II. LA1: 5/16, 33.95 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  322. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  323. Brno - Brněnský Drak, 13. 07. 2014

  324. Agility: 1/30, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  325. Jumping: 16/31, 42.04 s, 13.04 tr. b., 3.19 m/s

  326. LA1: Diskvalifikován

  327. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  328. Zkouška: 1/14, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  329. Zkouška II: 1/14, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  330. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  331. AGILITY: Diskvalifikován

  332. JUMPING: Diskvalifikován

  333. LA1: Diskvalifikován

  334. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  335. Agility L: 8/35, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  336. Jumping L: Diskvalifikován

  337. Zkouška LA1: 1/13, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  338. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  339. Agility 18.8.2013 L: Diskvalifikován

  340. Jumping 18.8.2013 L: Diskvalifikován

  341. Zkouška 18.8.2013 LA1: Diskvalifikován

  342. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  343. Jumping L: 2/26, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  344. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  345. Zkouška I. LA1: 1/14, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s