Cz En

Agility L

  1. Datum: 01. 10. 2016
  2. Závod: Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 35.85 5.16
2 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček 0 0 0.0 0.0 37.86 4.89
3 026514 Pavel Kříž Elán Chlupatý hopan 0 0 0.0 0.0 42.93 4.31
4 030414 Jiří Hosman Zack z Dašického zátiší 0 0 0.0 0.0 44.66 4.14
5 053614 Josef Žák Cézar 0 0 0.0 0.0 45.97 4.02
6 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart 0 0 0.0 0.0 46.97 3.94
7 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja 0 0 0.0 0.0 48.45 3.82
8 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 0 0 0.0 0.0 48.78 3.79
9 029613 Šárka Fejtková Nota Bonna Taien 0 0 0.0 0.0 49.69 3.72
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 0.0 0.0 51.66 3.58
11 016314 Karolína Tittlová Arwen Bílá Merci 0 0 0.0 0.0 52.95 3.49
12 033014 Lucie Outerská Arctic River Šamanův trik 0 0 0.0 0.0 54.04 3.42
13 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.0 5.0 36.09 5.13
14 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 1 0 0.0 5.0 40.79 4.54
15 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio 1 0 0.0 5.0 44.68 4.14
16 033214 Jana Šimerdová Milky Krásná louka 0 1 0.0 5.0 48.69 3.8
17 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 1 0 0.0 5.0 51.46 3.6
18 013612 Zuzana Morávková Amiya Sojčí pírko 0 1 0.0 5.0 51.84 3.57
19 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 2 0 0.0 10.0 35.89 5.15
20 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 2 0 0.0 10.0 37.89 4.88
21 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 1 1 0.0 10.0 41.85 4.42
22 049712 Petra Hübelbauerová Aysha 1 1 0.0 10.0 41.93 4.41
23 029016 Petra Humlerová Scoty Rudolfovská skála 1 1 0.0 10.0 48.64 3.8
24 094714 Lucie Peštová Fairy Fossie Devil of Highland 0 2 0.0 10.0 48.89 3.78
25 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 2 0.0 10.0 52.28 3.54
26 007815 Lenka Matušková Dorinka Chlupatý hopan 0 2 0.0 10.0 52.89 3.5
27 056116 Martina Štursová Apple Cuddley Dudley Meadwille 1 0 5.04 10.04 61.04 3.03
28 015916 Petra Hübelbauerová Bady 0 1 7.85 12.85 63.85 2.9
DIS 055015 Marie Cimrová Zorro Baddy Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016414 Lenka Matušková Ela Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026315 Veronika Valášková Kiss Me Keira Of Bohemia Luxyvett DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052316 Jana Pucherová Connie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065016 Vladimír Váňa Tartuffe Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS