Jana Šimerdová

  1. Číslo: 004158
  2. OSA: SIRIUS team, Opatovice nad Labem
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2022
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 033214 (L), Milky Krásná louka

    Arrow_down
  2. 038021 (L), Puzzle Leneli

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  2. Agility I Collie, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  3. Jumping I Collie, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  4. Jumping II Collie, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  6. 3. zkouška A1 L, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  7. 4. zkouška LA1, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  9. III. zkouška, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  10. II. zkouška, Puzzle Leneli: 2/8, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  11. I. zkouška, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  12. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  13. Součty 1. zkoušky MLA1 + LA1, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  14. Součty 2. zkoušky MLA1 + LA1, Puzzle Leneli: 2/8, 51.52 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  15. 1. zkouška LA1, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška LA1, Puzzle Leneli: 2/8, 51.52 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  17. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  18. II. Zkouška LA1, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  19. I. Zkouška LA1 , Puzzle Leneli: 2/12, 54.06 s, 15.0 tr. b., 3.59 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (trojzkoušky), 17. 08. 2022

  21. III. zkouška, Puzzle Leneli: 1/8, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  22. II. zkouška, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  23. I. zkouška, Puzzle Leneli: 3/9, 44.81 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  24. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  25. ZkA. III. LA1, Puzzle Leneli: 2/22, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  26. ZkA. II. LA1, Puzzle Leneli: 11/22, 49.36 s, 16.36 tr. b., 3.04 m/s

  27. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  28. Zkouška II LA1, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  29. Zkouška I LA1, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  30. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  31. Tuneliáda A1, Puzzle Leneli: 6/11, 20.99 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  32. 1. Zkouška, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  34. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  35. Agility - Collie, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  36. Grand Final - Collie, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  37. Jumping I - Collie, Puzzle Leneli: 13/21, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  38. Jumping II - Collie, Puzzle Leneli: 1/21, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  39. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  40. III. zkouška A1 L, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  41. IV. zkouška L, Puzzle Leneli: 5/21, 39.43 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  42. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  43. Jumping A0 I, Puzzle Leneli: Diskvalifikován

  44. Jumping A0 II, Puzzle Leneli: 3/5, 22.49 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  45. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  46. Agility I, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  47. Jumping I, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  48. Jumping II, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  49. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  50. Zkouška II LA3, Milky Krásná louka: 7/12, 58.43 s, 12.43 tr. b., 3.51 m/s

  51. Zkouška I LA3, Milky Krásná louka: 4/12, 63.15 s, 31.15 tr. b., 2.82 m/s

  52. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  53. Agility L, Milky Krásná louka: 6/16, 51.9 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  54. Jumping L, Milky Krásná louka: 7/17, 66.3 s, 38.3 tr. b., 2.58 m/s

  55. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  56. A3 - 1. LA3, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  57. A3 - 2. LA3, Milky Krásná louka: 5/13, 58.07 s, 12.07 tr. b., 3.44 m/s

  58. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  59. 1. zkouška LA3, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška LA3, Milky Krásná louka: 6/13, 53.33 s, 15.33 tr. b., 3.39 m/s

  61. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  62. agility open L, Milky Krásná louka: 1/7, 59.63 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  63. Jumping open L, Milky Krásná louka: 1/7, 48.66 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  64. Tuneliáda L, Milky Krásná louka: 1/5, 48.87 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  65. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  66. Agility I, Milky Krásná louka: 1/13, 47.88 s, 3.88 tr. b., 3.51 m/s

  67. Agility II FINAL, Milky Krásná louka: 1/7, 51.83 s, 1.83 tr. b., 3.38 m/s

  68. Jumping I, Milky Krásná louka: 6/13, 42.45 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  69. Jumping II, Milky Krásná louka: 2/13, 40.73 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  70. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  71. Agility L, Milky Krásná louka: 14/34, 48.69 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  72. Jumping L, Milky Krásná louka: 16/34, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  73. Zkoušky LA3, Milky Krásná louka: 3/7, 50.7 s, 9.7 tr. b., 3.63 m/s

  74. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  75. Agility L, Milky Krásná louka: 4/34, 45.82 s, 1.82 tr. b., 3.6 m/s

  76. Jumping L, Milky Krásná louka: 12/34, 43.43 s, 5.43 tr. b., 3.71 m/s

  77. Zkouška LA3, Milky Krásná louka: 4/12, 56.26 s, 22.26 tr. b., 3.06 m/s

  78. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  79. LA3/1 LA3, Milky Krásná louka: 4/13, 56.63 s, 13.63 tr. b., 3.25 m/s

  80. LA3/2 LA3, Milky Krásná louka: 5/13, 61.43 s, 8.43 tr. b., 3.22 m/s

  81. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  82. So-, Milky Krásná louka: 11/12, 60.8 s, 26.8 tr. b., 2.91 m/s

  83. So-Agility, Milky Krásná louka: 8/40, 52.49 s, 5.49 tr. b., 3.39 m/s

  84. So-Jumping, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  85. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  86. Zkouska 1 LA3, Milky Krásná louka: 4/6, 47.1 s, 17.1 tr. b., 3.33 m/s

  87. Zkouska 2 LA3, Milky Krásná louka: 5/6, 44.48 s, 21.48 tr. b., 3.37 m/s

  88. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  89. Agility open L, Milky Krásná louka: 4/21, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  90. Jumping open L, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  91. Zkouška LA3, Milky Krásná louka: 2/6, 51.87 s, 2.87 tr. b., 3.76 m/s

  92. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  93. Jumping_1, Milky Krásná louka: 9/39, 42.22 s, 1.22 tr. b., 3.81 m/s

  94. Jumping_2, Milky Krásná louka: 12/39, 52.76 s, 10.76 tr. b., 3.53 m/s

  95. Jumping_3, Milky Krásná louka: 26/39, 53.11 s, 24.11 tr. b., 2.56 m/s

  96. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  97. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Milky Krásná louka: 12/24, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  98. 1. zkouška A3 LA3, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška A3 LA3, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  100. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  101. Agility open L, Milky Krásná louka: 5/38, 41.6 s, 2.6 tr. b., 3.53 m/s

  102. Jumping open L, Milky Krásná louka: 8/40, 39.1 s, 8.1 tr. b., 3.71 m/s

  103. Zkoušky LA3, Milky Krásná louka: 5/14, 47.96 s, 5.96 tr. b., 3.38 m/s

  104. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  105. ZkA. II. LA3, Milky Krásná louka: 8/15, 53.2 s, 25.2 tr. b., 2.86 m/s

  106. ZkA. I. LA3, Milky Krásná louka: 1/15, 45.86 s, 0.86 tr. b., 3.62 m/s

  107. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  108. II.zkouška LA3, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  109. I. zkouška LA3, Milky Krásná louka: 8/10, 52.99 s, 8.99 tr. b., 3.11 m/s

  110. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  111. zkouška 1 LA3, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  112. zkouška 2 LA3, Milky Krásná louka: 4/12, 51.09 s, 6.09 tr. b., 3.6 m/s

  113. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  114. 15.prorubská, Milky Krásná louka: 8/13, 43.04 s, 16.04 tr. b., 3.37 m/s

  115. 16.prorubská, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  116. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  117. Druhá zkouška LA3, Milky Krásná louka: 7/15, 42.4 s, 7.4 tr. b., 3.63 m/s

  118. První zkouška LA3, Milky Krásná louka: 9/15, 48.75 s, 11.75 tr. b., 3.38 m/s

  119. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  120. ZkA II. LA3, Milky Krásná louka: 7/10, 60.71 s, 27.71 tr. b., 2.75 m/s

  121. ZkA I. LA3, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  122. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  123. Agility Final DK + KK, Milky Krásná louka: 5/8, 56.24 s, 18.24 tr. b., 3.2 m/s

  124. Agility I DK + KK, Milky Krásná louka: 3/13, 58.46 s, 8.46 tr. b., 3.39 m/s

  125. Agility I KK, Milky Krásná louka: 2/4, 58.46 s, 8.46 tr. b., 3.39 m/s

  126. Jumping I DK + KK, Milky Krásná louka: 5/13, 54.33 s, 13.33 tr. b., 3.24 m/s

  127. Jumping II DK + KK, Milky Krásná louka: 3/13, 46.16 s, 4.16 tr. b., 3.6 m/s

  128. Jumping II KK, Milky Krásná louka: 2/4, 46.16 s, 4.16 tr. b., 3.6 m/s

  129. Jumping I KK, Milky Krásná louka: 3/4, 54.33 s, 13.33 tr. b., 3.24 m/s

  130. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  131. 1. zkouška LA3, Milky Krásná louka: 4/9, 56.86 s, 14.86 tr. b., 3.41 m/s

  132. 2. zkouška LA3, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  133. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  134. Agility L, Milky Krásná louka: 16/38, 48.69 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  135. Jumping L, Milky Krásná louka: 14/38, 39.71 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  136. Zkoušky LA3, Milky Krásná louka: 3/8, 50.05 s, 3.05 tr. b., 3.68 m/s

  137. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  138. Agility L, Milky Krásná louka: 25/43, 59.63 s, 26.63 tr. b., 2.6 m/s

  139. Jumping L, Milky Krásná louka: 21/43, 53.51 s, 24.51 tr. b., 3.29 m/s

  140. Zkoušky LA3, Milky Krásná louka: 8/16, 48.95 s, 15.95 tr. b., 3.49 m/s

  141. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  142. Jumping L, Milky Krásná louka: 13/39, 42.92 s, 22.92 tr. b., 2.82 m/s

  143. Zkouška LA3, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  144. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  145. AGILITY, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  146. JUMPING, Milky Krásná louka: 8/27, 36.78 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  147. LA2, Milky Krásná louka: 3/13, 44.18 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  148. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  149. 1. zkouška LA2, Milky Krásná louka: 12/20, 46.52 s, 15.0 tr. b., 3.68 m/s

  150. 2. zkouška LA2, Milky Krásná louka: 3/20, 49.65 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  151. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  152. 1.zkouška, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  153. 2.zkouška, Milky Krásná louka: 4/13, 50.79 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  154. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  155. Jumping Open, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  156. 1.zkouška, Milky Krásná louka: 9/22, 44.2 s, 1.2 tr. b., 3.26 m/s

  157. 2.zkouška, Milky Krásná louka: 5/22, 43.18 s, 0.18 tr. b., 3.43 m/s

  158. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  159. Ne - Zkouška 1.běh LA2, Milky Krásná louka: 2/11, 41.82 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  160. Ne - Zkouška 2.běh LA2, Milky Krásná louka: 6/11, 46.98 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  161. Ne - Zkouška 3.běh LA2, Milky Krásná louka: 2/10, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  162. So - Zkouška 1.běh LA2, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  163. So - Zkouška 2.běh LA2, Milky Krásná louka: 3/11, 51.77 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  164. So - Zkouška 3.běh LA2, Milky Krásná louka: 4/9, 59.96 s, 12.96 tr. b., 3.27 m/s

  165. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  166. Agility open L, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  167. Jumping open L, Milky Krásná louka: 2/23, 44.02 s, 2.02 tr. b., 3.75 m/s

  168. Zkouška LA2, Milky Krásná louka: 1/14, 51.12 s, 7.12 tr. b., 3.4 m/s

  169. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  170. Agility, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  171. Jumping, Milky Krásná louka: 10/37, 46.15 s, 2.15 tr. b., 3.81 m/s

  172. ZkA, Milky Krásná louka: 4/14, 51.0 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  173. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  174. Jarní závody agility 2016, Milky Krásná louka: 3/23, 46.94 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  175. Jarní závody agility 2016, Milky Krásná louka: 12/48, 40.92 s, 3.92 tr. b., 3.54 m/s

  176. Jarní závody agility 2016, Milky Krásná louka: 13/48, 43.52 s, 1.52 tr. b., 3.42 m/s

  177. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  178. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Milky Krásná louka: 13/20, 45.75 s, 12.75 tr. b., 3.85 m/s

  179. 1. zkouška A2 LA2, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška A2 LA2, Milky Krásná louka: 11/22, 64.22 s, 22.22 tr. b., 3.11 m/s

  181. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  182. III. Jumping L, Milky Krásná louka: 10/36, 43.87 s, 5.87 tr. b., 3.53 m/s

  183. II. Jumping L, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  184. I. Jumping L, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  185. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  186. zkouška_1 LA2, Milky Krásná louka: 7/12, 35.79 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  187. zkouška_2 LA2, Milky Krásná louka: 1/12, 45.95 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  188. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  189. ZkA II. LA2, Milky Krásná louka: 7/26, 50.29 s, 8.29 tr. b., 3.5 m/s

  190. ZkA I. LA2, Milky Krásná louka: 8/26, 48.16 s, 5.16 tr. b., 3.22 m/s

  191. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  192. II.zkouška LA2, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  193. I.zkouška LA2, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  194. JUMPING L, Milky Krásná louka: 11/32, 46.71 s, 6.71 tr. b., 3.34 m/s

  195. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  196. NE - Holdye memorial L, Milky Krásná louka: 11/35, 64.37 s, 31.37 tr. b., 2.75 m/s

  197. NE - jumping L, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  198. NE - Zkouška agility LA2, Milky Krásná louka: 4/15, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  199. SO - agility L, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  200. SO - jumping L, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  201. SO - Zkouška agility LA2, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  202. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  203. Agility, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  204. Jumping, Milky Krásná louka: 23/49, 41.39 s, 12.39 tr. b., 3.38 m/s

  205. Zkouška, Milky Krásná louka: 9/25, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  206. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  207. Zkouška, Milky Krásná louka: 4/14, 63.03 s, 12.03 tr. b., 3.08 m/s

  208. Zkouška II, Milky Krásná louka: 9/14, 44.43 s, 11.43 tr. b., 3.4 m/s

  209. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  210. Agility L, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  211. Jumping L, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  212. Zkouška LA2, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  213. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  214. Agility L, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  215. Jumping L, Milky Krásná louka: 8/40, 41.54 s, 4.54 tr. b., 3.64 m/s

  216. Zkouška LA2, Milky Krásná louka: 9/21, 44.75 s, 22.75 tr. b., 3.28 m/s

  217. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  218. 1. zkouška LA2, Milky Krásná louka: 6/32, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  219. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  220. (1) Bannyho zkouška, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  221. (2) Cargova zkouška, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  222. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  223. AGILITY, Milky Krásná louka: 11/32, 51.91 s, 10.91 tr. b., 3.1 m/s

  224. JUMPING LA1, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  225. LA1, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  226. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  227. Zkouška A1 - 1 LA1, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  228. Zkouška A1 - 2 LA1, Milky Krásná louka: 5/15, 59.21 s, 9.21 tr. b., 3.06 m/s

  229. Zkouška A1 - 3 LA1, Milky Krásná louka: 2/15, 42.28 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  230. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  231. (1) Kubíkův běh, Milky Krásná louka: 7/13, 42.54 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  232. (2) Ferpíkův běh, Milky Krásná louka: 7/13, 35.35 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  233. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  234. 1. zkouška, Milky Krásná louka: 1/11, 46.53 s, 8.53 tr. b., 3.05 m/s

  235. 2. zkouška , Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  236. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  237. Zkouška, Milky Krásná louka: 9/14, 59.18 s, 31.18 tr. b., 2.6 m/s

  238. Zkouška II, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  239. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  240. (So-1) Apačova zkouška, Milky Krásná louka: Diskvalifikován

  241. (So-2) Cirdova zkouška, Milky Krásná louka: 10/14, 51.45 s, 19.45 tr. b., 2.76 m/s

  242. (So-3) Ulinčina zkouška, Milky Krásná louka: 3/14, 34.79 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s