Cz En

041011

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Andrea Špirhanzlová

Pes

  1. Shegy Taien, Bílý švýcarský ovčák

Výsledky

  1. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkoušky LA2: 13/19, 44.29 s, 25.0 tr. b., 3.79 m/s

  5. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  6. AGI L: 10/54, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  7. JUMP L: Diskvalifikován

  8. Zkoušky LA2: 10/23, 47.16 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  9. Česká Třebová - Junior Open PKO, 24. 05. 2014

  10. AGILITY: 3/4, 45.45 s, 40.0 tr. b., 3.87 m/s

  11. JUMPING: Diskvalifikován

  12. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  13. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  14. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  15. zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  16. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  17. agility sobota L: Diskvalifikován

  18. jump neděle L: Diskvalifikován

  19. jump sobota L: Diskvalifikován

  20. zkouška neděle 1 LA1: Diskvalifikován

  21. zkouška neděle 2 LA1: 6/16, 30.34 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  22. zkoušky sobota LA1: 4/16, 26.75 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  23. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  24. NE - Holdye Memorial Agility L: 11/29, 39.03 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  25. NE - Jumping L: Diskvalifikován

  26. NE - Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  27. SO - Acana Agility L: Diskvalifikován

  28. SO - Acana Jumping L: Diskvalifikován

  29. SO - Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  30. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  31. Agility: Diskvalifikován

  32. Jumping: Diskvalifikován

  33. Zkouška: Diskvalifikován

  34. Česká Třebová - Východočeské mistrovství mládeže, 02. 06. 2013

  35. AGILITY: Diskvalifikován

  36. JUMPING: 2/5, 38.41 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  37. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  38. Agility L: Diskvalifikován

  39. Jumping L: Diskvalifikován

  40. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  41. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  42. Ne_Agility_ L: Diskvalifikován

  43. Ne_Jump_ L: 11/33, 38.38 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  44. Ne_ LA1: Diskvalifikován

  45. So_Agility_ L: Diskvalifikován

  46. So_Jump_ L: 12/41, 32.83 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  47. So_ LA1: Diskvalifikován

  48. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  49. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: 8/31, 33.65 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  50. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  51. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  52. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: 6/28, 36.53 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  53. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: 7/28, 31.16 s, 25.0 tr. b., 4.14 m/s

  54. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  55. NE -agility Holdye memorial L: Diskvalifikován

  56. NE - jumping L: Diskvalifikován

  57. NE - zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  58. SO - agility L: Diskvalifikován

  59. SO - jumping L: Diskvalifikován

  60. SO - zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  61. Domažlice - Chodské letní dvojzkoušky, 05. 07. 2012

  62. LA1_1 LA1: 9/15, 32.21 s, 40.0 tr. b., 4.07 m/s

  63. LA1_2 LA1: Diskvalifikován

  64. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  65. Agility: 9/20, 50.09 s, 21.09 tr. b., 3.59 m/s

  66. Jumping: 9/20, 46.49 s, 5.49 tr. b., 3.89 m/s

  67. Zkouška: Diskvalifikován

  68. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  69. AGILITY-L: Diskvalifikován

  70. AGILITY-L: Diskvalifikován

  71. JUMPING-L: 12/43, 42.84 s, 11.84 tr. b., 3.38 m/s

  72. JUMPING-L: Diskvalifikován

  73. LA1: 2/11, 36.08 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  74. LA1: 5/12, 33.86 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  75. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 9. ročník + Speciál BŠO v agility 5. ročník + MR beauceronů v agility 1. ročník, 02. 06. 2012

  76. AGILITY: 11/31, 44.26 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  77. JUMPING: 14/31, 33.75 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  78. LA1: Diskvalifikován

  79. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 2. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a Šampionát plemene Welsh-corgi, 22. 04. 2012

  80. Agility L: 8/26, 51.55 s, 20.0 tr. b., 3.2 m/s

  81. Jumping L: Diskvalifikován

  82. Zkoušky A1 LA1: Diskvalifikován

  83. Řitka - ZKOUŠKY - březen 2012, 23. 03. 2012

  84. 12125 - Řitka zk1 - Březen: 2/5, 28.4 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  85. 12125 - Řitka zk2 - Březen: Diskvalifikován

  86. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  87. Ne_agility L: Diskvalifikován

  88. Ne_jumping L: 3/38, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  89. Ne_zkoušky LA1: 9/20, 34.68 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  90. So_agility L: Diskvalifikován

  91. So_jumping L: 16/45, 37.2 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  92. So_zkoušky LA1: Diskvalifikován

  93. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  94. AGILITY-L: Diskvalifikován

  95. JUMPING-L: Diskvalifikován

  96. JUMPING-L: Diskvalifikován

  97. LA1: 1/9, 37.96 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  98. LA1: Diskvalifikován

  99. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  100. Agility: 1/12, 37.3 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Jumping: Diskvalifikován

  103. Soběslav - cvičák ZKO - Táborský hopík 2011 - 3.ročník, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  104. LA1 SO 1.běh: Diskvalifikován

  105. LA1 SO 2.běh: Diskvalifikován