Cz En

So_Jump_ L

  1. Datum: 23. 03. 2013
  2. Závod: Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 26.98 5.26
2 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 27.79 5.11
3 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 28.73 4.94
4 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 29.14 4.87
5 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 29.25 4.85
6 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 29.36 4.84
7 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.15 4.56
8 049012 Kateřina Mertová Amy 0 0 0.0 0.0 33.41 4.25
9 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 0 0 0.78 0.78 38.78 3.66
10 083309 Simona Sterlyová Aylla Pilsner 0 0 2.4 2.4 40.4 3.51
11 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 29.24 4.86
12 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien 0 1 0.0 5.0 32.83 4.33
13 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 1 0.0 5.0 34.04 4.17
14 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady 1 0 0.0 5.0 37.44 3.79
15 025909 Ilona Petrušková Delikatesa Nirreterrit 1 0 0.78 5.78 38.78 3.66
16 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 2 0 0.0 10.0 28.59 4.97
17 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 0 0.0 10.0 28.76 4.94
18 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 2 0 0.0 10.0 29.21 4.86
19 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky 2 0 0.0 10.0 30.73 4.62
20 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých 1 1 1.06 11.06 39.06 3.64
21 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové 1 0 8.73 13.73 46.73 3.04
22 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 27.84 5.1
23 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 2 1 0.0 15.0 32.77 4.33
24 013013 Lenka Hornová Connie Z Dejzyna dvora 1 0 16.51 21.51 54.51 2.61
25 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling 2 2 5.59 25.59 43.59 3.26
26 020411 Blanka Krumposová Jordy 2 2 6.49 26.49 44.49 3.19
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084111 Olga Hábová Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065111 Aneta Vondrovicová Chicko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079112 Blanka Gondeková Sheila Částkov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062911 Barbora Hinnerová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085212 Markéta Cholenská Cherry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003710 Hana Vrzalová Boo Izar Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS