Cz En

JUMP L

  1. Datum: 07. 06. 2014
  2. Závod: Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049712 Petra Hübelbauerová Aysha 0 0 0.0 0.0 35.32 4.56
2 092812 Rostislav Veselý Airin Porta Moravia 0 0 0.0 0.0 35.57 4.53
3 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice 0 0 0.0 0.0 37.52 4.29
4 050613 Milena Černáková Busy Boy Ma-Va 0 0 0.0 0.0 39.03 4.13
5 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka 0 0 0.0 0.0 39.53 4.07
6 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.0 5.0 33.38 4.82
7 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 1 0 0.0 5.0 35.64 4.52
8 012709 Lucie Náplavová Angel Face Anarinya 1 0 0.0 5.0 37.1 4.34
9 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny 1 0 0.0 5.0 37.87 4.25
10 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future 1 0 0.0 5.0 38.06 4.23
11 019712 Eva Jindrová Branwen Grian od Knapovského potoka 1 0 0.0 5.0 40.12 4.01
12 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 0 1 0.0 5.0 41.43 3.89
13 032310 Lenka Matušková Divoška Chlupatý hopan 1 0 0.0 5.0 42.12 3.82
14 030414 Jiří Hosman Zack z Dašického zátiší 0 0 5.61 5.61 48.61 3.31
15 031209 Jaroslav Hedvičák Nica z Dašického zátiší 0 0 7.51 7.51 50.51 3.19
16 032111 Pavlína Doležalová Ciri Emiel Regis 1 0 4.11 9.11 47.11 3.42
17 013413 Petra Škodová Monty 2 0 0.0 10.0 32.76 4.91
18 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan 2 0 0.0 10.0 35.83 4.49
19 015912 Kateřina Veinlichová Beauty Angie ze Štokova 0 2 0.0 10.0 40.9 3.94
20 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio 1 1 0.0 10.0 41.69 3.86
21 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 1 1 0.0 10.0 42.72 3.77
22 017514 Kristýna Růžičková Ashley Tlapky v rose 1 1 2.02 12.02 45.02 3.58
23 029613 Šárka Fejtková Nota Bonna Taien 0 1 12.24 17.24 55.24 2.91
24 016414 Lenka Matušková Ela Chlupatý hopan 1 1 13.33 23.33 56.33 2.86
25 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 1 2 10.42 25.42 53.42 3.01
26 004909 Věra Kašparová Argo Z Majklovy Zahrady 1 2 12.9 27.9 55.9 2.88
27 003914 Denisa Macháčková Tullamore Dew Lukato Gold 1 1 19.92 29.92 62.92 2.56
28 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 5 1 0.0 30.0 40.95 3.93
29 016314 Karolína Tittlová Arwen Bílá Merci 1 1 24.14 34.14 67.14 2.4
30 033014 Lucie Outerská Arctic River Šamanův trik 0 1 30.05 35.05 73.05 2.2
DIS 038311 Hana Rohrová Eldor The Brave Teschiro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010214 Pavla Šteflová Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033814 Jana Němcová Claudia Black Wilwarin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077813 Renata Veselá Aida Bochus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029913 Erika Pavelková Elroy z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022810 Markéta Schwarzová Chantal Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037814 Kateřina Hendrichová Cairo Xavi Choďák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030314 Vladimír Skácel Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071112 Jana Proroková I'Bono Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS