Cz En

000614

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Malínská, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. Dexter Near Future, Border kolie

Výsledky

  1. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  2. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  3. A3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  5. 1.zkouška: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška: 10/20, 42.72 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  7. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  8. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  9. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  10. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  11. Ne-: 2/15, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  12. Ne-Agility: Diskvalifikován

  13. Ne-Jumping: 14/41, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  14. So-: Diskvalifikován

  15. So-Agility: 4/41, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  16. So-Jumping: Diskvalifikován

  17. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  18. Agility L: Diskvalifikován

  19. JUMPING L: 16/51, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  20. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  21. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  22. 1. Zkouška A2 LA2: 8/11, 35.69 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  23. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  24. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  25. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  26. Jumpy I.běh L: Diskvalifikován

  27. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  28. Zkouška A2 LA2: 1/11, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  29. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  30. III. zkouška LA2: 7/15, 46.36 s, 8.36 tr. b., 3.54 m/s

  31. II. zkouška LA2: 9/15, 40.2 s, 18.2 tr. b., 3.48 m/s

  32. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  34. ZkA II. LA2: 8/24, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  35. ZkA I. LA2: 15/24, 35.3 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  36. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  37. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  38. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  39. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  40. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  41. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  44. 1. jumping: Diskvalifikován

  45. 2.jumping: Diskvalifikován

  46. 3.jumping: Diskvalifikován

  47. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  48. Agility 1 L: Diskvalifikován

  49. Jumping 1 L: 9/44, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  50. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  51. Zkouška 1 LA2: 2/23, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  52. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  53. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  54. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  57. 1.zkouška: 3/19, 42.95 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  58. 2.zkouška: Diskvalifikován

  59. Jumping: Diskvalifikován

  60. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  61. 1.zkouška: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška: Diskvalifikován

  63. Jumping: Diskvalifikován

  64. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  65. Ne-: Diskvalifikován

  66. Ne-Agility: Diskvalifikován

  67. Ne-Jumping: 14/34, 39.17 s, 7.17 tr. b., 3.96 m/s

  68. So-: Diskvalifikován

  69. So-Agility: Diskvalifikován

  70. So-Jumping: 10/40, 38.93 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  71. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  72. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  73. Zkouska 2 LA2: Diskvalifikován

  74. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  75. 1.vítězná: Diskvalifikován

  76. 2.vítězná: Diskvalifikován

  77. Jumping: Diskvalifikován

  78. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  79. 1. zkouška A2 LA2: 8/15, 43.05 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  80. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  81. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  82. A2+A3 Jump II. L: Diskvalifikován

  83. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  84. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  85. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  86. II. zkouška LA2: 9/19, 39.59 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  87. I. zkouška LA2: 12/19, 37.21 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  88. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  89. zkouška 1 LA2: 1/15, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  90. zkouška 2 LA2: 3/15, 43.07 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  91. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  92. 13.prorubská: Diskvalifikován

  93. 14.prorubská: 3/10, 42.69 s, 7.69 tr. b., 4.05 m/s

  94. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  95. 11.prorubská: Diskvalifikován

  96. 12.prorubská: 7/15, 42.74 s, 27.74 tr. b., 3.09 m/s

  97. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  98. AGILITY: 9/42, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  99. JUMPING: Diskvalifikován

  100. LA2: Diskvalifikován

  101. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  102. Finále: 11/20, 44.42 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  103. Jumping (1): Diskvalifikován

  104. Jumping (2): 13/55, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  105. Zkouška: Diskvalifikován

  106. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  107. Agility L: Diskvalifikován

  108. Jumping L: Diskvalifikován

  109. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  110. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  111. Agility L: Diskvalifikován

  112. Jumping L: 26/44, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  113. Zkouška LA2: 4/15, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  114. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  115. 1.zkouška: 5/13, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  116. 2.zkouška: Diskvalifikován

  117. Jumping Open: Diskvalifikován

  118. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  119. Agility L: 4/29, 53.6 s, 16.6 tr. b., 3.49 m/s

  120. Jumping L: Diskvalifikován

  121. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  122. Ne-: Diskvalifikován

  123. Ne-Agility: Diskvalifikován

  124. Ne-Jumping: 17/49, 31.19 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  125. So-: Diskvalifikován

  126. So-Agility: Diskvalifikován

  127. So-Jumping: Diskvalifikován

  128. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  129. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  131. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  132. Agility Open L: Diskvalifikován

  133. Jumping Open L: Diskvalifikován

  134. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  135. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  136. Jumping 1 L: 12/20, 39.44 s, 30.0 tr. b., 4.11 m/s

  137. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  138. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  139. III. Jumping L: Diskvalifikován

  140. II. Jumping L: Diskvalifikován

  141. I. Jumping L: Diskvalifikován

  142. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  143. zkouška_1 LA2: Diskvalifikován

  144. zkouška_2 LA2: Diskvalifikován

  145. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  146. 10.prorubská: Diskvalifikován

  147. 9.prorubská: Diskvalifikován

  148. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  149. 3.prorubská: Diskvalifikován

  150. 4.prorubská: Diskvalifikován

  151. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  152. 1.prorubská: Diskvalifikován

  153. 2.prorubská: Diskvalifikován

  154. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  155. Agility: 5/18, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  156. Jumping: Diskvalifikován

  157. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  158. Agility 1 L: Diskvalifikován

  159. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  160. Jumping 2 L: 19/24, 31.14 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  161. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  162. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  163. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  164. Agility L: Diskvalifikován

  165. Jumping L: Diskvalifikován

  166. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  168. SO - agility L: Diskvalifikován

  169. SO - jumping L: Diskvalifikován

  170. SO - Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  171. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  172. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  173. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  175. Agility: Diskvalifikován

  176. Jumping: Diskvalifikován

  177. Zkouška: Diskvalifikován

  178. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  179. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  180. 2. Zkouška A2 LA2: 6/18, 37.28 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  181. Hra - tuneliáda A2 LA2: Diskvalifikován

  182. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  183. Agility: Diskvalifikován

  184. Jumping: Diskvalifikován

  185. Velikonoční: 5/20, 49.47 s, 19.47 tr. b., 3.46 m/s

  186. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  187. Agility I: Diskvalifikován

  188. Agility II: Diskvalifikován

  189. Agility III: Diskvalifikován

  190. Agility IV: Diskvalifikován

  191. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  192. ZkA NE II LA2 LA2: Diskvalifikován

  193. ZkA NE I LA2 LA2: Diskvalifikován

  194. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  195. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  196. 2. zkouška LA1: 7/20, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  197. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  198. (1) Bannyho zkouška: 9/13, 41.18 s, 20.0 tr. b., 3.64 m/s

  199. (2) Cargova zkouška: Diskvalifikován

  200. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  201. Agility 1 L: Diskvalifikován

  202. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  203. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  204. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  205. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  206. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  207. (1) Bertíkova zkouška: Diskvalifikován

  208. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  209. (3) Audiho zkouška: Diskvalifikován

  210. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  211. Agility Large: Diskvalifikován

  212. Jumping Large: Diskvalifikován

  213. ZkA: Diskvalifikován

  214. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  215. (1) Kubíkův běh: 9/13, 70.35 s, 25.35 tr. b., 2.08 m/s

  216. (2) Ferpíkův běh: Diskvalifikován

  217. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  218. Ne-Agility: Diskvalifikován

  219. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  220. Ne-Zkouška: 9/13, 42.64 s, 20.0 tr. b., 3.4 m/s

  221. So-Agility: Diskvalifikován

  222. So-Jumping: Diskvalifikován

  223. So-Zkouška: Diskvalifikován

  224. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  225. AGI L: Diskvalifikován

  226. JUMP L: 10/54, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  227. Zkoušky LA1: 19/24, 47.61 s, 20.0 tr. b., 3.55 m/s

  228. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  229. (Ne-1) Trixina zkouška: 4/8, 29.59 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  230. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  231. (So-1) Apačova zkouška: 3/14, 25.31 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  232. (So-2) Cirdova zkouška: Diskvalifikován

  233. (So-3) Ulinčina zkouška: 6/14, 26.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  234. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  235. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  236. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  237. Hra - tuneliáda A1 LA1: Diskvalifikován

  238. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  239. LA1: Diskvalifikován

  240. LA1 I.: 18/26, 39.2 s, 32.2 tr. b., 3.27 m/s