Cz En

000614

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Malínská, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. Dexter Near Future, Border kolie

Výsledky

  1. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. JUMPING L: 16/51, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  4. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  5. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  6. 1. Zkouška A2 LA2: 8/11, 35.69 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  7. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  8. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  9. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  10. Jumpy I.běh L: Diskvalifikován

  11. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  12. Zkouška A2 LA2: 1/11, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  13. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  14. III. zkouška LA2: 7/15, 46.36 s, 8.36 tr. b., 3.54 m/s

  15. II. zkouška LA2: 9/15, 40.2 s, 18.2 tr. b., 3.48 m/s

  16. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  18. ZkA II. LA2: 8/24, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  19. ZkA I. LA2: 15/24, 35.3 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  20. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  21. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  22. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  23. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  24. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  25. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  28. 1. jumping: Diskvalifikován

  29. 2.jumping: Diskvalifikován

  30. 3.jumping: Diskvalifikován

  31. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  32. Agility 1 L: Diskvalifikován

  33. Jumping 1 L: 9/44, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  34. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  35. Zkouška 1 LA2: 2/23, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  36. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  37. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  38. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  41. 1.zkouška: 3/19, 42.95 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  42. 2.zkouška: Diskvalifikován

  43. Jumping: Diskvalifikován

  44. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  45. 1.zkouška: Diskvalifikován

  46. 2.zkouška: Diskvalifikován

  47. Jumping: Diskvalifikován

  48. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  49. Ne-: Diskvalifikován

  50. Ne-Agility: Diskvalifikován

  51. Ne-Jumping: 14/34, 39.17 s, 7.17 tr. b., 3.96 m/s

  52. So-: Diskvalifikován

  53. So-Agility: Diskvalifikován

  54. So-Jumping: 10/40, 38.93 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  55. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  56. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  57. Zkouska 2 LA2: Diskvalifikován

  58. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  59. 1.vítězná: Diskvalifikován

  60. 2.vítězná: Diskvalifikován

  61. Jumping: Diskvalifikován

  62. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  63. 1. zkouška A2 LA2: 8/15, 43.05 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  64. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  65. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  66. A2+A3 Jump II. L: Diskvalifikován

  67. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  68. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  69. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  70. II. zkouška LA2: 9/19, 39.59 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  71. I. zkouška LA2: 12/19, 37.21 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  72. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  73. zkouška 1 LA2: 1/15, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  74. zkouška 2 LA2: 3/15, 43.07 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  75. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  76. 13.prorubská: Diskvalifikován

  77. 14.prorubská: 3/10, 42.69 s, 7.69 tr. b., 4.05 m/s

  78. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  79. 11.prorubská: Diskvalifikován

  80. 12.prorubská: 7/15, 42.74 s, 27.74 tr. b., 3.09 m/s

  81. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  82. AGILITY: 9/42, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  83. JUMPING: Diskvalifikován

  84. LA2: Diskvalifikován

  85. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  86. Finále: 11/20, 44.42 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  87. Jumping (1): Diskvalifikován

  88. Jumping (2): 13/55, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  89. Zkouška: Diskvalifikován

  90. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  91. Agility L: Diskvalifikován

  92. Jumping L: Diskvalifikován

  93. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  94. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  95. Agility L: Diskvalifikován

  96. Jumping L: 26/44, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  97. Zkouška LA2: 4/15, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  98. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  99. 1.zkouška: 5/13, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  100. 2.zkouška: Diskvalifikován

  101. Jumping Open: Diskvalifikován

  102. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  103. Agility L: 4/29, 53.6 s, 16.6 tr. b., 3.49 m/s

  104. Jumping L: Diskvalifikován

  105. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  106. Ne-: Diskvalifikován

  107. Ne-Agility: Diskvalifikován

  108. Ne-Jumping: 17/49, 31.19 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  109. So-: Diskvalifikován

  110. So-Agility: Diskvalifikován

  111. So-Jumping: Diskvalifikován

  112. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  113. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  115. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  116. Agility Open L: Diskvalifikován

  117. Jumping Open L: Diskvalifikován

  118. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  119. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  120. Jumping 1 L: 12/20, 39.44 s, 30.0 tr. b., 4.11 m/s

  121. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  122. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  123. III. Jumping L: Diskvalifikován

  124. II. Jumping L: Diskvalifikován

  125. I. Jumping L: Diskvalifikován

  126. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  127. zkouška_1 LA2: Diskvalifikován

  128. zkouška_2 LA2: Diskvalifikován

  129. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  130. 10.prorubská: Diskvalifikován

  131. 9.prorubská: Diskvalifikován

  132. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  133. 3.prorubská: Diskvalifikován

  134. 4.prorubská: Diskvalifikován

  135. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  136. 1.prorubská: Diskvalifikován

  137. 2.prorubská: Diskvalifikován

  138. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  139. Agility: 5/18, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  140. Jumping: Diskvalifikován

  141. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  142. Agility 1 L: Diskvalifikován

  143. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  144. Jumping 2 L: 19/24, 31.14 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  145. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  146. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  147. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  148. Agility L: Diskvalifikován

  149. Jumping L: Diskvalifikován

  150. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  152. SO - agility L: Diskvalifikován

  153. SO - jumping L: Diskvalifikován

  154. SO - Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  155. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  156. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  158. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  159. Agility: Diskvalifikován

  160. Jumping: Diskvalifikován

  161. Zkouška: Diskvalifikován

  162. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  163. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  164. 2. Zkouška A2 LA2: 6/18, 37.28 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  165. Hra - tuneliáda A2 LA2: Diskvalifikován

  166. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  167. Agility: Diskvalifikován

  168. Jumping: Diskvalifikován

  169. Velikonoční: 5/20, 49.47 s, 19.47 tr. b., 3.46 m/s

  170. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  171. Agility I: Diskvalifikován

  172. Agility II: Diskvalifikován

  173. Agility III: Diskvalifikován

  174. Agility IV: Diskvalifikován

  175. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  176. ZkA NE II LA2 LA2: Diskvalifikován

  177. ZkA NE I LA2 LA2: Diskvalifikován

  178. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  179. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška LA1: 7/20, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  181. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  182. (1) Bannyho zkouška: 9/13, 41.18 s, 20.0 tr. b., 3.64 m/s

  183. (2) Cargova zkouška: Diskvalifikován

  184. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  185. Agility 1 L: Diskvalifikován

  186. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  187. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  188. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  189. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  190. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  191. (1) Bertíkova zkouška: Diskvalifikován

  192. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  193. (3) Audiho zkouška: Diskvalifikován

  194. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  195. Agility Large: Diskvalifikován

  196. Jumping Large: Diskvalifikován

  197. ZkA: Diskvalifikován

  198. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  199. (1) Kubíkův běh: 9/13, 70.35 s, 25.35 tr. b., 2.08 m/s

  200. (2) Ferpíkův běh: Diskvalifikován

  201. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  202. Ne-Agility: Diskvalifikován

  203. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  204. Ne-Zkouška: 9/13, 42.64 s, 20.0 tr. b., 3.4 m/s

  205. So-Agility: Diskvalifikován

  206. So-Jumping: Diskvalifikován

  207. So-Zkouška: Diskvalifikován

  208. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  209. AGI L: Diskvalifikován

  210. JUMP L: 10/54, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  211. Zkoušky LA1: 19/24, 47.61 s, 20.0 tr. b., 3.55 m/s

  212. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  213. (Ne-1) Trixina zkouška: 4/8, 29.59 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  214. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  215. (So-1) Apačova zkouška: 3/14, 25.31 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  216. (So-2) Cirdova zkouška: Diskvalifikován

  217. (So-3) Ulinčina zkouška: 6/14, 26.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  218. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  219. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  220. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  221. Hra - tuneliáda A1 LA1: Diskvalifikován

  222. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  223. LA1: Diskvalifikován

  224. LA1 I.: 18/26, 39.2 s, 32.2 tr. b., 3.27 m/s