Cz En

Agility L

  1. Datum: 01. 05. 2018
  2. Závod: Jičín - O pohár PPP Jičín
  3. Rozhodčí: Divišová, Karina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 30.0 5.83
2 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 32.58 5.37
3 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 33.19 5.27
4 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 34.56 5.06
5 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 34.82 5.03
6 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.44 4.8
7 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 38.43 4.55
8 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja 0 0 0.0 0.0 40.13 4.36
9 055015 Marie Cimrová Zorro Baddy Akumulator 0 0 0.0 0.0 46.42 3.77
10 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 31.82 5.5
11 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 1 0 0.0 5.0 32.46 5.39
12 052315 Jana Sasková Adora Breembark 1 0 0.0 5.0 34.73 5.04
13 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 37.07 4.72
14 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 1 0 0.0 5.0 38.64 4.53
15 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 0 1 0.0 5.0 39.69 4.41
16 006816 Jana Bošková Popelka Svěží vítr 1 0 0.0 5.0 39.77 4.4
17 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska 1 0 0.0 5.0 40.09 4.37
18 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 41.2 4.25
19 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 1 0 0.0 5.0 42.11 4.16
20 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 1 0 0.0 5.0 43.73 4.0
21 012217 Helena Knesplová Dante Tora Mei 0 1 0.0 5.0 46.54 3.76
22 Anna Sajkowska Spitfire Elkeeava 1 1 0.0 10.0 37.02 4.73
23 038417 Romana Tomášová Drift Ice Banataj Wind 2 0 0.0 10.0 37.65 4.65
24 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 2 1 0.0 15.0 37.7 4.64
25 066516 Eva Vrkočová Cloei Černé baroko 1 0 13.57 18.57 63.57 2.75
26 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan 1 1 9.65 19.65 59.65 2.93
DIS 023917 Jana Radoberská Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068217 Kamila Dlouhá Dafné Otavský koník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090717 Jan Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Klaus Polligkeit Kora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Karolina Wojciechowska Tacoma Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059617 Zuzana Kadeřábková Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Leszek Kalisz GOYA Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073216 Jana Mikešová Connie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077414 Martina Novotná Cluster Buster Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002118 Kamila Pilnáčková Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076414 Renata Šikolová Beast Master Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS