Daniela Malínská

  1. Číslo: 002689
  2. OSA: AgiLipy
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 15. 07. 2010
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 009310 (L), Blanche Sub Tilia

    Arrow_down
  2. 000614 (L), Dexter Near Future

    Arrow_down
  3. 035620 (S), Bailey Orlický poklad

    Arrow_down
  4. 025721 (S), Haike Z oderských skal

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  2. 1. zkouška A2 S, Haike Z oderských skal: 1/4, 48.08 s, 4.08 tr. b., 3.43 m/s

  3. 2. zkouška A2 S, Haike Z oderských skal: 3/4, 54.59 s, 7.59 tr. b., 3.21 m/s

  4. 3. zkouška A2 S, Haike Z oderských skal: 3/4, 55.18 s, 10.18 tr. b., 2.99 m/s

  5. Janov u Litomyšle - Janovské trojzkoušky, 23. 09. 2023

  6. I. , Haike Z oderských skal: 1/2, 76.87 s, 31.87 tr. b., 2.47 m/s

  7. II., Haike Z oderských skal: 1/2, 83.38 s, 31.38 tr. b., 2.35 m/s

  8. III, Haike Z oderských skal: 2/2, 96.46 s, 44.46 tr. b., 2.03 m/s

  9. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  10. agility, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  11. jumping, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  12. zkoušky, Haike Z oderských skal: 3/5, 64.93 s, 19.93 tr. b., 2.88 m/s

  13. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  14. Agility S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  15. Junping S 2, Haike Z oderských skal: 5/7, 51.71 s, 8.71 tr. b., 3.48 m/s

  16. Zkouška A2 S, Haike Z oderských skal: 6/7, 68.07 s, 19.07 tr. b., 2.69 m/s

  17. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  18. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: 5/9, 58.13 s, 10.13 tr. b., 2.99 m/s

  19. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - Halové odpolední dvojzkoušky (+PARA), 21. 07. 2023

  21. II. Zkouška SA2, Haike Z oderských skal: 1/2, 47.38 s, 10.38 tr. b., 2.91 m/s

  22. I. Zkouška SA2, Haike Z oderských skal: 2/2, 44.13 s, 8.13 tr. b., 3.01 m/s

  23. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  24. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: 1/3, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  25. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 1/3, 49.78 s, 4.78 tr. b., 3.09 m/s

  26. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  27. II. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 2/4, 50.82 s, 0.82 tr. b., 2.91 m/s

  28. I.Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (halové trojzkoušky + PARA), 04. 05. 2023

  30. 1. zkouška, Haike Z oderských skal: 4/4, 51.73 s, 10.73 tr. b., 2.8 m/s

  31. 2. zkouška, Haike Z oderských skal: 4/4, 51.73 s, 16.73 tr. b., 2.69 m/s

  32. 3. zkouška, Haike Z oderských skal: 4/4, 53.52 s, 10.52 tr. b., 2.77 m/s

  33. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  34. Agility II S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  35. Agility I. S, Haike Z oderských skal: 24/35, 65.29 s, 18.29 tr. b., 2.94 m/s

  36. Jumping III S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  37. Jumping II. S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  38. Jumping I. S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  39. Jumping IV S - pudlů, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  40. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  41. 1. Zkouška, Haike Z oderských skal: 3/6, 45.32 s, 1.32 tr. b., 3.35 m/s

  42. 2. Zkouška, Haike Z oderských skal: 3/6, 48.11 s, 12.11 tr. b., 2.99 m/s

  43. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  44. II. Jumping, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  45. I. Jumping, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  47. ZkA. II. SA1, Haike Z oderských skal: 6/12, 50.68 s, 10.68 tr. b., 3.04 m/s

  48. ZkA. I. SA1, Haike Z oderských skal: 4/12, 45.11 s, 4.11 tr. b., 3.13 m/s

  49. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  50. 1. zkouška, Haike Z oderských skal: 1/5, 43.78 s, 2.78 tr. b., 3.24 m/s

  51. 2. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  52. 3. zkouška, Haike Z oderských skal: 2/5, 48.85 s, 13.85 tr. b., 2.87 m/s

  53. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  54. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: 2/7, 47.37 s, 4.37 tr. b., 3.21 m/s

  55. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 3/7, 54.6 s, 2.6 tr. b., 3.39 m/s

  56. 3.zkouška, Haike Z oderských skal: 4/7, 48.54 s, 5.54 tr. b., 3.15 m/s

  57. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  58. 1. zkouška A2 S, Bailey Orlický poklad: 1/3, 49.35 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  59. 2. zkouška A2 S, Bailey Orlický poklad: 2/3, 44.81 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  60. 3. zkouška A2 S, Bailey Orlický poklad: Diskvalifikován

  61. Mladé Buky - Trojzkoušky pro A1, 04. 12. 2022

  62. III. zkouška, Haike Z oderských skal: 2/2, 56.72 s, 11.72 tr. b., 2.79 m/s

  63. II. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  64. I. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  65. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  66. 1. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 1/1, 48.18 s, 4.18 tr. b., 3.09 m/s

  67. 2. zkouškaA1 S, Haike Z oderských skal: 1/1, 57.32 s, 20.32 tr. b., 2.44 m/s

  68. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  69. III. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  70. II. zkouška, Haike Z oderských skal: 5/6, 50.96 s, 12.96 tr. b., 2.94 m/s

  71. I. zkouška, Haike Z oderských skal: 2/6, 43.21 s, 0.21 tr. b., 3.47 m/s

  72. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  73. II. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 4/6, 60.73 s, 13.73 tr. b., 2.68 m/s

  74. I. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 3/6, 61.17 s, 6.17 tr. b., 3.17 m/s

  75. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (trojzkoušky), 17. 08. 2022

  76. III. zkouška, Haike Z oderských skal: 7/8, 60.53 s, 16.53 tr. b., 2.56 m/s

  77. II. zkouška, Haike Z oderských skal: 5/8, 62.31 s, 20.31 tr. b., 2.65 m/s

  78. I. zkouška, Haike Z oderských skal: 4/8, 70.97 s, 23.97 tr. b., 2.32 m/s

  79. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  80. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  81. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  82. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  83. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: 1/4, 49.88 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  84. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 1/4, 55.87 s, 0.0 tr. b., 2.86 m/s

  85. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  86. II. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 3/3, 64.0 s, 15.0 tr. b., 2.66 m/s

  87. I. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 1/3, 60.0 s, 16.0 tr. b., 2.83 m/s

  88. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  89. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  90. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 2/6, 63.34 s, 3.34 tr. b., 2.68 m/s

  91. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  92. Jumping, Haike Z oderských skal: 2/4, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  93. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  94. 1. zkouška, Haike Z oderských skal: 1/2, 49.94 s, 3.94 tr. b., 3.24 m/s

  95. 2. zkouška, Haike Z oderských skal: 2/2, 60.22 s, 19.22 tr. b., 2.66 m/s

  96. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  97. II. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 2/7, 47.42 s, 3.42 tr. b., 3.16 m/s

  98. I. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 2/7, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  99. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  100. 1. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 2/3, 53.37 s, 14.37 tr. b., 2.89 m/s

  102. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  103. Zkouška neděle 1 , Haike Z oderských skal: 2/3, 54.64 s, 15.64 tr. b., 2.8 m/s

  104. Zkouška neděle 2, Haike Z oderských skal: 2/3, 48.69 s, 7.69 tr. b., 2.96 m/s

  105. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  106. Jumping I, Haike Z oderských skal: 4/6, 48.44 s, 7.44 tr. b., 3.1 m/s

  107. Jumping II, Haike Z oderských skal: 4/5, 53.81 s, 21.81 tr. b., 2.51 m/s

  108. Jumping Light, Haike Z oderských skal: 4/7, 27.4 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  109. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  110. Tuneliáda A1, Haike Z oderských skal: 2/2, 21.75 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  111. 1. Zkouška, Haike Z oderských skal: 1/1, 51.51 s, 2.51 tr. b., 3.22 m/s

  112. 2. Zkouška, Haike Z oderských skal: 1/1, 53.01 s, 16.01 tr. b., 2.75 m/s

  113. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  114. Jumping III. S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  115. Jumping II. S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  116. Jumping I. S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  117. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  118. 1. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 3/3, 56.33 s, 22.33 tr. b., 2.79 m/s

  119. 2. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 1/3, 54.95 s, 20.95 tr. b., 2.8 m/s

  120. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  121. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: 3/5, 50.81 s, 12.81 tr. b., 2.95 m/s

  122. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  123. 3.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  124. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  125. II. zkouška, Haike Z oderských skal: 4/5, 54.56 s, 12.56 tr. b., 2.84 m/s

  126. I. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  127. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  128. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  129. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 4/7, 62.5 s, 19.5 tr. b., 2.56 m/s

  130. 3.zkouška, Haike Z oderských skal: 2/7, 63.89 s, 23.89 tr. b., 2.32 m/s

  131. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  132. 1. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 5/9, 58.69 s, 8.69 tr. b., 2.76 m/s

  134. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  135. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: 5/6, 55.48 s, 15.48 tr. b., 2.79 m/s

  136. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 4/6, 51.63 s, 6.63 tr. b., 3.0 m/s

  137. 3.zkouška, Haike Z oderských skal: 2/6, 61.2 s, 16.2 tr. b., 2.53 m/s

  138. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  139. SO - 1. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 1/1, 54.7 s, 22.7 tr. b., 2.67 m/s

  140. SO - 2. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  141. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  142. II. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: 1/2, 58.79 s, 12.79 tr. b., 2.82 m/s

  143. I. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  144. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  145. III. zkouška A1 S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  146. IV. zkouška S, Haike Z oderských skal: 4/4, 64.07 s, 28.07 tr. b., 2.26 m/s

  147. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  148. Zkouška II. SA1, Haike Z oderských skal: 4/4, 61.51 s, 12.51 tr. b., 2.91 m/s

  149. Zkouška I. SA1, Haike Z oderských skal: 4/4, 63.74 s, 15.74 tr. b., 2.49 m/s

  150. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  151. II. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  152. I. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  153. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  154. 1.kvalifikace, Haike Z oderských skal: 7/15, 58.38 s, 13.38 tr. b., 3.08 m/s

  155. 2.kvalifikace, Haike Z oderských skal: 8/15, 63.04 s, 18.04 tr. b., 2.86 m/s

  156. 3.kvalifikace, Haike Z oderských skal: 10/14, 71.79 s, 31.79 tr. b., 2.51 m/s

  157. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  158. Agility S, Haike Z oderských skal: 14/19, 78.48 s, 33.48 tr. b., 2.27 m/s

  159. Jumping S, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  160. Zkouška SA1, Haike Z oderských skal: 3/4, 67.62 s, 23.62 tr. b., 2.57 m/s

  161. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  162. II. zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  163. I. zkouška, Haike Z oderských skal: 1/1, 62.69 s, 25.69 tr. b., 2.55 m/s

  164. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  165. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: 2/3, 52.7 s, 15.0 tr. b., 3.24 m/s

  166. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: 1/3, 66.85 s, 24.85 tr. b., 2.54 m/s

  167. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  168. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  169. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  170. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  171. Agility, Haike Z oderských skal: 6/16, 85.52 s, 41.52 tr. b., 2.07 m/s

  172. Jumping S1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  173. Zkouška S1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  174. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  175. Jumping 1 - A1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  176. Jumping 2 - A1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  177. Jumping 3 - A1, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  178. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  179. 1.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  180. 2.zkouška, Haike Z oderských skal: Diskvalifikován

  181. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  182. 1. zkouška, Haike Z oderských skal: 3/4, 79.97 s, 42.97 tr. b., 2.06 m/s

  183. 2. zkouška, Haike Z oderských skal: 3/4, 64.9 s, 32.9 tr. b., 2.25 m/s

  184. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  185. Jumping I, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  186. Jumping II, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  187. Jumping III, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  188. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  189. Východočeské finále, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  190. 1.kvalifikace, Dexter Near Future: 17/38, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  191. 2.kvalifikace, Dexter Near Future: 4/30, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  192. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  193. Jumping 2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  194. Zkouška 2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  195. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  196. Jumping open L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  197. 1. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  198. 2. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  199. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  200. 1. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  201. 2. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  202. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  203. Jumping III L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  204. Jumping II L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  205. Jumping I L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  206. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  207. Východočeské finále, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  208. 1.kvalifikace, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  209. 2.kvalifikace, Dexter Near Future: 14/45, 40.44 s, 13.44 tr. b., 3.73 m/s

  210. 3.kvalifikace, Dexter Near Future: 14/45, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  211. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  212. Agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  213. Hra L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  214. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  215. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  216. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  217. JUMPING 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  218. JUMPING 2 L, Dexter Near Future: 7/24, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  219. Zkouška LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  220. Zkouška 2 LA3, Dexter Near Future: 4/10, 39.8 s, 6.8 tr. b., 3.94 m/s

  221. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  222. A3 - 1. LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  223. A3 - 2. LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  224. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  225. 1.zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  226. 2.zkouška, Dexter Near Future: 10/20, 42.72 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  227. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  228. zkouška 1 LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  229. zkouška 2 LA3, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  230. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  231. Ne-, Dexter Near Future: 2/15, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  232. Ne-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  233. Ne-Jumping, Dexter Near Future: 14/41, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  234. So-, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  235. So-Agility, Dexter Near Future: 4/41, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  236. So-Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  237. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  238. Agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  239. JUMPING L, Dexter Near Future: 16/51, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  240. Zkouška agility LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  241. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  242. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  243. 1. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: 8/11, 35.69 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  244. 2. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  245. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  246. Jumpy I.běh L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  247. Jumpy II.běh L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  248. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: 1/11, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  249. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  250. III. zkouška LA2, Dexter Near Future: 7/15, 46.36 s, 8.36 tr. b., 3.54 m/s

  251. II. zkouška LA2, Dexter Near Future: 9/15, 40.2 s, 18.2 tr. b., 3.48 m/s

  252. I. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  253. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  254. ZkA II. LA2, Dexter Near Future: 8/24, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  255. ZkA I. LA2, Dexter Near Future: 15/24, 35.3 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  256. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  257. JUMPING 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  258. JUMPING 2 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  259. JUMPING 3 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  260. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  261. II. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  262. I. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  263. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  264. 1. jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  265. 2.jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  266. 3.jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  267. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  268. Agility 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  269. Jumping 1 L, Dexter Near Future: 9/44, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  270. Jumping 2 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  271. Zkouška 1 LA2, Dexter Near Future: 2/23, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  272. Zkouška 2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  273. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  274. II. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  275. I. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  276. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  277. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  278. 1.zkouška, Dexter Near Future: 3/19, 42.95 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  279. 2.zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  280. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  281. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  282. 1.zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  283. 2.zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  284. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  285. Ne-, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  286. Ne-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  287. Ne-Jumping, Dexter Near Future: 14/34, 39.17 s, 7.17 tr. b., 3.96 m/s

  288. So-, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  289. So-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  290. So-Jumping, Dexter Near Future: 10/40, 38.93 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  291. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  292. Zkouska 1 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  293. Zkouska 2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  294. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  295. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  296. 1.vítězná, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  297. 2.vítězná, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  298. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  299. 1. zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: 8/15, 43.05 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  300. 2. zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  301. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  302. A2+A3 Jump II. L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  303. A2+A3 Jump I. L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  304. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  305. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  306. II. zkouška LA2, Dexter Near Future: 9/19, 39.59 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  307. I. zkouška LA2, Dexter Near Future: 12/19, 37.21 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  308. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  309. zkouška 1 LA2, Dexter Near Future: 1/15, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  310. zkouška 2 LA2, Dexter Near Future: 3/15, 43.07 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  311. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  312. 13.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  313. 14.prorubská, Dexter Near Future: 3/10, 42.69 s, 7.69 tr. b., 4.05 m/s

  314. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  315. 11.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  316. 12.prorubská, Dexter Near Future: 7/15, 42.74 s, 27.74 tr. b., 3.09 m/s

  317. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  318. AGILITY, Dexter Near Future: 9/42, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  319. JUMPING, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  320. LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  321. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  322. Finále, Dexter Near Future: 11/20, 44.42 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  323. Jumping (1), Dexter Near Future: Diskvalifikován

  324. Jumping (2), Dexter Near Future: 13/55, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  325. Zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  326. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  327. Agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  328. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  329. Zkoušky LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  330. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  331. Agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  332. Jumping L, Dexter Near Future: 26/44, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  333. Zkouška LA2, Dexter Near Future: 4/15, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  334. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  335. Jumping Open, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  336. 1.zkouška, Dexter Near Future: 5/13, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  337. 2.zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  338. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  339. Agility L, Dexter Near Future: 4/29, 53.6 s, 16.6 tr. b., 3.49 m/s

  340. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  341. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  342. Ne-, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  343. Ne-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  344. Ne-Jumping, Dexter Near Future: 17/49, 31.19 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  345. So-, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  346. So-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  347. So-Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  348. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  349. 1. zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  350. 2. zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  351. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  352. Agility Open L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  353. Jumping Open L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  354. Zkoušky LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  355. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  356. Jumping 1 L, Dexter Near Future: 12/20, 39.44 s, 30.0 tr. b., 4.11 m/s

  357. Jumping 2 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  358. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  359. III. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  360. II. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  361. I. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  362. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  363. zkouška_1 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  364. zkouška_2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  365. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  366. 10.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  367. 9.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  368. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  369. 3.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  370. 4.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  371. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  372. 1.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  373. 2.prorubská, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  374. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  375. Agility, Dexter Near Future: 5/18, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  376. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  377. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  378. Agility 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  379. Jumping 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  380. Jumping 2 L, Dexter Near Future: 19/24, 31.14 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  381. Zkouška 1 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  382. Zkouška 2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  383. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  384. Agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  385. Jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  386. Zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  387. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  388. SO - agility L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  389. SO - jumping L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  390. SO - Zkouška agility LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  391. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  392. II. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  393. I. zkouška LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  394. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  395. Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  396. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  397. Zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  398. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  399. Hra - tuneliáda A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  400. 1. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  401. 2. Zkouška A2 LA2, Dexter Near Future: 6/18, 37.28 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  402. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  403. Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  404. Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  405. Velikonoční, Dexter Near Future: 5/20, 49.47 s, 19.47 tr. b., 3.46 m/s

  406. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  407. Agility I, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  408. Agility II, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  409. Agility III, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  410. Agility IV, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  411. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  412. ZkA NE II LA2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  413. ZkA NE I LA2 LA2, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  414. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  415. 1. zkouška LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  416. 2. zkouška LA1, Dexter Near Future: 7/20, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  417. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  418. (1) Bannyho zkouška, Dexter Near Future: 9/13, 41.18 s, 20.0 tr. b., 3.64 m/s

  419. (2) Cargova zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  420. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  421. Agility 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  422. Jumping 1 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  423. Jumping 2 L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  424. Zkouška 1 LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  425. Zkouška 2 LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  426. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  427. AGILITY L, Blanche Sub Tilia: 12/39, 50.84 s, 25.0 tr. b., 3.89 m/s

  428. JUMPING L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  429. ZKOUŠKA LA2, Blanche Sub Tilia: 11/17, 37.31 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  430. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  431. (1) Bertíkova zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  432. (2) Noisy zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  433. (3) Audiho zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  434. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  435. Agility Large, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  436. Jumping Large, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  437. ZkA, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  438. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  439. (1) Kubíkův běh, Dexter Near Future: 9/13, 70.35 s, 25.35 tr. b., 2.08 m/s

  440. (2) Ferpíkův běh, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  441. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  442. Ne-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  443. Ne-Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  444. Ne-Zkouška, Dexter Near Future: 9/13, 42.64 s, 20.0 tr. b., 3.4 m/s

  445. So-Agility, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  446. So-Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  447. So-Jumping, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  448. So-Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  449. So-Zkouška, Blanche Sub Tilia: 4/17, 38.68 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  450. So-Zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  451. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  452. AGI L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  453. AGI L, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  454. JUMP L, Dexter Near Future: 10/54, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  455. JUMP L, Blanche Sub Tilia: 28/54, 40.95 s, 30.0 tr. b., 3.93 m/s

  456. Zkoušky LA1, Dexter Near Future: 19/24, 47.61 s, 20.0 tr. b., 3.55 m/s

  457. Zkoušky LA2, Blanche Sub Tilia: 8/23, 46.94 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  458. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  459. (Ne-1) Trixina zkouška, Dexter Near Future: 4/8, 29.59 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  460. (Ne-2) Belíškova zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  461. (So-1) Apačova zkouška, Dexter Near Future: 3/14, 25.31 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  462. (So-2) Cirdova zkouška, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  463. (So-3) Ulinčina zkouška, Dexter Near Future: 6/14, 26.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  464. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  465. Hra - tuneliáda A1 LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  466. 1. Zkouška A1 LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  467. 2. Zkouška A1 LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  468. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  469. LA1, Dexter Near Future: Diskvalifikován

  470. LA1 I., Dexter Near Future: 18/26, 39.2 s, 32.2 tr. b., 3.27 m/s

  471. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  472. (Ne-1) Faustova zkouška, Blanche Sub Tilia: 4/10, 39.32 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  473. (Ne-2) Harryho memoriál, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  474. (So-1) Alfova zkouška, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  475. (So-2) Dejdyho memoriál, Blanche Sub Tilia: 3/14, 39.84 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  476. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  477. Agility - sobota, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  478. Jumping - neděle, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  479. Jumping - sobota, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  480. Zkouška - neděle, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  481. Zkouška - sobota, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  482. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  483. Ne-1, Blanche Sub Tilia: 8/21, 42.1 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  484. Ne-2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  485. So-1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  486. So-2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  487. So-3, Blanche Sub Tilia: 8/22, 40.74 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  488. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  489. 1., Blanche Sub Tilia: 4/8, 43.57 s, 35.0 tr. b., 4.27 m/s

  490. 2., Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  491. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  492. Ne-, Blanche Sub Tilia: 2/14, 40.68 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  493. Ne-Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  494. Ne-Jumping, Blanche Sub Tilia: 14/43, 36.18 s, 11.18 tr. b., 3.92 m/s

  495. So-, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  496. So-Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  497. So-Jumping, Blanche Sub Tilia: 17/45, 33.02 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  498. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  499. Agility L, Blanche Sub Tilia: 16/35, 36.59 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  500. Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  501. Zkoušky LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  502. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  503. Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  504. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  505. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  506. Agility Hill´s, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  507. Agility Hill´s, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  508. Jumping Hill´s, Blanche Sub Tilia: 5/34, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  509. Jumping Hill´s, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  510. Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  511. Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  512. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  513. Agility L, Blanche Sub Tilia: 6/25, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  514. Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  515. Zkoušky LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  516. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu", 06. 04. 2013

  517. 1. zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  518. 2. zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  519. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  520. LA2 A, Blanche Sub Tilia: 5/19, 38.93 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  521. LA2 B, Blanche Sub Tilia: 6/19, 37.03 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  522. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  523. II. zkouška A2 LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  524. I.. zkouška A2 LA2, Blanche Sub Tilia: 8/16, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  525. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  526. Vanocni darek, Svojetice, Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  527. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, Blanche Sub Tilia: 19/37, 38.43 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  528. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  529. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  530. Zkouška 1 LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  531. Zkouška 2 LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  532. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  533. AGILITY, Blanche Sub Tilia: 25/48, 40.81 s, 13.81 tr. b., 3.9 m/s

  534. JUMPING, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  535. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  536. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  537. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  538. Ne-1. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  539. Ne-2. LA2, Blanche Sub Tilia: 7/20, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  540. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  541. So-1. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  542. So-2. LA2, Blanche Sub Tilia: 4/23, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  543. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  544. Agility - sobota, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  545. Jumping - neděle, Blanche Sub Tilia: 25/46, 34.1 s, 20.0 tr. b., 4.55 m/s

  546. Jumping - sobota, Blanche Sub Tilia: 12/45, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  547. Zkouška - neděle, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  548. Zkouška - sobota, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  549. Bukovina u Turnova - Purina Proplan Cup, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  550. Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  551. Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  552. Jumping, Blanche Sub Tilia: 6/18, 28.0 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  553. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  554. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  555. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  556. Memoriál Ivy Patákové LA, Blanche Sub Tilia: 9/27, 31.27 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  557. SA3, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  558. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  559. 1. LA2, Blanche Sub Tilia: 9/19, 43.43 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  560. 2. LA2, Blanche Sub Tilia: 7/19, 37.71 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  561. 3. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  562. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  563. agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  564. jumping L, Blanche Sub Tilia: 9/33, 34.38 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  565. zkoušky LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  566. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  567. O pohár Purina ProPlan 2012, Blanche Sub Tilia: 5/41, 42.92 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  568. O pohár Purina ProPlan 2012, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  569. O pohár Purina ProPlan 2012, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  570. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  571. Agility L, Blanche Sub Tilia: 6/31, 41.77 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  572. Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  573. LA2, Blanche Sub Tilia: 6/13, 42.07 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  574. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  575. Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  576. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  577. Zkouška, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  578. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  579. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  580. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  581. So- LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  582. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  583. AGILITY, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  584. JUMPING, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  585. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  586. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  587. Agility L, Blanche Sub Tilia: 14/38, 35.25 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  588. Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  589. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  590. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  591. Zkoušky, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  592. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  593. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Blanche Sub Tilia: 5/12, 35.16 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  594. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Blanche Sub Tilia: 7/39, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  595. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  596. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  597. Agility CACAg L, Blanche Sub Tilia: 18/46, 48.38 s, 35.0 tr. b., 4.13 m/s

  598. Jumping 1 L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  599. Jumping 2 CACAg L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  600. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  601. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  602. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  603. Ne- LA2, Blanche Sub Tilia: 6/20, 40.52 s, 30.0 tr. b., 4.27 m/s

  604. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  605. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  606. So- LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  607. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  608. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: 16/41, 43.81 s, 30.0 tr. b., 4.18 m/s

  609. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: 22/41, 35.38 s, 35.0 tr. b., 4.41 m/s

  610. Ne- LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  611. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  612. Agility LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  613. Jumping Open L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  614. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  615. AGILITY, Blanche Sub Tilia: 12/37, 32.19 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  616. JUMPING, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  617. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  618. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  619. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  620. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  621. Ne- LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  622. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  623. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  624. So- LA2, Blanche Sub Tilia: 1/7, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  625. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 27. 08. 2011

  626. AGILITY L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  627. JUMPING L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  628. ZKOUŠKY LA2, Blanche Sub Tilia: 1/6, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  629. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  630. Agility, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  631. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  632. Zkouška, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  633. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  634. Ne-Zkouška3 LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  635. Ne-Zkouška4 LA2, Blanche Sub Tilia: 2/11, 45.5 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  636. So-Zkouška1 LA2, Blanche Sub Tilia: 3/7, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  637. So-Zkouška2 LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  638. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  639. AGILITY, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  640. JUMPING LA2, Blanche Sub Tilia: 5/11, 32.97 s, 30.0 tr. b., 4.28 m/s

  641. LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  642. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  643. Agility L, Blanche Sub Tilia: 5/51, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  644. Jumping L, Blanche Sub Tilia: 34/52, 38.45 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  645. Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: 7/18, 43.58 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  646. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  647. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  648. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  649. Ne-Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  650. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  651. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  652. So-Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: 1/16, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  653. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2011

  654. Prvomájové závody agility 2011, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  655. Prvomájové závody agility 2011, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  656. Prvomájové závody agility 2011, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  657. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  658. AGILITY, Blanche Sub Tilia: 5/46, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  659. JUMPING, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  660. LA2, Blanche Sub Tilia: 7/16, 32.62 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  661. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  662. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  663. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  664. Ne-Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  665. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  666. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  667. So-Zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: 15/26, 40.51 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  668. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  669. Agility open large, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  670. Jumping large, Blanche Sub Tilia: 21/41, 34.03 s, 20.0 tr. b., 4.94 m/s

  671. zkouška LA2, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  672. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  673. Ne-Agility L, Blanche Sub Tilia: 15/46, 43.59 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  674. Ne-Jumping L, Blanche Sub Tilia: 23/46, 39.41 s, 12.41 tr. b., 3.76 m/s

  675. Ne-LA2 LA2, Blanche Sub Tilia: 8/24, 36.67 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  676. So-Agility L, Blanche Sub Tilia: 18/52, 35.63 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  677. So-Jumping L, Blanche Sub Tilia: 8/56, 38.05 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  678. So-LA2 LA2, Blanche Sub Tilia: 9/25, 42.07 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  679. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  680. Jumping, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  681. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  682. LA1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  683. LA1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  684. Havlovice - OPSION 013, 02. 10. 2010 - 03. 10. 2010

  685. AGILITY-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  686. AGILITY-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  687. JUMPING-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  688. JUMPING-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  689. LA1, Blanche Sub Tilia: 3/11, 33.09 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  690. LA1, Blanche Sub Tilia: 4/12, 32.07 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  691. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  692. Agility LA, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  693. Agiltiy LA1, Blanche Sub Tilia: 2/13, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  694. Jumping LA, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  695. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 04. 09. 2010 - 05. 09. 2010

  696. AGILITY, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  697. AGILITY, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  698. JUMPING, Blanche Sub Tilia: 2/28, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  699. JUMPING, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  700. LA1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  701. LA1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  702. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  703. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Blanche Sub Tilia: 3/17, 32.65 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  704. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  705. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  706. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  707. AGILITY-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  708. JUMPING-L, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován

  709. LA1, Blanche Sub Tilia: Diskvalifikován