Cz En

Agility L

  1. Datum: 01. 06. 2013
  2. Závod: Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 57.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 34.83 4.94
2 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan 0 0 0.0 0.0 42.88 4.01
3 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin 0 0 0.0 0.0 46.51 3.7
4 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 0 0 0.0 0.0 53.97 3.19
5 021512 Kateřina Růžičková Palmirra Lukato Gold 0 0 0.42 0.42 57.42 3.0
6 005009 Martina Miková Haidy 1 0 0.0 5.0 41.43 4.15
7 026513 Roman Svoboda Corry Black Z Bengasu 1 0 0.0 5.0 41.8 4.11
8 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka 1 0 0.0 5.0 43.34 3.97
9 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio 0 1 0.0 5.0 47.16 3.65
10 056210 Anna Galová Arri Acacia Hill 0 1 0.0 5.0 52.16 3.3
11 092812 Rostislav Veselý Airin Porta Moravia 2 0 0.0 10.0 43.95 3.91
12 030613 Julie Kovácsová Argo Z Majklovy Zahrady 2 0 0.0 10.0 45.41 3.79
13 055811 Martin Rohr Eldor The Brave Teschiro 2 0 0.0 10.0 48.92 3.52
14 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery 1 1 0.0 10.0 49.39 3.48
15 011910 Hana Doležalová Qip z Dašického zátiší 0 0 12.45 12.45 69.45 2.48
16 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 3 0 0.0 15.0 36.59 4.7
17 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 2 0.0 15.0 43.83 3.92
18 049712 Petra Hübelbauerová Aysha 2 1 0.0 15.0 45.23 3.8
19 017109 Lucie Šárovcová Amir Aboriginal Masšery 2 1 0.93 15.93 57.93 2.97
20 029613 Šárka Fejtková Nota Bonna Taien 0 1 17.61 22.61 74.61 2.31
21 000613 Zdena Pávková Mafie Street Aibara 3 2 0.0 25.0 48.28 3.56
22 014013 Nikola Hosmanová Zack z Dašického zátiší 0 1 21.76 26.76 78.76 2.18
DIS 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019712 Eva Jindrová Branwen Grian od Knapovského potoka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032310 Lenka Matušková Divoška Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018711 Marie Trauškeová Arlin Preberry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033813 Ivana Šrámová Cyráno Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS