Cz En

agility sobota L

  1. Datum: 10. 08. 2013
  2. Závod: Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.29 s
  6. Maximální čas: 94.59 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 0 0.0 0.0 32.53 5.38
2 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.38 5.24
3 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 34.0 5.15
4 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 35.21 4.97
5 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 37.25 4.7
6 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 41.69 4.2
7 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 1 0 0.0 5.0 34.84 5.02
8 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze 1 0 0.0 5.0 34.87 5.02
9 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje 0 1 0.0 5.0 46.66 3.75
10 080211 Marcela Štemberová Phantom of Juvell z Kovárny 1 0 0.53 5.53 47.82 3.66
11 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche 2 0 0.0 10.0 34.12 5.13
12 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 32.6 5.37
13 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya 3 0 0.0 15.0 33.62 5.21
14 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 3 0 0.0 15.0 47.22 3.71
15 065111 Aneta Vondrovicová Chicko 2 1 0.68 15.68 47.97 3.65
16 022211 Dagmar Stehlíková Nelly 0 2 8.02 18.02 55.31 3.16
17 002810 Miloslava Beranová Darth Novterpod 0 0 22.46 22.46 69.75 2.51
18 085812 Marta Hlaváčková Faerie Flute Mintaka 0 1 21.37 26.37 68.66 2.55
DIS 028512 Kateřina Bicanová Hannibal od Hněvína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052711 Marta Hlaváčková Bargo Chocolate Evallens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049712 Petra Hübelbauerová Aysha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051009 Nikol Milisdorferová Clea - Cessy Ze struh DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000211 Radka Podmolová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003311 Lucie Reisnerová Action Artaban Running Free DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002513 Miloslava Beranová Jolly Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013212 Jan Hlaváč Aurelius Semper Cum Corde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052811 Marta Hlaváčková Alwin od Vrbenských rybníků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074711 Martina Hodková Bred By Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038813 Petra Joklová Cool Lady Jemalle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033610 Jan Hlaváč Ambra Lipavské lesy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000309 Marcela Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS