Cz En

080211

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcela Štemberová

Pes

  1. Phantom of Juvell z Kovárny, Belgický ovčák - Tervueren

Výsledky

  1. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  2. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  3. Heroutice, 2. běh: 8/24, 55.02 s, 11.02 tr. b., 3.44 m/s

  4. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  5. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  6. ZkA II. LA2: 3/26, 49.29 s, 2.29 tr. b., 3.57 m/s

  7. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  9. LA2 I.: Diskvalifikován

  10. LA2 II.: Diskvalifikován

  11. LA2 III.: 3/18, 45.99 s, 6.99 tr. b., 3.28 m/s

  12. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  13. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  14. První běh LA2: Diskvalifikován

  15. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  16. 1.zkouška LA2: 4/18, 42.43 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  17. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  19. 1. Zka: 3/15, 37.29 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  20. 2. Zka: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  22. 1. zkouška LA2: 10/14, 60.78 s, 26.78 tr. b., 2.35 m/s

  23. 2. zkouška LA2: 11/14, 54.4 s, 20.4 tr. b., 2.63 m/s

  24. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  25. Horní Počernice, 1. běh: 12/26, 51.1 s, 10.1 tr. b., 3.37 m/s

  26. Horní Počernice, 2. běh: 3/26, 44.74 s, 1.74 tr. b., 3.58 m/s

  27. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  28. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  31. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  32. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  33. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  34. Zkouška 1 LA2: 8/23, 35.97 s, 6.97 tr. b., 3.53 m/s

  35. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  36. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  37. JUMPING 1: Diskvalifikován

  38. LA2: Diskvalifikován

  39. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  40. Zkouška 1 LA1: 7/16, 39.0 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  41. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  42. Zkouška 3 LA1: 4/16, 29.71 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  43. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  44. agility sobota L: 10/37, 47.82 s, 5.53 tr. b., 3.66 m/s

  45. jump sobota L: 10/37, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  46. zkoušky sobota LA1: 8/16, 47.07 s, 10.41 tr. b., 3.19 m/s

  47. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  48. 1. zkouška LA1: 1/13, 34.3 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  49. 2. zkouška LA1: 6/13, 30.67 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  50. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  52. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  53. Zkouška 2 LA1: 7/17, 40.31 s, 5.31 tr. b., 3.35 m/s

  54. Zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  55. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  56. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  59. Agility L: 19/32, 38.49 s, 11.49 tr. b., 3.43 m/s

  60. Jumping L: Diskvalifikován

  61. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován