Cz En

Horní Počernice, 1. běh

  1. Datum: 19. 04. 2014
  2. Závod: Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.63 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia 0 0 0.0 0.0 35.36 4.92 V V
2 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 0 0 0.0 0.0 37.06 4.7 V V
3 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice 0 0 3.57 3.57 51.57 3.37 V V
4 043612 Michaela Nováková Daisy 1 0 0.0 5.0 42.79 4.07 V V
5 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora 3 0 0.0 15.0 42.48 4.1 VD VD
6 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 4 1 0.0 25.0 40.48 4.3 D D
7 004813 Markéta Brandová Gandalf Ranč Tobien 1 2 13.96 28.96 61.96 2.81 BO BO
8 064813 Michal Fikerle Astonishing Flare by African Legacy 2 2 18.75 38.75 66.75 2.61 BO BO
DIS 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049012 Kateřina Mertová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003010 Veronika Šetková Lupeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061313 Vanda Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032711 Magdalena Kolářová Cassy Phoebe Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080211 Marcela Štemberová Phantom of Juvell z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS