Cz En

Horní Počernice, 2. běh

  1. Datum: 19. 04. 2014
  2. Závod: Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 0 0.0 0.0 39.16 4.9 V V
2 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice 0 0 0.74 0.74 53.74 3.57 V V
3 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 1 1 0.0 10.0 43.04 4.46 VD VD
4 004813 Markéta Brandová Gandalf Ranč Tobien 0 1 7.77 12.77 60.77 3.16 VD VD
5 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora 3 0 0.0 15.0 41.42 4.64 VD VD
6 061313 Vanda Macibobová Ace Manthy Prague 1 2 0.0 15.0 45.01 4.27 VD VD
7 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli 2 0 7.59 17.59 60.59 3.17 D D
8 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 4 0 0.0 20.0 40.49 4.74 D D
9 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 3 1 0.0 20.0 41.54 4.62 D D
10 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 3 1 0.0 20.0 47.18 4.07 D D
DIS 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049012 Kateřina Mertová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003010 Veronika Šetková Lupeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032711 Magdalena Kolářová Cassy Phoebe Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080211 Marcela Štemberová Phantom of Juvell z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064813 Michal Fikerle Astonishing Flare by African Legacy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS